Zobacz wyniki ankiety: Osłabienie Strzygi

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 45.71%
  • Nie

    19 54.29%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 52 z 52

Temat: Strzyga

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    330
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b95d5d153

    ledwo (na 13 hp po skonczeniu mikstur) to zabilem z klasztorna bulawa +6, klasztornym kapturem +6, krysztalowa zbroja +6, wilczymi butami +6 i klasztornym wisiorkiem +7 i wszystkimi gemami 2 nabitymi, nie twierdze ze walka poszla idealnie ale staralem sie w miare mozliwosci trzymac parzyste hp a i tak walka byla ciezsza niz jakakolwiek inna w grze, wiec kompletnie nie rozumiem ludzi ktorzy twierdza ze jest prosta, zreszta wystarczy spojrzec ile ludzi ja bije i ginie w kolko lub probowalo kilka razy i sobie odpuscilo bo dla przecietnego gracza ktory nie ma kazdego setu +8 nie ma wiekszej nadziei na wygrana, juz sobie daruje komentarze na temat ukrytych mechanik z tym konczacym ciosem do ktorych nie ma jakichkolwiek wskazowek (w grze)
    Nie użyłeś osłon i eq nie było optymalne.Lepsze będą rękawice i full deff.

  2. #47
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,016
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Nie użyłeś osłon i eq nie było optymalne.Lepsze będą rękawice i full deff.
    pierwszy raz to bilem z taka kombinacja i myslalem ze oslony mi sie uda przetrzymac do konca walki jak naklada sobie furie, bila mi za duzo wiec ten plan nie zadzialal, w kolejnej (tez wygranej) walce juz uzylem wczesniej

    rekawic wilczych nie mam w ogole, eq krysztalowego z plusami tez nie (oprocz zbroi) a z moich wczesniejszych prob w +0 wynika ze nie ma sensu probowac bo nawet nie bylo blisko
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; Dzisiaj o 00:57
    ::::​)

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    330
    Jutro aż stestuje to eq +0 i zobaczę. Ale na randomce to bez szans. Użyje mitimy by były jakieś szanse

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    pierwszy raz to bilem z taka kombinacja i myslalem ze oslony mi sie uda przetrzymac do konca walki jak naklada sobie furie, bila mi za duzo wiec ten plan nie zadzialal, w kolejnej (wygranej) walce juz uzylem wczesniej

    rekawic wilczych nie mam w ogole, eq krysztalowego z plusami tez nie (oprocz zbroi) a z moich wczesniejszych prob w +0 wynika ze nie ma sensu probowac bo nawet nie bylo blisko
    Nie wiem czy posiadasz ale możesz spróbować z bronmi na 73 część z nich działa na bossy. Wywal te luckoee i daj tą buławę paniki i by banglalo

    - - - - - - - - - -

    Osłonki i rehenki jak i doładowanie możesz wykorzystać przed furia na furię zostaw po 1 osłonce regence, bryza i czek

    - - - - - - - - - -

    Ludzie ze zmora jak się męczyli a teraz przychodzi zmora na sterydach i testerzy się dziwią że niedzielny gracz ma problem. Niech wyjdzie scythe to będzie dopiero BALANS a w zasadzie jego brak

  4. #49
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    127
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    Wystarczy znać taktykę i potrafić dodawać żeby ubijać Strzygę bez większych problemów w uzbrojeniu bez plusów.
    No to czemu sam nie bijesz w EQ bez plusów jak taka prosta jest? Tak sobie pisać tezy pod siebie to tylko ta społeczność potrafi.

    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    Nie każdy przeciwnik musi być pokonalny przez wszystkich graczy. Niektórzy gracze wolą zbierać muchomory zamiast walczyć, niech potem nie narzekają, że nie potrafią przejść jakiegoś wątku w grze wymagającego podstawowego rozeznania się w walkach. Nawet po otrzymaniu dokładnej taktyki.
    Sam ją zabijam bez problemu ale to nie jest jakiś tam wątek w grze tylko event i uważam że randomek też powinien mieć szansę na jakieś kolekcjonerki ze strzygi a nie tylko "starzy wyjadacze"

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Ludzie ze zmora jak się męczyli a teraz przychodzi zmora na sterydach i testerzy się dziwią że niedzielny gracz ma problem. Niech wyjdzie scythe to będzie dopiero BALANS a w zasadzie jego brak
    Ale zmora była stworkiem fabularnym która słabła wraz z większym poziomem, a strzyga to jest powtorek eventowy i z samego tego założenia powinna być łatwa. Co do Scythe to akurat tego jestem pewny że nie będzie balansu i milion zmian w EQ.
    Miłego dnia

  5. #50
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    460
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Akurat się zgadzam z osłabieniem, w normalnych statach da się go zabić bez problemu nie wspominając o anty woju który już wgle ma mega latwo ale jak masz staty zrobione załóżmy pod ame czyli sporo deff mag to nie dla ciebie strzyga.
    No w normalnych statach da się ubić zwłaszcza anty wojem zgadzam się z tym, ale nie rozumiem tylko czemu ma być osłabiona, bo nie którzy mają staty pod np Amę? Strzyga ogólnie, aż tak dużo nie odblokowuje, jest to taka dodatkowa zwykła farmiarka jak na kalendarzu od Wrednego Gremlina... chociaż Wredny Gremlin i tak odblokowuje więcej niż strzyga więc nie traktuj ją zbyt pochopnie

  6. #51
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    330
    Ze zmorą to była ironia i chodziło mi po części o to że słabnie z levelem, nie pisałem wprost bo wydawało mi się tak bardziej zabawny wpis.
    A pustka to klasycznie fikołek, przeczytałem jego post po raz pierwszy od bardzo dawna i się zawiodłem. Wrednego gremlina możesz odblokować dyktandem. Jak już tworzysz jakieś argumenty to niech chociaż mają sens

  7. #52
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    460
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    A pustka to klasycznie fikołek, przeczytałem jego post po raz pierwszy od bardzo dawna i się zawiodłem. Wrednego gremlina możesz odblokować dyktandem. Jak już tworzysz jakieś argumenty to niech chociaż mają sens
    To co napisałeś w żaden sposób nie mówi mi czemu moje argumenty nie mają sensu, nie podałeś tam żadnego oparcia swojej racji. Wspomniałeś mi o dyktandzie (a nawet nie dopisałeś o tym, że trzeba zapłacić x razy 24+ na takie dyktanda) i co mam sobie myśleć, że nikt już nie chce normalnie ze mną na poważnie dyskutować? No super wredny gremlin nie dość, że ma takie łatwe dyktando to posiada jeszcze takie nagrody i nie ma w tym nic dziwnego, bo dziwna jest strzyga, która gdyby była taka łatwa jak dyktando to na pewno, by nie pomogło

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •