Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzasz z propozycją BARTOLOME[SZEF]

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    12 92.31%
  • Nie

    1 7.69%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Zmiana w odnawianiu NPC

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    352

    Zmiana w odnawianiu NPC

    Siemano,
    Skoro są proponowane zmiany w odnawianiu zbieranek to proponuje zmiany w NPC.
    - U rybaka można wymienić składniki na przynęty o każdej porze. A nie jak dotychczas tylko o 18.
    - Proponuję by po poznaniu krasnoludzkiego Iryna dawała nam klucz do chaty żebysmy mogli wbijać o każdej porze, a nie jak dotychczas tylko w określonych godzinach gdy jest w domu.
    Rybak często gęsto uniemożliwia zrobienie dziennych przed 18, w przypadku gdy dostaniemy dzienne na złapanie łososi.
    Iryna z kolei sprawia dyskomfort[Nie jest to wielki problem ale i tak wnerwia] jak dostaniemy dzienne na zebranie kryształów północy czy jak tam się nazywa ta zbieranka.

    - - - - - - - - - -

    PS. zapewne takich "opóźniaczy" wykonywania questów jest więcej[Tak jak na początku mają jakikolwiek sens, tak 5 lat po upku totalnie bezsensu], a niestety nie pamiętam wszystkich. W związku z tym zachęcam do wpisywania kolejnych NPC

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    240
    miałem kiedyś zaproponować coś właśnie na zasadzie klucza od Iryny, ale wiem że każdy ma tutaj wszystkich w depo więc przeszłoby to bez żadnych zmian. Ale zmiana bardzo potężna i konieczna

  3. #3
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    627
    Ogólnie takie opóźniacze są bez sensu w grze w której jest energia. Takie były założenia, że przewagę budujesz wywalają 400 i możesz wchodzić o której chcesz a nie jakieś tego typu udziwnienia. Aż mi się przypomniało, że ktoś powiedział, że to jest pod bezrobotnych ale co ja tam wiem
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #4
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    61
    Mi tam najbardziej przeszkadza fakt, że cukierki u Telimeny resetują się o północy a Stefkowi ulepienie śnieżek zajmuje 24 godziny :<

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •