Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Pojedynki w większej liczbie - Wstęp do gildii

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    337

    Pojedynki w większej liczbie - Wstęp do gildii

    Dzień dobry, jako profesjonalny organizator eventów tvt(LEGENDARNY TURNIEJ 2V2). Proszę o stworzenie możliwości w większej liczbie do około 12. Typu walki 12 v 12 lub chociaż 6v6. Dzisiaj jak walczyliśmy na wiekowym lesie to były 22 osoby ciężko było zrobić wyrównane walki, a bardzo byśmy chcieli żeby każdy mógł brać udział w najciekawszej aktywności w tej grze. W związku powyższym proponuję wprowadzenie takiej zmiany. Nie wydaje mi się to problematyczne bo już kiedyś były walki chyba 6v1 o ile dobrze pamietam.
    Co do spowalniania upka(pojawi się ten argument) - Mój turniej nie wstrzymywał upka tak samo w tym roku nie będzie upka fabularnego. Więc nie mówcie że to będzie nie wiadomo jak spowalniająca upek propozycja.
    Nie dodaje ankiety bo zmiany są wprowadzane pod fabularniaków, niech teraz zadecyduje lud w komentarzach(Mam na myśli tych co dziś walczyli)

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    54
    Ciekawie by było zobaczyć takie walki, ale czy wtedy by się zbytnio nie dłużyły?
    Sygnatura (nie tak że nie mam pomysłu)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    337
    One mają zapewnić graczom rozrywkę, nie muszą być to walki o złoto/rank/przedmioty. Najzwyklejszy pojedynek o nic który ma zapewnić rozrywkę uczestkom, nikt się nie będzie przejmował czasem bo czas i tak szybko będzie leciał w miłej atmosferze

  4. #4
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    255
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    One mają zapewnić graczom rozrywkę, nie muszą być to walki o złoto/rank/przedmioty. Najzwyklejszy pojedynek o nic który ma zapewnić rozrywkę uczestkom, nikt się nie będzie przejmował czasem bo czas i tak szybko będzie leciał w miłej atmosferze
    Zgadzam się z przedmówcą dzisiejsze 2 godziny walk tvt minęły w zastraszającym tempie.

    No i jednocześnie zgadzam się z samą propozycją, dodatkowo powinno w pojedynku móc ustawić się wzywanie pomocy, tak samo jak można ustawić walkę o przedmioty. Pozdrawiam
    say gex

  5. #5
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    137
    Na tak, dzisiejszy event organizowany przez klan samotni jezdzcy przyciągnął do siebie naprawdę sporo osób i to z różnych śródowisk/klanów/ugrupowań każdy miał swoją cegiełkę i mógł się wykazać w walkach a atmosfera na dc była jajcarska i myślę że było ciekawiej niż na samym evencie wakacyjnym pozdro dla klanu samotni jezdzcy, sympatyków oraz dla wszystkich co dziś byli!!!
    This is a certified hood classic

  6. #6
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    55
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Dzień dobry, jako profesjonalny organizator eventów tvt(LEGENDARNY TURNIEJ 2V2). Proszę o stworzenie możliwości w większej liczbie do około 12. Typu walki 12 v 12 lub chociaż 6v6. Dzisiaj jak walczyliśmy na wiekowym lesie to były 22 osoby ciężko było zrobić wyrównane walki, a bardzo byśmy chcieli żeby każdy mógł brać udział w najciekawszej aktywności w tej grze. W związku powyższym proponuję wprowadzenie takiej zmiany. Nie wydaje mi się to problematyczne bo już kiedyś były walki chyba 6v1 o ile dobrze pamietam.
    Co do spowalniania upka(pojawi się ten argument) - Mój turniej nie wstrzymywał upka tak samo w tym roku nie będzie upka fabularnego. Więc nie mówcie że to będzie nie wiadomo jak spowalniająca upek propozycja.
    Nie dodaje ankiety bo zmiany są wprowadzane pod fabularniaków, niech teraz zadecyduje lud w komentarzach(Mam na myśli tych co dziś walczyli)
    12 v 12 byłoby lekką przesadą, dużo by trzeba wtedy kombinować z drużynowymi limitami potek, zdolności, nie mówiąc już o tym że samo mega leczenie byłoby praktycznie bezużyteczne tak jak to widać tutaj.

    Ogólnie propozycja na tak, byleby była wprowadzona z głową, a nie na tzw "odwal się".

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    206
    Na tak, jako dodanie nowego typu pojedynków.
    Reputy tutaj

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    66
    ma ktoś screena z dzisiaj ?


    Cytat Napisał JarseQ Zobacz post
    Zgadzam się z przedmówcą dzisiejsze 2 godziny walk tvt minęły w zastraszającym tempie.

    No i jednocześnie zgadzam się z samą propozycją, dodatkowo powinno w pojedynku móc ustawić się wzywanie pomocy, tak samo jak można ustawić walkę o przedmioty. Pozdrawiam
    razem to chyba 6h bylo :P ale ludzie sie tez zmieniali

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    628
    Jak najbardziej na tak, przez limit osób 4 w walce w najciekawszej fazie walk AŻ 3 osoby nie były w stanie walczyć w sprawiedliwej walce TvT


    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    ma ktoś screena z dzisiaj ?i
    Tylko z vc
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •