Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Losowanie Leszka

  1. #31
    Użytkownik Avatar Źdźbło
    Dołączył
    03-03-2023
    Postów
    14
    Cytat Napisał Anime Zobacz post
    O tym właśnie mówię, sieroty które nie wiedzą co się tam w ogóle robi i liczą że ktoś inny zrobi robotę za nich, mają najwięcej do powiedzenia. Dlatego tez wolimy w kilka sekund to ogarnąć na auto.
    Zacznijmy od tego, że nawet jak im się powie i wszystko mają na tacy, to i tak nie są w stanie pomyśleć i odwalają pierepałki.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    214
    Nie wzmacniajmy leszka tylko osłabić drop dla 2 osób o 50% a dla 3 osób o 25%

  3. #33
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    80
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    Nie wzmacniajmy leszka tylko osłabić drop dla 2 osób o 50% a dla 3 osób o 25%
    co Ty, przecież zaraz Ci co chcieli karte a nadal jej nie mają Cię zlinczują, po drugie zaraz forum by wylało się z takimi postami xD
    Ja to bym się wziął za potki speeda na evencie jakiegoś boosta dostały teraz czy co

  4. #34
    Użytkownik Avatar Źdźbło
    Dołączył
    03-03-2023
    Postów
    14
    Cytat Napisał JeGGeRr Zobacz post
    co Ty, przecież zaraz Ci co chcieli karte a nadal jej nie mają Cię zlinczują, po drugie zaraz forum by wylało się z takimi postami xD
    Ja to bym się wziął za potki speeda na evencie jakiegoś boosta dostały teraz czy co
    A to akurat fakt, ja to bym była za usunięciem tych potek, mimo że fajnie mi się lata na utopcach z nimi. ;D

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    334
    A róbcie co chcecie z tym globalem, kogo to obchodzi? Dajcie mapkę bójkową, a nie kłócicie się o bezwartościowego globala.
    Bezwartościowy bo karty już drapnął i po co to bić? Lepiej pójdźcie do pracy, a za zarabiane w ten sposób pieniądze kupcie sobie eq do TvT :P

  6. #36
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    471
    Szczerze to mają rację zgadzam się z borsukiem, Arczanem, źdźbło że bicie we 2 Leszego jest jak najbardziej na miejscu. Nie ma sensu go utrudniać tylko dlatego, bo się da w taki sposób ubić. A to, że Leszy nie ma losowania jest dobre, bo pozwala nam jak kolwiek na rywalizowanie i skupienie zresztą i tak stoi zazwyczaj mniej niż 4 osoby na każdym respie więc tym bardziej bez sensu jest to losowanie. W ogóle robienie gry pod RNG jest głupim pomysłem

  7. #37
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    131
    Spokojnie, już niedługo haloween, dostaniecie tam te wasze losowania bez obaw

  8. #38
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    622
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Czas trwania podanych przez Ciebie walk to:
    7s, 12s, 15s, 71s, 54s, 12s

    To zdecydowanie wystarczająco czasu, żeby wbić do walki. Nawet losowanie by się już zdążyło zakończyć w tym czasie (ile to było? 8 sekund?). Na te walki dało by się zdążyć nawet nie stojąc na odpowiednim spocie, więc nie róbcie narracji, że ludzie bijący duo uniemożliwiają innym walkę z leszym.
    W walce terrora i Anime byłem spot obok i nie zdążyłem mimo natychmiastowej reakcji na resp.
    Poza tym czas losowania nie ma tu nic do rzeczy, bo pustka nic nie pisało dodawaniu losowania.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •