Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 38

Temat: Losowanie Leszka

  1. #16
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    51
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Nie rozumiem czemu na pozostałych globalach eventowych jest losowanie, a tutaj nie ma. Powinno być albo na wszystkich, albo na żadnym z definicji równouprawnienia
    Ale nie ma losowania na wszystkich pozostałych minibossach globalnych. Na Gremlińskim Upominku, który swoją drogą respem bardzo przypomina Leszego, nie ma losowania.

  2. #17
    Ja natomiast zgadzam się jak najbardziej:
    a) Oczywiście, że jest to zabezpieczenie dropu, ale dla dwóch zgadanych ze sobą osób. Ta gra nie jest dla dwóch osób, chyba że do tego w tym momencie dążymy. Event powinien być dla wszystkich graczy, WSZYSTKICH. Nie dla wybranej zgadanej grupki, która chcę "zabezpieczać drop" dla siebie.
    b) Dla mnie fakt, iż Leszy jest łatwiejszy w dwie osoby jest błędem. Powinna istnieć jakaś zdolność tego globala, która uniemożliwia bicia go w mniej, niż 3,4 osoby.
    c) Globale zostały tak skonstruowane, żeby dobierać losowe osoby do walki. Moim zdaniem to zostało zrobione tak specjalnie, aby każdy mógł na tym evencie skorzystać, zdobyć jakiś przedmiot itp. Ograniczając ilość osób, ogranicza się szanse dla graczy z mniejszym doświadczeniem, osób które pierwszy raz są na evencie - bo chyba nikt się nie będzie po nich spodziewał, że będą bić Globala walką automatyczną, zanim ktokolwiek inny zdąży dolecieć do nich.
    d) Ten punkt zmieściłby się równie dobrze w punkcie "a", opłacalne jest to dla wybranej grupy graczy - inni na tym tracą.
    e) Nie wiem jak ta historia jest powiązana. My mówimy o sytuacjach kiedy są chętne osoby do bicia Globala, ale są blokowane, bo ktoś szybko włącza walkę automatyczną i uniemożliwia aktywne działanie w evencie. Być może w czwartek o godzinie 4:53 była taka sytuacja xd Ja akurat wtedy spałam. Sen uniemożliwił mi udział w biciu Globala, co nie znaczy że w piątek wieczorem już powalczyć nie mogę.
    f) Nie biorę udziału w żadnym wydarzeniu, więc nie na ten temat nie wypowiem. Ale jeżeli jest tam jakaś rywalizacja, to i tak powinna się odbywać na równych zasadach. Gracz który nie ma znajomości, nie ubije z kimś innym Globala na auto w dwie osoby. Oznacza to tylko tyle, że szanse na wygranie rywalizacji mają tylko osoby, które są odpowiednio ze sobą zgadane, bo inni na tym będą tracić.
    g) Masz skłonność do powtarzania tych samych rzeczy, tylko dobierasz inne słowa. Powoduje to tylko, że dodajesz sobie więcej punktów w tej wypowiedzi. W każdym razie, gdyby ktoś chciał żeby to zostało tak skonstruowane to pierwsza osoba, która złapałaby Globala mogłaby dobierać osoby do pomocy - tak nie jest.
    h) Rywalizacja o Globala zawsze była, nawet przed tym jak ktoś wpadł na pomysł bicia go duo auto i jest to najbardziej uczciwa rywalizacja jaka może istnieć - kto pierwszy zdąży ten wchodzi do walki. Nie ma nic bardziej uczciwego. Utrudnienie bicia Globala w dwie osoby nie zlikwiduje rywalizacji.
    i) Czyli fakt, że respów Globala jest dużo usprawiedliwia do nieuczciwego - moim zdaniem - szybkiego ubijania go auto, uniemożliwiając dołączenie innych graczy? A jak biją "normalni" gracze to bez problemów można wchodzić do walki i bić manualnie.
    j) No i na zakończenie wybrałeś kolejny punkt, który już gdzieś tam wymieniłeś. Ja nie mówię o pojedynczych sytuacjach, w których akurat nie było graczy w grze, którzy mogliby dołączyć do walki, tylko o sytuacjach kiedy blokowana jest możliwość wejścia do walki dla zwyczajnego, przeciętnego gracza, który chętnie pokonałby sobie potworka, ale nie może bo walka jest zakończona automatycznie przez dwóch graczy.

    Rozpisałeś mnóstwo punktów, niektóre moim zdaniem niepotrzebne. Można to by było napisać krócej i ja tak zrobię:
    1. Event jest dla wszystkich graczy: nowych, starych; z mniejszym poziomem, z większym poziomem; miłych, niemiłych. Dlatego wejście do tego eventu jest na początku Eterni, a nie w Nordii. Każdy kto chce powinien móc korzystać ze wszystkiego co oferuje event. Blokowanie takiej opcji jest jak dla mnie zwyczajnie nieuczciwe i powinno zostać zmienione.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    199
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Pobieram:

    1. https://mfo3.pl/r/b6a107f3b

    2. https://mfo3.pl/r/bf3804a61

    3. https://mfo3.pl/r/b271c0bff

    4. https://mfo3.pl/r/b8b2dbea5

    5. https://mfo3.pl/r/baaea8f06

    6. https://mfo3.pl/r/bb2930b8e

    Takich raportów jest coraz więcej, a to chyba nie tak powinno działać wtf, zróbcie coś z tym
    Czas trwania podanych przez Ciebie walk to:
    7s, 12s, 15s, 71s, 54s, 12s

    To zdecydowanie wystarczająco czasu, żeby wbić do walki. Nawet losowanie by się już zdążyło zakończyć w tym czasie (ile to było? 8 sekund?). Na te walki dało by się zdążyć nawet nie stojąc na odpowiednim spocie, więc nie róbcie narracji, że ludzie bijący duo uniemożliwiają innym walkę z leszym.

    @down
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Takie coś powinno się zdarzać po północy, a nie 10 razy w ciągu dnia i później jeszcze wymówki
    Wysłałeś tylko 2 raporty z walki duo w "normalnych" godzinach, gdzie jeden jest z czwartku, a drugi z soboty.
    Ostatnio edytowane przez Fresher ; Wczoraj o 19:36
    Reputy tutaj

  4. #19
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    470
    Dyskusja z losowaniem Leszka poszła w stronę, by zapobiec nadmiarowym nabijaniem globala we dwie osoby. Nie muszę długo się zastanawiać, żeby pomyśleć, że takie osoby dają auto od razu ( W ciul, że za sekundę przyjdą kolejne 10 osób ). Takie coś powinno się zdarzać po północy, a nie 10 razy w ciągu dnia i później jeszcze wymówki:

    Cytat Napisał Arczan Zobacz post
    Dalej o godzinie 15 zdarza się, że światłowody z Leszym nie są klikane nawet przez ponad minutę.
    Widzę właśnie jak gracze mają wywalone na tego globala jeszcze o 15

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    80
    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    Ja natomiast zgadzam się jak najbardziej:
    a) Oczywiście, że jest to zabezpieczenie dropu, ale dla dwóch zgadanych ze sobą osób. Ta gra nie jest dla dwóch osób, chyba że do tego w tym momencie dążymy. Event powinien być dla wszystkich graczy, WSZYSTKICH. Nie dla wybranej zgadanej grupki, która chcę "zabezpieczać drop" dla siebie.
    Dlatego też WSZYSCY mają możliwość złapać globala oraz decydowania o tym, czy chcą bić w mniejszej czy większej grupie. Podobnie to wygląda przy wodnikach, można bić samemu, można zapraszać większą grupę osób.
    Większość osób, która płakała z powodu globali, nie była widziana nawet przez sekundę na jednym respie, żeby próbowała złapać Leszego. Nie wspominam tutaj o Tobie, bo akurat często czekaliśmy przy jednym obelisku. Ale widzę, że podejściem niektórych graczy jest wspieranie bierności oraz brak dogadywania się, bo nie chcą się zaangażować jak inni.
    Sytuacje z biciem globali w dwie osoby następowały już od wprowadzenia pierwszych takich potworków. To nie jest nowość, trwa to od paru dobrych lat. Zabezpieczanie dropu jest jak najbardziej w porządku, bo chociaż nie gramy sami, to możemy chcieć grać z daną, określoną grupką. To jest MMORPG i każdy wybiera swój sposób na grę.

    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    b) Dla mnie fakt, iż Leszy jest łatwiejszy w dwie osoby jest błędem. Powinna istnieć jakaś zdolność tego globala, która uniemożliwia bicia go w mniej, niż 3,4 osoby.
    Po części się zgadzam, po części też nie, ale... Nie wejdzie to z paru powodów:
    a) Globale są tak konstruowane, aby czterech przypadkowych graczy mogło go ubić, gdzie nie wszyscy mają idealny zestaw. Wiadomo, w grę wchodzi RNG, czyli statusowanie. Ale skoro global nie jest na tyle mocny, to tylko oznacza, że silniejsi gracze mogą go ubić w mniejszej grupie. Raczej siła postaci powinna być nagradzana, nie karana.
    b) Podczas eventów zdarza się, że globale stoją puste, że brakuje ludzi do pełnego składu. Jeżeli ktoś gra po nocach, bo ma wtedy troszkę łatwiej, byłby poszkodowany, bo mogłoby nie być graczy do bicia.

    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    c) Globale zostały tak skonstruowane, żeby dobierać losowe osoby do walki. Moim zdaniem to zostało zrobione tak specjalnie, aby każdy mógł na tym evencie skorzystać, zdobyć jakiś przedmiot itp. Ograniczając ilość osób, ogranicza się szanse dla graczy z mniejszym doświadczeniem, osób które pierwszy raz są na evencie - bo chyba nikt się nie będzie po nich spodziewał, że będą bić Globala walką automatyczną, zanim ktokolwiek inny zdąży dolecieć do nich.
    Potwór globalny został skontruowany nie aby dobierać losowe osoby do walki, tylko żeby była trudniejsza mechanika, z bogatszym dropem, z opłacalnością pod kątem minimalizacji zużycia energii kosztem dłuższego czasu oczekiwania na potworka.
    Jeżeli ktoś dołączy do walki nie mając doświadczenia, to przecież nie jest to problem. Ale przez walki automatyczne oszczędzamy czas, dzięki czemu będzie więcej globali danego dnia. Nie chodzi tu o piętnowanie niedoświadczonych, tylko wykorzystywanie dostępnych mechanik przez silniejszych.

    A jakby się okazało, że Leszy jest do pokonania w pojedynkę, ale by był ryk! I to nie tego jelonka!
    Próby bicia już były, trochę hp jednak zabrakło. Może manualnie by poszło, ale no zawsze ktoś dodatkowy się znajdzie.
    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    d) Ten punkt zmieściłby się równie dobrze w punkcie "a", opłacalne jest to dla wybranej grupy graczy - inni na tym tracą.
    Nom, tracą na tym wszyscy, którzy nie wbili. Zróbmy globala na 40 osób, jestem przekonany, że bardzo szybko 3/4 osób by z tego zrezygnowało bądź faktycznie zaczęło optować za biciem w mniejszych grupkach. Używam skrajności i hiperbolizacji, bo ten argument właśnie tak wygląda.

    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    e) Nie wiem jak ta historia jest powiązana. My mówimy o sytuacjach kiedy są chętne osoby do bicia Globala, ale są blokowane, bo ktoś szybko włącza walkę automatyczną i uniemożliwia aktywne działanie w evencie. Być może w czwartek o godzinie 4:53 była taka sytuacja xd Ja akurat wtedy spałam. Sen uniemożliwił mi udział w biciu Globala, co nie znaczy że w piątek wieczorem już powalczyć nie mogę.
    Jest to powiązane dlatego, bo czasami jest bardzo dużo osób na respie, a czasami nikogo nie ma. Dzisiaj o godzinie 16:48 złapałem Leszego na Arczanie w Gęstwinie, od momentu pojawienia się światowidów do ostatniej osoby w walce minęło grubo ponad półtorej minuty. A jest to weekend i godzina, kiedy jest zalogowanych więcej osób. Gdzie są Ci gracze?
    Bicie Leszego nie jest konieczne do ukończenia eventu, jest bardzo dużo aktywności, z których można skorzystać. które faktycznie działają na "aktywne uczestnictwo w evencie". Nie wiem, czy bicie globali jest tą "aktywną" częścią, jeżeli czasy respu są po prostu długie, osoby łapiące robią wtedy inne rzeczy poza grą (a i tak po południu czasy są krótsze, więc się pojawia więcej globali).

    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    f) Nie biorę udziału w żadnym wydarzeniu, więc nie na ten temat nie wypowiem. Ale jeżeli jest tam jakaś rywalizacja, to i tak powinna się odbywać na równych zasadach. Gracz który nie ma znajomości, nie ubije z kimś innym Globala na auto w dwie osoby. Oznacza to tylko tyle, że szanse na wygranie rywalizacji mają tylko osoby, które są odpowiednio ze sobą zgadane, bo inni na tym będą tracić.
    Rywalizacja odbywa się na równych zasadach - bowiem każdy może złapać globala bądź do niego dołączyć. Jeżeli się nie udało, to po prostu było się za wolnym/stało się przy innym respie. Ten event jest o wiele trudniejszy, bo global pojawia się na 9 odległych respach!
    W dalszym ciągu powtarzam - kwestia dogadania się i braku bierności. I zwróciłbym uwagę na odwrócenie sprawy - ktoś może zyskać, nie że reszta traci. To nie socjalizm, nie wszystkim po równo.

    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    g) Masz skłonność do powtarzania tych samych rzeczy, tylko dobierasz inne słowa. Powoduje to tylko, że dodajesz sobie więcej punktów w tej wypowiedzi. W każdym razie, gdyby ktoś chciał żeby to zostało tak skonstruowane to pierwsza osoba, która złapałaby Globala mogłaby dobierać osoby do pomocy - tak nie jest.
    Jedynym powtórzeniem faktycznie mógł być podpunkt a i d, ponieważ wcześniej nie doprecyzowałem swojej wypowiedzi - przy a) miałem na myśli zabezpieczenie dropu, przy d) oszczędność czasu, żeby kolejny potwór mógł się pojawić szybciej.
    Obrócę to w drugą stronę - gdyby takiej sytuacji nie miało być, to by globale były niemożliwe do ubicia w mniejszą ilość osób. Eventy nie wychodzą surowe, tylko już przetestowane przez grupę testerską. Zapewne też muszą próbować bicia w różnych konfiguracjach, aby zapobiec danym sytuacjom.
    Pośrednio taka osoba też może "wybierać", wołając innych graczy prywatnie z podaniem lokalizacji globala.
    Swoją drogą zaczynam się zastanawiać, jak rozwiązać sprawę "nieuczciwości" bicia. Czy wtedy wszystkie minibossy musiały by być bite w cztery osoby? Czy tylko minibossy globalne, dzięki którym osoby grające w nocy nie byłyby w stanie pokonać, bo by brakowało osób?
    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    h) Rywalizacja o Globala zawsze była, nawet przed tym jak ktoś wpadł na pomysł bicia go duo auto i jest to najbardziej uczciwa rywalizacja jaka może istnieć - kto pierwszy zdąży ten wchodzi do walki. Nie ma nic bardziej uczciwego. Utrudnienie bicia Globala w dwie osoby nie zlikwiduje rywalizacji.
    To dlaczego wcześniej jako argument podałaś utrudnienie bicia globala w mniejszą ilość osób, skoro jednak nic by to nie zmieniło, nie zlikwidowało rywalizacji?
    Ale się zgadzamy, dwie osoby pierwsze weszły do walki, dały auto, można czekać na kolejnego globala. To jest uczciwa rywalizacja
    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    i) Czyli fakt, że respów Globala jest dużo usprawiedliwia do nieuczciwego - moim zdaniem - szybkiego ubijania go auto, uniemożliwiając dołączenie innych graczy? A jak biją "normalni" gracze to bez problemów można wchodzić do walki i bić manualnie.
    Ale jak wbiją, to w porządku. Ja nie neguję tego, że każdy może bić globale. Nie jestem globalowym uzurpatorem, ja chcę po prostu zmaksymalizować zysk w uczciwy - moim zdaniem - sposób. Ponieważ gra to umożliwia od 13 lat i taka rywalizacja o silniejsze mobki jest w większości gier z gatunku MMORPG.

    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    j) No i na zakończenie wybrałeś kolejny punkt, który już gdzieś tam wymieniłeś. Ja nie mówię o pojedynczych sytuacjach, w których akurat nie było graczy w grze, którzy mogliby dołączyć do walki, tylko o sytuacjach kiedy blokowana jest możliwość wejścia do walki dla zwyczajnego, przeciętnego gracza, który chętnie pokonałby sobie potworka, ale nie może bo walka jest zakończona automatycznie przez dwóch graczy.
    Uprzednio wymieniłem to, że zdarza się, że nie ma osób do bicia globali w nocy. To jest oddzielny podpunkt, ponieważ w tym temacie jest pisana narracja jakoby zawsze w godzinach popołudniowych Leszek był bity automatycznie i od razu, nie pozwalając dobiec innym graczom. Tak nie jest, szanse na ubicie w dwie osoby są naprawdę małe, osób na respach stoi dużo.

    Cytat Napisał AlicentHightower Zobacz post
    Rozpisałeś mnóstwo punktów, niektóre moim zdaniem niepotrzebne. Można to by było napisać krócej i ja tak zrobię:
    1. Event jest dla wszystkich graczy: nowych, starych; z mniejszym poziomem, z większym poziomem; miłych, niemiłych. Dlatego wejście do tego eventu jest na początku Eterni, a nie w Nordii. Każdy kto chce powinien móc korzystać ze wszystkiego co oferuje event. Blokowanie takiej opcji jest jak dla mnie zwyczajnie nieuczciwe i powinno zostać zmienione.
    Event jest dla wszystkich graczy, ale globale już niekoniecznie. Parę lat temu zostało zmienione, aby gracze z niskim poziomem nie mogli wchodzić na potwory globalne, jeżeli BODAJŻE ich poziom jest mniejszy niż połowa poziomu łapiącego. Jest to zrobione dlatego, ponieważ różnica punktowa w statystykach wśród takich graczy jest już za duża i global stawał się w niektórych przypadkach nawet niemożliwy do pokonania (zwłaszcza wśród osób, które biły automatycznie, ale dodano też ożywianie ludzi powyżej danego poziomu w poleceniach). Dlatego nowi gracze już z zasady i z góry nie mogą skorzystać ze wszystkich aktywności, chyba że złapią, ale też nie będą mieć frajdy z bicia, bo wejdą maksymalne poziomy i Leszy będzie zdmuchnięty z powierzchni mapy w parę sekund.

    Bicie globala w dwie osoby nie jest blokadą, a opcją, którą wybiera każdy gracz. Tak jak Ty wypisujesz w prezentacji formę gry singleplayer - to jest OPCJA, nie wymóg.

    Dziwię się, że nikt nie rzuca argumentem "używanie mikstur przyspieszających". Tak, dropią one z globali eventowych, można je kupić również za MFy. Ale przecież to też daje przewagę nad zwykłym szaraczkiem który chce spróbować pokonać globala.

    Aaaa, i dodam, że w niektórych przypadkach losowanie nie zmieni tego, że będzie się dalej bić w dwie osoby. Bo przy respach często jest mniej osób.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Widzę właśnie jak gracze mają wywalone na tego globala jeszcze o 15
    16:47:28 (bazując na czasie złapania z raportu), dzisiaj, niedziela po południu, złapałem Leszego w lewym górnym rogu Gęstwiny. Afczyłem dobre paręnaście sekund przed kliknięciem obelisku, ostatnia osoba doszła po minucie Nie jest to odległy resp w tym przypadku, bardziej ten z "popularniejszych". No cóż, jako osoba łapiąca widzę drugą stronę medalu.
    Ostatnio edytowane przez Arczan ; Wczoraj o 20:22

  6. #21
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    470
    Straszne bagno się tutaj pojawiło, zakładam, że zaraz temat zostanie zamknięty. Ja po prostu porozmawiam z Adminem, wyśle mu wiadomość w tej sprawie, najwyżej powie, że tak miało być i tyle, ale jestem święcie przekonany, że jakaś zmiana powinna tutaj wystąpić

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2021
    Postów
    8
    Ej ale wiecie, że wystarczy zrobić dobry skrypt i możecie też bić we dwóch? Czy nie umiecie?

  8. #23
    Moderator Avatar YourShadow
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,672
    Z tego co rozumiem problem jest taki, że wchodzą dwie osoby i włączają auto.
    Moją propozycją na rozwiązanie tego problemu jest buff globala

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    282
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Z tego co rozumiem problem jest taki, że wchodzą dwie osoby i włączają auto.
    Moją propozycją na rozwiązanie tego problemu jest buff globala
    Jeśli chciałbyś osiągnąć ten efekt chyba prościej byłoby zablokować włączenie auto w walce na 2 minuty od złapania Leszego. Pytanie tylko czy mechanicznie w miarę prosto to wprowadzić czy nie.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    80
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Z tego co rozumiem problem jest taki, że wchodzą dwie osoby i włączają auto.
    Moją propozycją na rozwiązanie tego problemu jest buff globala
    Myślę, że super rozwiązanie! Gracze, którzy bili we dwójkę, dalej sobie poradzą z biciem, natomiast gracze mniej obyci z mechanikami będą mieli cięższy czas, wręcz odwrotnie do tego, jakie postulaty proponowali! Pod kątem większej ilości płaczu na forum - jestem na tak.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2022
    Postów
    24
    Cytat Napisał Anime Zobacz post
    Ej ale wiecie, że wystarczy zrobić dobry skrypt i możecie też bić we dwóch? Czy nie umiecie?
    profil i skrypt, niektórzy go nie mają np. Varvinex wbija do walki bez odpo, przez co walka staje się trudniejsza, a pisząc mu o tym ma że tak powiem wyrąban*

  12. #27
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    199
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Z tego co rozumiem problem jest taki, że wchodzą dwie osoby i włączają auto.
    Moją propozycją na rozwiązanie tego problemu jest buff globala
    Jeśli zwiększysz siłę leszego do takiego stopnia, że 2 ogarniętych graczy na 80lv nie jest go w stanie ubijać, to 4 losowych graczy... RIP (szczególnie, że mogą wbijać osoby niemające 80lv). A wprowadzanie sztucznych blokad dla walk solo i duo nie powinno mieć według mnie miejsca. To jest My Fantasy ONLINE, błagam nie usuwajmy każdej możliwej formy rywalizacji. Jeśli dwóch graczy na auto jest w stanie wyciągnąć większą efektywność niż czwórka, to niech z tego korzystają, na tym polega rywalizacja.
    Reputy tutaj

  13. #28
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    470
    Ja mam nadzieje, że Admin mi odpisze, chce po prostu tą dyskusje mieć za sobą. Jeżeli Tomi uzna, że tak to ma wyglądać to na pewno to zaakceptuje to wszystko jeżeli chodzi o mnie, bo dyskutowanie nic nie da. Miłych wakacji życzę

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    179
    Cytat Napisał Źdźbło Zobacz post
    To polecam jeszcze raz przeczytać definicję równouprawnienia, a co do propozycji, to jestem na nie, ponieważ wbrew pozorom zmniejsza ona szansę na dołączenie do walki.
    No i o to chodzi xDDD, to jest zamysł wprowadzania losowania na globalach

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Borsukx Zobacz post
    profil i skrypt, niektórzy go nie mają np. Varvinex wbija do walki bez odpo, przez co walka staje się trudniejsza, a pisząc mu o tym ma że tak powiem wyrąban*
    Mam zajebisty profil.., nie narzekaj ;x

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2021
    Postów
    8
    Cytat Napisał Borsukx Zobacz post
    profil i skrypt, niektórzy go nie mają np. Varvinex wbija do walki bez odpo, przez co walka staje się trudniejsza, a pisząc mu o tym ma że tak powiem wyrąban*
    O tym właśnie mówię, sieroty które nie wiedzą co się tam w ogóle robi i liczą że ktoś inny zrobi robotę za nich, mają najwięcej do powiedzenia. Dlatego tez wolimy w kilka sekund to ogarnąć na auto.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •