Zobacz wyniki ankiety: usunac pisuara?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    16 66.67%
  • NIE

    8 33.33%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 49 z 49

Temat: super propozycja

  1. #46
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    583
    Tomi, jeśli to czytasz:
    Żaden global nie jest na mapie, na którą można się teleportować, więc dodajmy do strzałek ze zmianą mapy (tych po których nadepnięci lecimy na mapę z globalem), sprawdzanie czy ktoś ma ochronkę (prota czy jak to tam się mówi). Jak ma to dostanie komunikat, że nie może wejść na mapę. Poza tym zmianka, że po remisie w bójce z kimś kto ma prota nie zmienia się na minutę tylko dodaje minutę (żeby nie można sobie było skrócić z godziny do minuty w chwilkę). Wtedy będzie jakiś sens posiadania dobrego eq, umiejętności, ekipy etc, a nie bezmózgi wbijające na sabota, bo będzie sobie można z nich oczyścić pole na godzinę. Alternatywa to akceptacja pomocy/bany za saboty.

  2. #47
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    341
    Cytat Napisał Mr Kwit Zobacz post
    ?
    Twój argument to taki sam inwalida jak ty. Nie gram nawet w tę grę, więc skąd wniosek, że coś mi nie idzie? Przecież jakbyś Ty miał się bić na jakimkolwiek przedziale w margonem wyższym niż orlica to byś się popłakał.
    Ogarniasz fakt, że moja postać jest nieaktywna w grze od 4 lat?
    Załącznik 19559
    Mordzia, tak się składa że miałem kilka postaci na 200+ w secie z kilkoma zamiennikami, a co do tego że twoja postać jest nieaktywna, to po co się wypowiadasz o grze w takim razie skoro w nią nie grasz xD, twoja opinia ma raczej małą wartość, ale co ja wiem
    Buff kryształowe bronie

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    362
    Cytat Napisał Mr Kwit Zobacz post
    ?
    Twój argument to taki sam inwalida jak ty. Nie gram nawet w tę grę, więc skąd wniosek, że coś mi nie idzie? Przecież jakbyś Ty miał się bić na jakimkolwiek przedziale w margonem wyższym niż orlica to byś się popłakał.
    Ogarniasz fakt, że moja postać jest nieaktywna w grze od 4 lat?
    Załącznik 19559
    Pls zacznij grać bo za mało jest graczy pvp. Fabularniacy chcą wszystkie zmiany pod siebie, teraz się biorą za globale

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,387
    mam powody zeby nie lubic senseia ale ban za walczenie o globale dla kogokolwiek to jakis zart

    system wymaga reworku bo obecnie pozwala na frajerskie zagrywki (kilka postaci na 1 mapie do bezkarnego bojkowania opponentow, przedluzanie walk, powrot po bojce z protem, meta to wymeczanie przeciwnikow sabotami i bojkami a nie normalne walki) ktorym daleko od zdrowej rywalizacji i zalozen tworcow

    co nie zmienia faktu ze gra na to zezwala i zale powinnny byc kierowane w kierunku tornasza a nie pojedynczych graczy legalnie wykorzystujacych dostepne im srodki (bojki, saboty) do kontrolowania globali
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigability makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •