Zobacz wyniki ankiety: Osłabienie Strzygi

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 47.06%
  • Nie

    18 52.94%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Temat: Strzyga

  1. #46
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    254
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b95d5d153

    ledwo (na 13 hp po skonczeniu mikstur) to zabilem z klasztorna bulawa +6, klasztornym kapturem +6, krysztalowa zbroja +6, wilczymi butami +6 i klasztornym wisiorkiem +7 i wszystkimi gemami 2 nabitymi, nie twierdze ze walka poszla idealnie ale staralem sie w miare mozliwosci trzymac parzyste hp a i tak walka byla ciezsza niz jakakolwiek inna w grze, wiec kompletnie nie rozumiem ludzi ktorzy twierdza ze jest prosta, zreszta wystarczy spojrzec ile ludzi ja bije i ginie w kolko lub probowalo kilka razy i sobie odpuscilo bo dla przecietnego gracza ktory nie ma kazdego setu +8 nie ma wiekszej nadziei na wygrana, juz sobie daruje komentarze na temat ukrytych mechanik z tym konczacym ciosem do ktorych nie ma jakichkolwiek wskazowek (w grze)
    No jak ci to bije 1.3k to się nie dziwię że na styk XD wystarczy założyć 300 defa ale po co umiec myśleć, "założę eq luckowe na pewno się uda"
    say gex

  2. #47
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,016
    Cytat Napisał JarseQ Zobacz post
    No jak ci to bije 1.3k to się nie dziwię że na styk XD wystarczy założyć 300 defa ale po co umiec myśleć, "założę eq luckowe na pewno się uda"
    no to wtedy mnie dubluje i gine na jej furii, zalozylem najlepsze jakie mialem pod wzgledem statystyk, gdybym mial krysztalowe +8 to bym z niego korzystal
    ::::​)

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    331
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b95d5d153

    ledwo (na 13 hp po skonczeniu mikstur) to zabilem z klasztorna bulawa +6, klasztornym kapturem +6, krysztalowa zbroja +6, wilczymi butami +6 i klasztornym wisiorkiem +7 i wszystkimi gemami 2 nabitymi, nie twierdze ze walka poszla idealnie ale staralem sie w miare mozliwosci trzymac parzyste hp a i tak walka byla ciezsza niz jakakolwiek inna w grze, wiec kompletnie nie rozumiem ludzi ktorzy twierdza ze jest prosta, zreszta wystarczy spojrzec ile ludzi ja bije i ginie w kolko lub probowalo kilka razy i sobie odpuscilo bo dla przecietnego gracza ktory nie ma kazdego setu +8 nie ma wiekszej nadziei na wygrana, juz sobie daruje komentarze na temat ukrytych mechanik z tym konczacym ciosem do ktorych nie ma jakichkolwiek wskazowek (w grze)
    Nie użyłeś osłon i eq nie było optymalne.Lepsze będą rękawice i full deff.

  4. #49
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,016
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Nie użyłeś osłon i eq nie było optymalne.Lepsze będą rękawice i full deff.
    pierwszy raz to bilem z taka kombinacja i myslalem ze oslony mi sie uda przetrzymac do konca walki jak naklada sobie furie, bila mi za duzo wiec ten plan nie zadzialal, w kolejnej (tez wygranej) walce juz uzylem wczesniej

    rekawic wilczych nie mam w ogole, eq krysztalowego z plusami tez nie (oprocz zbroi) a z moich wczesniejszych prob w +0 wynika ze nie ma sensu probowac bo nawet nie bylo blisko
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; Dzisiaj o 00:57
    ::::​)

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    331
    Jutro aż stestuje to eq +0 i zobaczę. Ale na randomce to bez szans. Użyje mitimy by były jakieś szanse

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    pierwszy raz to bilem z taka kombinacja i myslalem ze oslony mi sie uda przetrzymac do konca walki jak naklada sobie furie, bila mi za duzo wiec ten plan nie zadzialal, w kolejnej (wygranej) walce juz uzylem wczesniej

    rekawic wilczych nie mam w ogole, eq krysztalowego z plusami tez nie (oprocz zbroi) a z moich wczesniejszych prob w +0 wynika ze nie ma sensu probowac bo nawet nie bylo blisko
    Nie wiem czy posiadasz ale możesz spróbować z bronmi na 73 część z nich działa na bossy. Wywal te luckoee i daj tą buławę paniki i by banglalo

    - - - - - - - - - -

    Osłonki i rehenki jak i doładowanie możesz wykorzystać przed furia na furię zostaw po 1 osłonce regence, bryza i czek

    - - - - - - - - - -

    Ludzie ze zmora jak się męczyli a teraz przychodzi zmora na sterydach i testerzy się dziwią że niedzielny gracz ma problem. Niech wyjdzie scythe to będzie dopiero BALANS a w zasadzie jego brak

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •