Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Zrobienie coś z testerami

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    63

    Zrobienie coś z testerami

    Ogarnijcie te serwery testowe bo już chyba całe eq i pare zdolek zleakowano. Może więcej, ale o tylu wiem.
    Sygnatura (nie tak że nie mam pomysłu)

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    356
    Osobiście nie popieram leaków, jeśli jakikolwiek były. Tylko jeśli zostały zleakowane eq i zdole to jaką to ma wartość dla ogółu? Żadną, "niedzielni" gracze zobaczyli jakie będzię eq i zdolki. Przeciętny gracz nie ma pojęcia o PvP i to można traktować na równi z leakem mapek.
    Nie licząc testerów, cała obecna topka PvP leci na skryptach od ok 3 osób.
    Kiedyś latali odpaleni na skryptach donneliego teraz latają na skryptach innych. Leak dowodzi że upek jest "bliski" i super.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    63
    Jakby komuś z adminów takie coś nie pasuje a chcieliby szukać kogoś za to odpowiedzialnego, leaki o których wiem pochodzą z discorda Defa (czyli z tego co rozumiem użytkownika Lucy Gray, jeżeli sie mylę to sorry). Jednak Lucy Gray testerem nie jest (tak pisze na forum, ale wątpię by było inaczej), ale zwykły gracz raczej nie ma dostępu do takich informacji. Jak widzę część już zniknęła/nie jest dostępna, ale dalej można tam coś znaleźć

    - - - - - - - - - -

    Dowiedziałem się o nich wcześniej, ale na innym dc jako screen z innego dc, jak się okazało właśnie Defa. Nie oskarżam Defa o robienie przecieków, bo raczej nie ma takiej możliwości. Jednakże muszą one skądś pochodzić.
    Na początku myślałem o Arkadii z względu na obecność kilku testerów, ale tam nic nie znalazłem. Innych dc nie znam, więc muszą one pochodzić od danej osoby, aniżeli z jakiegoś discorda.
    Sygnatura (nie tak że nie mam pomysłu)

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    636
    Wszystko jest dostępne, ale nie ma obecnie na kanale.

    Rzeczy które działają to są oficjalne leaki.
    Mogę zdradzić kto leakował za odpowiednią opłatą
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •