Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzasz z propozycją BARTOLOME[SZEF]

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 92.86%
  • Nie

    1 7.14%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Zmiana w odnawianiu NPC

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    353

    Zmiana w odnawianiu NPC

    Siemano,
    Skoro są proponowane zmiany w odnawianiu zbieranek to proponuje zmiany w NPC.
    - U rybaka można wymienić składniki na przynęty o każdej porze. A nie jak dotychczas tylko o 18.
    - Proponuję by po poznaniu krasnoludzkiego Iryna dawała nam klucz do chaty żebysmy mogli wbijać o każdej porze, a nie jak dotychczas tylko w określonych godzinach gdy jest w domu.
    Rybak często gęsto uniemożliwia zrobienie dziennych przed 18, w przypadku gdy dostaniemy dzienne na złapanie łososi.
    Iryna z kolei sprawia dyskomfort[Nie jest to wielki problem ale i tak wnerwia] jak dostaniemy dzienne na zebranie kryształów północy czy jak tam się nazywa ta zbieranka.

    - - - - - - - - - -

    PS. zapewne takich "opóźniaczy" wykonywania questów jest więcej[Tak jak na początku mają jakikolwiek sens, tak 5 lat po upku totalnie bezsensu], a niestety nie pamiętam wszystkich. W związku z tym zachęcam do wpisywania kolejnych NPC

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    241
    miałem kiedyś zaproponować coś właśnie na zasadzie klucza od Iryny, ale wiem że każdy ma tutaj wszystkich w depo więc przeszłoby to bez żadnych zmian. Ale zmiana bardzo potężna i konieczna

  3. #3
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    627
    Ogólnie takie opóźniacze są bez sensu w grze w której jest energia. Takie były założenia, że przewagę budujesz wywalają 400 i możesz wchodzić o której chcesz a nie jakieś tego typu udziwnienia. Aż mi się przypomniało, że ktoś powiedział, że to jest pod bezrobotnych ale co ja tam wiem
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #4
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    61
    Mi tam najbardziej przeszkadza fakt, że cukierki u Telimeny resetują się o północy a Stefkowi ulepienie śnieżek zajmuje 24 godziny :<

  5. #5
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    481
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    - Proponuję by po poznaniu krasnoludzkiego Iryna dawała nam klucz do chaty żebysmy mogli wbijać o każdej porze, a nie jak dotychczas tylko w określonych godzinach gdy jest w domu.
    Co do kluczy Ireny musiałbyś wymyśleć fabularny powód dlaczego daje klucze. Przecież admin nie doda tak, że Irena stwierdzi "Nie wiem po co Ci daje kluczę do mojego mieszkania, ale masz możesz teraz być w domu kiedy mnie nie ma!"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •