Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Wprowadzenie puli tworzenia potraw (event wakacyjny)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    54

    Wprowadzenie puli tworzenia potraw (event wakacyjny)

    Szczegółowy raport z wydanych dań:

    Potrawa 1: Homar z owocami
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 2: Węgorz z groszkiem
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 3: Węgorz z groszkiem
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 4: Węgorz z groszkiem
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 5: Homar z owocami
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 6: Homar z owocami
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 7: Węgorz z groszkiem
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 8: Homar z owocami
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 9: Szprotki ze Smoczym Owocem
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 10: Homar z owocami
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 11: Węgorz z groszkiem
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 12: Węgorz z groszkiem
    Przygotowano poprawnie

    Potrawa 13: Stek z porem: Medium Well
    Przygotowano poprawnie

    Jak widać wyżej dostałem serwis złożony w zasadzie z najdłuższych dań (nie licząc jednych szprotek). Owszem, homara i węgorza robi się w +/- 50 sekund ale dochodzi jeszcze czas dialogu i animacji rybaka odchodzącego ze swoim daniem co łącznie trwa (chyba?) 7/8 sekund co daje nam w zasadzie minutę na danie. Do tej pory kiedy miałem kilka dań długich pod rząd to potem trafiały się np szprotki, czy np stek rare/medium rare co mniej więcej wyrównywało ten czas. No ale ten serwis to była jakaś porażka i mino tego że nigdzie się nie pomyliłem to brakło mi dwóch sekund na wydanie 14stego dania już nie mówiąc o 15stym. Moja propozycja jest taka (to tylko moja propozycja, zapraszam do dyskusji)

    - skoro mamy wydać 15 dań i w zasadzie 4 ich rodzaje to żeby jedno danie nie mogło być częściej niż 4 razy na serwis (dzięki temu nawet jak dostaniemy trzy razy steka well done to zrekompensujemy sobie szprotkami które robi się w 28-30 sekund)
    - zmniejszyłbym przygotowanie węgorza z 45 na 40 sekund (bardziej logiczne bo mięso ryb jest delikatne i szybko poddaje się obróbce termicznej)
    - ewentualnie zamiast skracania czasu węgorza, przyspieszyłbym animację wydawania dań
    - można również pozwolić na dokończenie dania mimo upływu czasu ale muszą być spełnione pewne warunki np.: główny składni musi leżeć już na talerzu a dodatek musi być już w trakcie przygotowywania (mi właśnie brakło dwóch sekund na kiwi)

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    286
    Nie chcę być hejterem, ale te 13 dań co tu wskazałeś przynajmniej moim skromnym okiem da się zrobić w mniej niż 13 minut. Łącznie z dialogiem praktycznie tylko trzynaste danie mogłoby zająć więcej niż minutę. Co do samej propozycji niech się inni wypowiedzą, ale ten zestaw dało się zrobić na fulla o ile nie dostałbyś na ostatnie 2 dania steków 50 lub 60s (może z 50 dałoby też radę, ale już zaliczę pesymistycznie).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •