Zobacz wyniki ankiety: Do kiedy ma trwać event?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • do piątku (zgodnie z założeniami)

    13 72.22%
  • do niedzieli (przedłużając do końca tygodnia)

    4 22.22%
  • inne

    1 5.56%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Przedłużenie eventu wakacyjnego do niedzieli włącznie.

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    407

    Przedłużenie eventu wakacyjnego do niedzieli włącznie.

    Krótko i na temat - proponuję przedłużenie trwania eventu o 48 godzin, a więc do końca tygodnia.
    Powód? Mała ilość czasu na evencie, wiele osób twierdzi, że wszystko ma "na styk" grając bardzo aktywnie.
    Poza tym kończenie eventu w środku weekendu to słaby pomysł, a tak do niedzieli wieczór każdy sobie ogarnie na spokojnie co ma ogarnąć.
    Jakkolwiek nie wiem czy jest możliwe przedłużenie tego eventu, chcę sprawdzić co Państwo o tym sądzą ;p
    ***** ****

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2021
    Postów
    8
    A moją propozycją była by taka aby skrócić ilość wyzwań wymienionych odstraszaczy z 45k na 40k bo to jest przesada aby niby ktoś wbił do dzisiaj te 45k jak jest z dobre 38k dobite

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,025
    wolalbym nie, juz mam dosyc latania za widocznymi utopcami, bicia wodnikow z ktorych absolutnie nic nie leci, trackowania o ktorej godzinie zebralem ostatnio ziola i innych fascynujacych aktywnosci - natomiast co do tego ze jest na styk to ja z takim problemem sie nie spotkalem, pierwszego dnia eventu mialem jakies ~80 energii a aktualnie mam nadwyzke 68 odstraszaczy i zapas okolo 90 ziol kazdego rodzaju
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; Wczoraj o 21:22
    ::::​)

  4. #4
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    474
    Na nie

    1. Event i tak trwa za długo
    2. Jeżeli pojawiają się problemy to lepiej jest je naprawić od środka

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,542
    Proponuje wgrać już te nowe miasta
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    Również jestem na nie. Event udało mi się skończyć dwa dni przed oficjalnym końcem, potem przestałam już zużywać energię na Utopce. Ziół mam po 50 każdej sztuki i nadal zastanawiam się co z nimi zrobić. Nie wiem czy wszyscy mają takie doznania, ale ja zdążyłam ze wszystkim na spokojnie, być może miałam lepszy drop tych flakoników.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    202
    Zakończyłem event używając 5000 energii, czyli 12,5 dnia. Event trwa 16 dni, więc został nawet spory zapas (3,5 dnia).
    Kilkukrotnie zapominałem o zebraniu ziół, oraz nie zebrałem ich dzisiaj, a mimo tego, zostało mi ponad 100 sztuk każdego rodzaju. Gdybym zbierał codziennie, to bym miał nadwyżkę 150-200 ziół każdego rodzaju.

    Uważam, że nawet z pechem do dropu fiolek, da się na luzie zrobić 300 odstraszaczy.
    Reputy tutaj

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2021
    Postów
    10
    Proponuję wyrzucić na śmietnik debila, który dał losowanie bonusów z wyzwania społeczności, Exp +100% dla 82lvla to kpina

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    202
    Cytat Napisał Anime Zobacz post
    Proponuję wyrzucić na śmietnik debila, który dał losowanie bonusów z wyzwania społeczności, Exp +100% dla 82lvla to kpina
    Ja to bym chciał tego expa bardziej niż drop
    Reputy tutaj

  10. #10
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    625
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Ja to bym chciał tego expa bardziej niż drop
    relujesz bratku
    też dostałem drop, a wolałbym exp.

    IMO to ogólnie z tym wyzwaniem poszli mocno na łatwizne, spokojnie można było dać 3 zadania jak na halloweenowym czy wielkanocnym wraz z całym zestawem bonusów.
    Jako przykład wyzwań można było dać coś z kuchnią, strzygą, zbieraniem kwiatków.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2021
    Postów
    10
    Cytat Napisał fresher Zobacz post
    ja to bym chciał tego expa bardziej niż drop
    po co exp na maksymalnym lvlu?

  12. #12
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    202
    Cytat Napisał Anime Zobacz post
    po co exp na maksymalnym lvlu?
    Do expienia drugiej postaci
    Reputy tutaj

  13. #13
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    288
    Ostatecznie event nie został przedłużony, wyzwanie udało się finalnie wykonać tylko czemu nigdzie nie pojawiła się informacja, że odbiór ewentualnej nagrody jest możliwy max do zakończenia eventu? Wyspa eventowa sobie już zniknęła i ciekawe jakiemu % uczestników udało się odebrać należnego boosta zwłaszcza, że wyzwanie zostało ukończone na niedługo przed 00:00. Wszystko takie mocno przemyślane, event dopracowany do granic możliwości

  14. #14
    Ogłaszamy wyzwanie dla graczy!
    Termin wykonania do: 16.08.2024, odbiór nagród do 19.08.2024.

    Powinna być dopiska:
    No chyba że wyjdziecie z Eventu, to nagrody nie ma.
    Pozdro

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •