Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Mecz powitalny

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    64

    Mecz powitalny

    UWAGA!
    Informuję, iż z mojej inicjatywy w Sobotę 7 września 2024 o godzinie 20 odbędzie się mecz powitalny dla Scythe na Słonecznym Brzegu. Pewnie Scythe oficjalnie powitamy za kilka miesięcy, ale jeden koleżka przyjechał do Devos. Mecz odbędzie się między Górnicy Devos, a Kosiarze Scythe.
    Zapisy w dniu meczu u Klowna na Słonecznym Brzegu.
    Czerwony kolor - kibicujesz Kosiarzom.
    Niebieski kolor - kibicujesz Górnikom.
    Pomarańczowy - neutralny.
    Mecz potrwa około 10 minut.
    Dla każdego uczestnika tego olbrzymiego wydarzenia jest przewidziana nagroda w postaci dwóch Fiołków Doniczkowych. Poszukiwany też jest kamerzysta, który nagra to zdarzenie za cenę 1000 Fiołków Doniczkowych. Zgłoszenia przyjmuję na wiadomości w grze lub na Forum. Widzimy się w sobotę.

    PS: Dla osoby, która poprawnie obstawi wynik spotkania, czeka nagroda w postaci, nie zgadniecie, Fiołków Doniczkowych.

    - - - - - - - - - -

    Można obstawiać tutaj jak coś
    Sygnatura (nie tak że nie mam pomysłu)

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    636
    Wygrają neutralni
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    64
    Oba zespoły już gotowe!

    Po lewo Kosiarze Scythe, a po prawo Górnicy Devos. Obecnie oba zespoły przygotowują się do meczu.
    Informuję też, że nagroda za uczestnictwo wzrosła do 10 Fiołków Doniczkowych!

    Inicjatywa jest czysto humorystyczna i ma na celu żeby po prostu coś się działo w grze, bo nic się nie dzieje nowego. Może oprócz ostatniego eventu Wakacyjno-słowiańskiego, który najlepszy nie był.

    - - - - - - - - - -

    Żeby nie było że kłamię
    Sygnatura (nie tak że nie mam pomysłu)

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    356
    Kosiarze to bardzo długa nazwa. Nie lepiej i prościej użyć synonimu czyli denol?
    Super inicjatywa jak nie będę miał nic ciekawszego do roboty to wpadnę na pewno

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •