Zobacz wyniki ankiety: usunac pisuara?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    13 81.25%
  • NIE

    3 18.75%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: super propozycja

  1. #16
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    213
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Raczej ja nie dorastam do pięt graczowi Kagome który po pół godziny sabotował Necrona i beczal jak ktoś chciał złapać żeby dostać item od strażnika wyspy XD
    Ale nikt tutaj nie chce wywalić Kagome, tylko ciebie. Więc daruj sobie handlowanie kto ile według ciebie złego narobił.

    Rozwiązania są dwa:
    - Albo wprowadzić całkowite pvp na mapie z globalem, bez żadnych protów i blokada na wejście na mapę na 4 godziny po przegranej (na całe konto). edit: i oczywiście nie da się wylogować, postać na mapie z globalem cały czas jest "w grze" i można ją bić
    - Albo po prostu banować sabotujące pluskwy twojego pokroju.
    Ostatnio edytowane przez Fresher ; Wczoraj o 21:13
    Reputy tutaj

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    78
    Nie biję globali (nie mam takiej opcji jeszcze) ale jakąś wiedzę ogólną posiadam i patrząc na całokształt mojej wiedzy i opinii innych już Heller Fortune zasługuje na większy szacunek. Jestem za propozycją.
    Zabierzcie mi dostęp do questów itp. bo za bardzo się rozpisuję. Albo lepiej nie, bo co mam wtedy robić.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2021
    Postów
    18
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Zrobić globale dużo trudniejsze i jako rajdy raz na pół roku z dużym dropem.
    jestem za

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    268
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Ale nikt tutaj nie chce wywalić Kagome, tylko ciebie. Więc daruj sobie handlowanie kto ile według ciebie złego narobił.

    Rozwiązania są dwa:
    - Albo wprowadzić całkowite pvp na mapie z globalem, bez żadnych protów i blokada na wejście na mapę na 4 godziny po przegranej (na całe konto). edit: i oczywiście nie da się wylogować, postać na mapie z globalem cały czas jest "w grze" i można ją bić
    - Albo banować sabotujące pluskwy twojego pokroju.
    No dobrze że Ty nie masz takiej mocy, bo równie dobrze moglibyście sobie usuwać dowolnych graczy

    To może PvP o każdego globala? Tylko co wtedy z lvlami 80+? Ale beka że nie masz innych zmartwień niż global w grze internetowej XD

  5. #20
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    344
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Ale beka że nie masz innych zmartwień niż global w grze internetowej XD
    Nie ma to jak wypowiadać się o życiu poza grą, gdzie samemu ma się więcej zbitych globali niż połowa mfo razem wzięta
    Buff kryształowe bronie

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    268
    Tylko jak zmierzacie zmienić PvP to dobrze byłoby zmienić system i wyłączyć możliwość pożyczania EQ i nie ma problemu możemy walczyć

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Nie ma to jak wypowiadać się o życiu poza grą, gdzie samemu ma się więcej zbitych globali niż połowa mfo razem wzięta
    W porównaniu do ilości czasu jaki spędzacie na discordach i ile czasu schodzi wam na kuciu i wymyślaniu teorii na temat ludzi którzy nie podzielają waszego stylu życia to ja nie mam podjazdu

  7. #22
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    344
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    W porównaniu do ilości czasu jaki spędzacie na discordach i ile czasu schodzi wam na kuciu i wymyślaniu teorii na temat ludzi którzy nie podzielają waszego stylu życia to ja nie mam podjazdu
    1. Nie siedzę na discordzie ani przed kompem 24/7
    2. Nie widzę żeby żadna z osób z którymi się zadaje wypisywała non stop coś na discordzie/siedziała przed kompem 24/7
    3. Faktycznie, schodzi nam może godzina, czasem 2 dziennie na wywalenie energii i wykucie uzbrojenia
    4. Nikt nie wymyśla teorii na wasz temat, jest to najczystsza prawda, która jest poparta wieloma faktami, których wy nie umiecie zaakceptować
    Poprostu przyjmij fakt, że globale to nie wyłączność twoja i kilku innych osób, a jak sama nazwa mówi, każdy może je bić.
    Za saboty powinien być ban, a dla was ogromne ograniczenia (a najlepiej to ban na globale), by inni mogli was nadrobić lub totalny rework globali
    Buff kryształowe bronie

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    75
    Też się udzielę w tym temacie.

    Przede wszystkim co niektórym zabrałbym dostęp do kąkutera bo siedzą 24/7 zabierając innym globale.
    Po drugie - system globali do zmiany.
    Po trzecie - losowanie amaterasu tragedia
    Po czwarte - kiedy emerytura?

    A tak przy okazji, nie możecie bez siebie żyć. Afera Senseia,Kagome,Adrianka i pokemonów dalej trwa!

    Zalecenie od najgłupszego gracza wyjdźcie na zewnątrz i odpocznijcie. Za dużo was jest na amie 20 typów a nikt nie bije Necrona i Wendigo.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    268
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    1. Nie siedzę na discordzie ani przed kompem 24/7
    2. Nie widzę żeby żadna z osób z którymi się zadaje wypisywała non stop coś na discordzie/siedziała przed kompem 24/7
    3. Faktycznie, schodzi nam może godzina, czasem 2 dziennie na wywalenie energii i wykucie uzbrojenia
    4. Nikt nie wymyśla teorii na wasz temat, jest to najczystsza prawda, która jest poparta wieloma faktami, których wy nie umiecie zaakceptować
    Poprostu przyjmij fakt, że globale to nie wyłączność twoja i kilku innych osób, a jak sama nazwa mówi, każdy może je bić.
    Za saboty powinien być ban, a dla was ogromne ograniczenia (a najlepiej to ban na globale), by inni mogli was nadrobić lub totalny rework globali
    A co już nie pamiętasz że Kagome Ci sabotował globale jak przyszedłeś bić necrona i teraz jesteś jego wielki obrońca?
    Kagome sabotował z własnej inicjatywy to wszyscy "Sensei mu kazał", a co Wy myślicie że ja nie mam nic lepszego do roboty tylko Kagomowi coś kazać, albo komukolwiek innemu?
    Ta? A discord Arkadia, aż huczy, bo afera globalowa z którego nic nie leci i troll tematy na forum to pokazują, jak angażujecie się emocjonalnie w gierkę internetową.

    Wcześniej jak np. Błyskawiczka grał, czy Forever Pstrong i bili wszystkie Necrony, Amy, innym sabotował to ta aferek na forum nie było, każdy sobie grał, a teraz wszyscy oczekujecie że administracja dopasuje grę tak żeby było jak najłatwiej. Dobra praktyka, ciekawe czy w robocie szef was tak będzie oszczędzać xD

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    75
    Co ma szef do mfo? Jak cie przyłapie to masz po premii.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •