Zobacz wyniki ankiety: usunac pisuara?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    16 66.67%
  • NIE

    8 33.33%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 49 z 49

Temat: super propozycja

  1. #46
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    349
    Cytat Napisał Mr Kwit Zobacz post
    Realnie chyba tylko herbaciarz i Nattat wypowiedzieli się jakkolwiek z sensem. Widząc wypowiedzi ludzi pokroju hu*rzysta czy inne łaki pokroju Freshera, krew mnie zalewa. Serio, skończcie grać w gry MMORPG, jeśli wam (celowo z małej, bo na was pluje) przeszkadza to, że ktoś jest po prostu lepszy.
    Zrobienie eq, nauczenie się podstawowych mechanik gry i znalezienie ekipy:
    Płakanie na forum, bo nie potrafisz grać, nie masz eq ani kolegów:

    Naprawdę chciałbym zobaczyć jak sobie radzicie w grach typu WoW, Metin czy 4Story, w których walki o globale niekiedy trwają po kilkanaście godzin, bo dominuje jedna/dwie ekipy, które między sobą walczą, a do tego w tych grach występują dwa ekwipunki - PvP i PvE. Obstawiam, że po jednym dniu większość z was brałaby sznur i krzesło, bo przerosłoby to wasze iq równe średniemu poziomowi zabicia Nimfy.

    Osobiście widzę dwa rozwiązania dla tego problemu
    1. usunięcie globali całkowicie - nie mają one żadnego ciekawego dropu poza materacu a powodują jedynie bóle czterech liter u ludzi, którzy nie potrafią grać i nie mają eq, bo jak wspomniałem, nie potrafią grać. Same globale to rozrywka głównie dla tych, którzy nie mają życia i nie nudzi im się kampienie na jednym stworku przez X godzin dziennie.
    2. bójki na każdej mapie oprócz miast, brak prota po śmierci na mapach z globalami, nawet jeśli się go wykupi/zwiększenie czasu respawnu po dedzie na mapie z globalem

    Aha i jak coś, bo wiem, że większość z was (znuw celowo z małej, bo na was pluje) jedyne mmorpg jakie zna to właśnie mfo - w każdej grze w której występuje system globalnych bossów i open pvp na takich mapach, istnieje jedna/dwie ekipy, które regularnie takie bossy zbijają i trzymają mapę, przedział, cokolwiek. I proszę o wniesienie zakazu wypowiedzi w takich kwestiach dla ludzi, którzy nigdy w życiu nie grali w żadnego mmorpg z open pvp.
    Kolego składa się tak, że mam eq, mam team, mam dużą wiedzę o grze, a po drugie ta gwiazdka w nicku może być uznana jako wyzywanie Jeśli chcesz dowodów mogę wstawić tu screeny mojego każdego itemka jaki posiadam, jeśli chodzi o walki o globale, to w margonem potrafiłem się klepać kilkanaście godzin o tytana. Schowaj swoje ego randomie i sam zrób eq bo póki co coś ci nie idzie. Co do 2 części twojej wypowiedzi, to 1) Zostawić globale ale z kompletnie inną mechaniką
    2) Bójki na każdej mapie tak, brak ochronki na tak, zwiększenie czasu respu na nie, poprostu dodanie blokady wejścia na mapę po dedzie
    Buff kryształowe bronie

  2. #47
    Użytkownik Avatar Mr Kwit
    Dołączył
    23-12-2019
    Postów
    11
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Kolego składa się tak, że mam eq, mam team, mam dużą wiedzę o grze, a po drugie ta gwiazdka w nicku może być uznana jako wyzywanie Jeśli chcesz dowodów mogę wstawić tu screeny mojego każdego itemka jaki posiadam, jeśli chodzi o walki o globale, to w margonem potrafiłem się klepać kilkanaście godzin o tytana. Schowaj swoje ego randomie i sam zrób eq bo póki co coś ci nie idzie. Co do 2 części twojej wypowiedzi, to 1) Zostawić globale ale z kompletnie inną mechaniką
    2) Bójki na każdej mapie tak, brak ochronki na tak, zwiększenie czasu respu na nie, poprostu dodanie blokady wejścia na mapę po dedzie
    ?
    Twój argument to taki sam inwalida jak ty. Nie gram nawet w tę grę, więc skąd wniosek, że coś mi nie idzie? Przecież jakbyś Ty miał się bić na jakimkolwiek przedziale w margonem wyższym niż orlica to byś się popłakał.
    Ogarniasz fakt, że moja postać jest nieaktywna w grze od 4 lat?
    Nazwa:  obraz_2024-09-15_173328228.png
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  28.2 KB

  3. #48
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    586
    Tomi, jeśli to czytasz:
    Żaden global nie jest na mapie, na którą można się teleportować, więc dodajmy do strzałek ze zmianą mapy (tych po których nadepnięci lecimy na mapę z globalem), sprawdzanie czy ktoś ma ochronkę (prota czy jak to tam się mówi). Jak ma to dostanie komunikat, że nie może wejść na mapę. Poza tym zmianka, że po remisie w bójce z kimś kto ma prota nie zmienia się na minutę tylko dodaje minutę (żeby nie można sobie było skrócić z godziny do minuty w chwilkę). Wtedy będzie jakiś sens posiadania dobrego eq, umiejętności, ekipy etc, a nie bezmózgi wbijające na sabota, bo będzie sobie można z nich oczyścić pole na godzinę. Alternatywa to akceptacja pomocy/bany za saboty.

  4. #49
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    349
    Cytat Napisał Mr Kwit Zobacz post
    ?
    Twój argument to taki sam inwalida jak ty. Nie gram nawet w tę grę, więc skąd wniosek, że coś mi nie idzie? Przecież jakbyś Ty miał się bić na jakimkolwiek przedziale w margonem wyższym niż orlica to byś się popłakał.
    Ogarniasz fakt, że moja postać jest nieaktywna w grze od 4 lat?
    Nazwa:  obraz_2024-09-15_173328228.png
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  28.2 KB
    Mordzia, tak się składa że miałem kilka postaci na 200+ w secie z kilkoma zamiennikami, a co do tego że twoja postać jest nieaktywna, to po co się wypowiadasz o grze w takim razie skoro w nią nie grasz xD, twoja opinia ma raczej małą wartość, ale co ja wiem
    Buff kryształowe bronie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •