Zobacz wyniki ankiety: usunac pisuara?

GÅ‚osujÄ…cych
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    16 69.57%
  • NIE

    7 30.43%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: super propozycja

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    363
    Bójki na mapie, postać nie znika po wylogowaniu. Można klepać od razu po zalogowaniu i brak prota na mapie. Brzmi jak plan. Dodajcie jeszcze drop eq z bójek i kox

    - - - - - - - - - -

    Problem kagome jak i senseia zniknie tak samo jak oni w mieście

  2. #32
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    635
    Ja naprawdę nie rozumiem, ten necron nie jest warty waszego płaczu (przynajmniej ja tak uważam). To nie pierwsza i nie ostatnia "drama o globale", zazwyczaj tak to wygląda, za miesiąc znowu nie będzie z kim tego wy się dramujecie o coś co ma niemal zerowy drop. Naprawdę podziwiam, że wam chce się bawić w robienie sobie na złość, jakbyście nie mieli nic innego do roboty, przecież gra to nie tylko globale ale masa innych, również ciekawych aktywności.
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; Dzisiaj o 13:52
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  3. #33
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    125
    Według mojej opinii po prostu jest mało graczy w tej grze, gdyby grało w tą grę sporo graczy, to zasady mechaniki ,,Globali" byłyby inne i bardziej dopasowane do liczby grających graczy, gdyż im więcej osób by chodziło na Globala tym najprawdopodobniej zostałby dodany limit walki dla jednego gracza który mógłby np stoczyć 2 walki z globalem, licząc nie tylko wygrane, a i też przegrane.

    Problem z Globalami był, jest i będzie gdy osoby ,,chętne do walki z globalem" nie dogadają się, był temat o Wendigo i robionych rajdach na niego, przeważnie gdy chodziło o Artefakt, a teraz się kłótnia toczy wokół całej trójcy. Jak dla mnie wielu może nie mieć życia, gdy tylko siedzą i łapią globale całymi dniami, zamiast się zająć normalnym życiem i się rozwijać, tworzyć rzeczy które kiedyś zaowocują w życiu.

    Osobiście nie bije globali bo dla mnie to strata czasu. Dla mnie po prostu jeżeli istnieją owe grupki to umówić godziny stacjonowania grupki na danym globalu i tyle. Niż płakać i narzekać na kogoś z powodu mobka z gierki internetowej.
    A to ci historia.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,059
    Popłaczcie się jeszcze, nieudacznicy.

    Jestem za jak największą monopolizacją globali - full pvp do odciny, wywalić wszystkie limity i jak komuś się nudzi i nie ma co robić z życiem to niech obstawia globala 24/7, a reszta nobów niech jest zdana na łaskę monopolizujących danego stworka albo niech wykują lepsze itemy i nauczą się grać, jeśli im tak bardzo zależy. Nie ma miękkiej gry.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  5. #35
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    347
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Popłaczcie się jeszcze, nieudacznicy.

    Jestem za jak największą monopolizacją globali - full pvp do odciny, wywalić wszystkie limity i jak komuś się nudzi i nie ma co robić z życiem to niech obstawia globala 24/7, a reszta nobów niech jest zdana na łaskę monopolizujących danego stworka albo niech wykują lepsze itemy i nauczą się grać, jeśli im tak bardzo zależy. Nie ma miękkiej gry.
    Tak niech 4 osoby w grze biją globale, a reszta niech się patrzy, bo i tak czy tak będziesz miał sabota jak będziesz miał inne zdanie od głównej ekipy bijącej globale, serio ty to masz mózg 🤓🤓🤓🤓🤓🤓🤓🤓
    Buff kryształowe bronie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •