Zobacz wyniki ankiety: Do kiedy ma trwać event?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • do piątku (zgodnie z założeniami)

    4 66.67%
  • do niedzieli (przedłużając do końca tygodnia)

    1 16.67%
  • inne

    1 16.67%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Przedłużenie eventu wakacyjnego do niedzieli włącznie.

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    407

    Przedłużenie eventu wakacyjnego do niedzieli włącznie.

    Krótko i na temat - proponuję przedłużenie trwania eventu o 48 godzin, a więc do końca tygodnia.
    Powód? Mała ilość czasu na evencie, wiele osób twierdzi, że wszystko ma "na styk" grając bardzo aktywnie.
    Poza tym kończenie eventu w środku weekendu to słaby pomysł, a tak do niedzieli wieczór każdy sobie ogarnie na spokojnie co ma ogarnąć.
    Jakkolwiek nie wiem czy jest możliwe przedłużenie tego eventu, chcę sprawdzić co Państwo o tym sądzą ;p
    ***** ****

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2021
    Postów
    8
    A moją propozycją była by taka aby skrócić ilość wyzwań wymienionych odstraszaczy z 45k na 40k bo to jest przesada aby niby ktoś wbił do dzisiaj te 45k jak jest z dobre 38k dobite

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,025
    wolalbym nie, juz mam dosyc latania za widocznymi utopcami, bicia wodnikow z ktorych absolutnie nic nie leci, trackowania o ktorej godzinie zebralem ostatnio ziola i innych fascynujacych aktywnosci - natomiast co do tego ze jest na styk to ja z takim problemem sie nie napotkalem, pierwszego dnia eventu mialem jakies ~80 energii a aktualnie mam nadwyzke 68 odstraszaczy i zapas okolo 90 ziol kazdego rodzaju
    ::::​)

  4. #4
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    474
    Na nie

    1. Event i tak trwa za długo
    2. Jeżeli pojawiają się problemy to lepiej jest je naprawić od środka

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,542
    Proponuje wgrać już te nowe miasta
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    Również jestem na nie. Event udało mi się skończyć dwa dni przed oficjalnym końcem, potem przestałam już zużywać energię na Utopce. Ziół mam po 50 każdej sztuki i nadal zastanawiam się co z nimi zrobić. Nie wiem czy wszyscy mają takie doznania, ale ja zdążyłam ze wszystkim na spokojnie, być może miałam lepszy drop tych flakoników.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •