Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
Nie uważam, że po zmniejszeniu nagrody byłaby ona słaba. Wg mnie aż 200 żetonów (chociaż wiadomo, że nie zawsze się to uda nawet w przypadku gdy ktoś to robi perfekcyjnie, jest RNG polegające na różnych potrawach, których wykonanie zajmuje różną ilość czasu - takie szprotki przygotowuje się ok. 30 sekund, a niektóre setki ponad minutę) jest nagrodą przesadzoną jak na aktywność gdzie nie poświęcasz niczego poza czasem. 150 żetonów maksymalnie uważam za optymalną nagrodę, dodatkowo stopniowe obniżanie nagrody dla kolejnej postaci uważam za słuszne rozwiązanie (np. 10% mniej żetonów za każdą kolejną postać), lecz przy zmniejszeniu nagrody już niekonieczne.
No właśnie czas a czas jest najważniejszym zasobem, nie bez powodu taki wendigo, który wymaga głównie czasu do ubicia stoi pusty cały upek. Zmniejszenie nagród za próbę robienia wieloma postaciami uważam za spoko.

Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
Ależ oczywiście, że jest. Chodzi mi o monotonię wszystkich eventów i aktywności, które są identyczne na każdym z nich i to ten aspekt mi się niezbyt podoba.
Wiesz nie bardzo w takim mfo, jest możliwość zrobić tego inaczej, bo co to byłby za event, który nie wymaga zbijania energii i posiadania jakiegoś RNG na drop składnika. Sam event ma kilka mini gierek, co jest bardzo fajne, wielkanocny i haloweenowy mają jedną (tworzenie pisanek i dyń), świąteczny ma chyba dwie: przeganianie starego roku i zagadkę matematyczną.

Możesz się podzielić jakimiś swoimi pomysłami, by ten event bardziej się wyróżniał od innych, w końcu propozycja Fanga dotycząca eventu weszła.