Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzasz

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, obie propozycje

    4 40.00%
  • Tak, tylko 1 propozycja

    5 50.00%
  • Tak, tylko 2 propozycja

    1 10.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Zakończenie dyskryminacji

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    377
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Jest to celowy zabieg, mam zbyt wielu przeciwników głosujących przeciwko mi. A tak muszą się wysilić do przedstawienia swojej retoryki. Ankieta jest wartościowa jeśli zsumujemy negatywne głosy z komentarzy, a nie czekaj, nie ma takich głosów ergo ankieta wartościowa.
    Bardzo wygodne, a osoby głosujące za już nie muszą przedstawiać swojej retoryki?
    Z tych 8 osób to ile, 3 się wypowiedziały? 4 licząc ciebie. No i ja tu widzę 2 osoby wypowiadające się na nie. Ja mogę być trzeci.
    Więc w rzeczywistości jest 4 do 3.
    Skoro ankieta nie ma sensu i liczymy tylko wypowiedzi to temat do śmieci. 4 osoby za to za mało na wprowadzanie zmian całej społeczności.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    327
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Bardzo wygodne, a osoby głosujące za już nie muszą przedstawiać swojej retoryki?
    Z tych 8 osób to ile, 3 się wypowiedziały? 4 licząc ciebie. No i ja tu widzę 2 osoby wypowiadające się na nie. Ja mogę być trzeci.
    Więc w rzeczywistości jest 4 do 3.
    Skoro ankieta nie ma sensu i liczymy tylko wypowiedzi to temat do śmieci. 4 osoby za to za mało na wprowadzanie zmian całej społeczności.
    Osoby głosujące na "Tak" zgadzają się w 100% z moją retoryką. Tyle i aż tyle. Nie rozumiem w czym problem xd

    No i nie wiem gdzie ty widzisz osoby wypowiadające się na "nie". Jest parę wpisów wchodzących w 3 gęstość ale na koniec się zgadzają ze mną więc totalna dominacja. Bardziej zastanawiający jest fakt że ty głosujesz na "nie" a twoje argumenty to : bo w ankiecie brak opcji nie xddd

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    377
    Cytat Napisał Bartolome
    Osoby głosujące na "Tak" zgadzają się w 100% z moją retoryką. Tyle i aż tyle. Nie rozumiem w czym problem xd
    Gdybyś dał normalną ankietę to osoby głosujące na "nie" nie zgadzałyby się z twoją retoryką. Tyle i aż tyle.
    Ja tu problemu nie widzę, wyrażam swoją opinię że taka manipulacja ankietą odziera propozycję z powagi i w związku z tym nie ma nawet o czym dyskutować.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    327
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Gdybyś dał normalną ankietę to osoby głosujące na "nie" nie zgadzałyby się z twoją retoryką. Tyle i aż tyle.
    Ja tu problemu nie widzę, wyrażam swoją opinię że taka manipulacja ankietą odziera propozycję z powagi i w związku z tym nie ma nawet o czym dyskutować.
    Chcę poznać argumenty drugiej strony! Ale widzę że nie doczekam się żadnego argumentu przeciwko. Mogłem się tego spodziewać

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    377
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Chcę poznać argumenty drugiej strony! Ale widzę że nie doczekam się żadnego argumentu przeciwko. Mogłem się tego spodziewać
    Jak już pisałem, zabiłeś powagę tej propozycji manipulacją przy ankiecie więc nie oczekuj argumentów.
    Ale skoro nalegasz to pomogę ci w czytaniu bo widzę że kuleje.

    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Mówiąc już o Duchach Gothar, to zmiana limitu potek nie zaburzyło rekordów, bo wciąż da się go pokonać na 40 lvl, więc nie ma sensu cofnąć tych duchów do słabszej wersji, żebyście mieli łatwiej
    Druga propozycja nie podoba mi się bo lubię widzieć fragment otoczenia postaci otwierając targ, tak jest ładniej.

    No i jest jeszcze uniwersalny argument przeciw z tego forum "nie marnuj czasu administracji na pierdoły bo opóźniasz update".

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •