Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Diabelskie trudności z Pomiotem - ujawnienie całości skryptu.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Mr Kwit
    Dołączył
    23-12-2019
    Postów
    8

    Diabelskie trudności z Pomiotem - ujawnienie całości skryptu.

    No hej. W styczniu minie 10 (dziesięć) lat od wprowadzenia Devos. Oczywistym jest to, że każdy już zbił tu wszystko po milion razy i na dobrą sprawę, po co wracać do tematu sprzed kilku lat, który zaczął musaraj? Oczywiście nie biorę pod uwagę poziomów niższych od 65, bo wtedy wystarczy się leczyć i atakować.

    A no dlatego, że po tylu latach od wprowadzenia tej aktualizacji razem z wymienionym w temacie rzezimieszkiem, wciąż nikt nie wie, jak dokładnie działa ta pokraka xD Tak, powtarzam to co pisał już wcześniej Lucio Nadwagalli. Rzecz w tym, że bijąc Pomiota magiem - nie ma żadnych (nie powinno przynajmniej być) problemów. Powtarzamy jego ataki do zakończenia walki, ewentualnie rushujemy go pociskiem i liczymy na to, że nie użyje Eliksiru.
    O tym powiem na końcu.

    Problem pojawia się w momencie, gdy jesteśmy wojownikiem.
    Według tego, co odkryła Belnel, wzorcowa walka z diabłem grogatym wygląda tak:

    Nie można mieć autostatusu Bariera
    Nie można być wyleczonym na 100% na 1 ruch Pomiota
    Używać zdolności: Cios Miecza, Cios Buławy, Cios Włóczni, Cios Topora gdy je używa Diabelski Pomiot

    Oczywiście chodzi o to, że musimy zmusić go, aby użył na nas Szczęśliwego Ciosu - wtedy nie użyje Eliksiru.
    I tu mamy zong.
    https://mfo3.pl/r/bbd56ef9f - walka przeprowadzona według wzorca Bel - używa Eliksiru - nie użył Szczęśliwego
    https://mfo3.pl/r/bd8b70015 - walka przeprowadzona losowo - brak Eliksiru - użył Szczęśliwego w swoim pierwszym ruchu

    Jedną z dodatkowych rzeczy, które odkryłem przy walce jako wojownik, Pomiot używa tylko ataków atrybutów, które mamy nabite - u mnie miecz i buława.

    Wynika z tego, że tak naprawdę to, co zostało odkryte
    a) jest niedociągnięte i trzeba mieć 6 zdolek atrybutowych jako wojownik (xdxddd)
    b) nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości

    Warunek użycia Eliksiru wygląda tak:
    Nazwa:  afa79de1b13669b9cf207a7de44d0efc.png
Wyświetleń: 52
Rozmiar:  16.1 KB

    Co oznacza, że na dobrą sprawę użycie tego itemu może być losowe i szansa na to wynosi 9% z grupy zdolności/przedmiotów defensywnych w jego arsenale.

    Serio, od wprowadzenia tego miasta minęło prawie 10 lat, możemy po prostu ujawnić całościowy skrypt? Tonberry został ujawniony i nikt nie ma z tym problemu. Zwyczajna ciekawość, a raczej nikomu nie chce się po takim czasie odkrywać nowych rzeczy o nim, bo i tak nikt go nie bije. (nie dziwi mnie to)

    Pozdrawiam i smacznej kawusi.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,056
    Popieram ten pomysł. Pomiota obecnie można zbić z palcem w tyłku (i prawdopodobnie nie tylko palcem), pozwalając mu użyć eliksir, nietykalność i 2 regenki, których nie normujemy: https://mfo3.pl/r/bda0749ef

    Minęło tyle czasu, odkąd ten potwór istnieje, że nie robi różnicy, czy skrypt jest powszechnie dostępny, jeśli potwora i tak można zbić bezproblemowo w prawdopodobnie najtrudniejszym wariancie walki.

    - - - - - - - - - -

    W sumie będę też tutaj postował raporty walk z pomiotem:

    1. https://mfo3.pl/r/bf571010a - nie zacząłem walki z full hp, chciałem się uderzyć, ale chybiłem xD, użyłem podwójny drenaż - pomiot nie użył eliksiru (jedynie bryzę, czek, nietykalność)
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    65
    Cytat Napisał Mr Kwit Zobacz post
    Warunek użycia Eliksiru wygląda tak:
    Nazwa:  afa79de1b13669b9cf207a7de44d0efc.png
Wyświetleń: 52
Rozmiar:  16.1 KB

    Co oznacza, że na dobrą sprawę użycie tego itemu może być losowe i szansa na to wynosi 9% z grupy zdolności/przedmiotów defensywnych w jego arsenale.
    Zleakowałem skrypt do unikata w 2020 i zero konsekwencji

    @topic
    jak biłem Pomiota to nie patrzyłem w ogóle na instrukcje od Belnelicy, czasem użył eliksiru, czasem nie
    Ostatnio edytowane przez Dark ; Dzisiaj o 19:12

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •