Zobacz wyniki ankiety: Osłabienie Strzygi

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 47.06%
  • Nie

    18 52.94%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 41

Temat: Strzyga

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    268
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    gracze z eq +0, i nie ogarniający gry
    Strzyga jest tak skonstruowana, żeby gracz ogarniający grę ubił ją w +0 i nie uważam, że to są duże wymagania jak na to jak dużo ona daje. Jak ktoś nie ogarnia, to niech załatwi sobie trochę lepsze EQ i tyle.

    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    parę tysięcy golda lub kilkanaście żetonów
    PARĘ tysięcy lub kilkanaście żetonów? Ty się lepiej dobrze przyjrzyj ile za nią dostajesz.

    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Wracając do nagród, przyjmując, że wygram za pierwszym razem: wydam odno 1, odno 2, odno 3, 2x osłona, 2x regenka, 3x runa, 3x kamień, nie muszę tego nawet dodawać, żeby widzieć, że bazowa nagroda mi tego nie spłaci.
    Średnie targowe:
    odno3 8k
    odno2 6k
    odno1 2.5k
    2x osłona 4k
    2x rega 2,2k
    6x kamień/runa 6k
    28.7k łącznie

    Na twoim 56lvlu z tego co się orientuje dostajesz 42k/głowe strzygi lub żety.

    Mit obalony.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    327
    Do wielu rzeczy odniósł się lucy gray ale tak jeśli ktoś poczuł urażony za najgorsze staty to przepraszam. Każde staty mają sens i są po coś. IgaKox ma za zadanie pokonywać bossy na hita i spełnia swoje zadanie ale czemu nie mogę wykonać nią eventu wakacyjnego, a hallowynowy mogę? Toż to absurd i brak konsekwencji.
    Co do tematu nagrody odniósł się def, nie wiem co prawda czy w przypadku porażki te poty się nie zwracają ale i tak nagroda jest stykowa w przypadku zwyciestwa.

    Natomiast co do:
    "[..]Strzygą nie miałam, gdyby została jeszcze osłabiona, to równie dobrze mogłoby jej nie być.[..]"

    A czy musi być? Niech wprowadzą jak z wrednym gremlinem że po rozwiązaniu jakiś zagadek postać zostaje namaszczona przez szamana 9khp 800 MP i strzyga wybucha. Zbieramy głowę i idziemy. Taki pozytywny i zabawnym akcentem może zakończyć się ta dyskusja.


    W której wiadomo że ja mam rację bo wiadomo BARTOLOME[SZEF]

  3. #18
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    615
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    PARĘ tysięcy lub kilkanaście żetonów? Ty się lepiej dobrze przyjrzyj ile za nią dostajesz.
    Dostaje 6k expa.


    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Średnie targowe:
    odno3 8k
    odno2 6k
    odno1 2.5k
    2x osłona 4k
    2x rega 2,2k
    6x kamień/runa 6k
    28.7k łącznie

    Na twoim 56lvlu z tego co się orientuje dostajesz 42k/głowe strzygi lub żety.

    Mit obalony.
    x5, bo tyle średnio prób wychodzi na jedną wygraną
    Wychodzi 143,5k.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  4. #19
    No i to jest argument - logicznie zbudowany. Jestem w stanie zrozumieć, co masz na myśli. Nie wypowiem się w kwestii bicia tego Bossa na niższym lv, bo nie mam żadnej takiej postaci, nie spojrzałam również na eq na niższe poziomy i jakby ta walka wyglądała. Bez wątpienia masz większą wiedzę w tym temacie. Jeżeli walka na niższym lv wygląda w taki sposób jak to mówisz, to masz racje - liczenie, pilnowanie hp, używanie wszystkich mikstów jest nieopłacalne i dla osoby, która wcześniej spotykała się tylko z biciem Bossów typu Zielony Smok itp może być zbyt trudna. Ja przedstawiałam tylko jak walka wygląda na 80 poziomie. Najprawdopodobniej, gdybym była w Twojej sytuacji, to także zwróciłabym uwagę na poziom trudności tego Bossa. Na moim aktualny poziomie jest to po prostu nieodczuwalne.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    268
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Dostaje 6k expa.
    Napisałeś wyraźnie golda.



    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    x5, bo tyle średnio prób wychodzi na jedną wygraną
    Wychodzi 143,5k.
    Dopiero co mówiłeś, że zakładasz jedną próbę. Poza tym jeśli w +6 nie dajesz rady to poćwicz po prostu.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    327
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Średnie targowe:
    odno3 8k
    odno2 6k
    odno1 2.5k
    2x osłona 4k
    2x rega 2,2k
    6x kamień/runa 6k
    28.7k łącznie

    Na twoim 56lvlu z tego co się orientuje dostajesz 42k/głowe strzygi lub żety.

    Mit obalony.
    Gdzie go obaliłeś? Wow 12k do przodu za walkę manu, efektywniej bo szybciej i łatwiej jest zrobić dzienne. za które nagroda podchodzi do 100k

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    268
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Gdzie go obaliłeś? Wow 12k do przodu za walkę manu, efektywniej bo szybciej i łatwiej jest zrobić dzienne. za które nagroda podchodzi do 100k
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    nie muszę tego nawet dodawać, żeby widzieć, że bazowa nagroda mi tego nie spłaci.
    Pisał, że nagroda mu tego nie spłaci. Rozpisałem mu, że spłaci

  8. #23
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    615
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Napisałeś wyraźnie golda.

    Ale exp jest jedyną wartościową rzeczą, którą wynoszę z tej walki


    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Dopiero co mówiłeś, że zakładasz jedną próbę. Poza tym jeśli w +6 nie dajesz rady to poćwicz po prostu.
    Cóż wyszło, że się myliłem to trzeba przyjąć realne wartości. Co dalej nie zmienia faktu, że 12k to jest skromna ilość, jak za 10 minut walki i wysiłku umysłowego(lub kalkulatora)
    Nikt nie mówił, że nie daje rady, a że walka jest na styk, jak z Sir Tristamem.
    Faktycznie może jutro walka pójdzie mi łatwiej, bo na światło dzienne wyszły nowe informacje, jak ta że kończącego nie daje, gdy mam 5 z tyłu, co może być kluczową informacją.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,370
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Ale exp jest jedyną wartościową rzeczą, którą wynoszę z tej walki




    Cóż wyszło, że się myliłem to trzeba przyjąć realne wartości. Co dalej nie zmienia faktu, że 12k to jest skromna ilość, jak za 10 minut walki i wysiłku umysłowego(lub kalkulatora)
    Nikt nie mówił, że nie daje rady, a że walka jest na styk, jak z Sir Tristamem.
    Faktycznie może jutro walka pójdzie mi łatwiej, bo na światło dzienne wyszły nowe informacje, jak ta że kończącego nie daje, gdy mam 5 z tyłu, co może być kluczową informacją.
    Przecież wystarczy znać taktykę. Ubierasz full deff, zbijasz jak najszybciej do furii unikając nieparzystego HP, ot cała filozofia. Jakiś gościu zabił to nie używając leczeń i mikstur życia. Na niższych poziomach jest trudniej ze względu na brak kluczowych zdolności (uzdrowienie, HP atak, HP pocisk, uzdrawiający pocisk itd), ale wciąż nie jest to bardzo wymagający przeciwnik.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  10. #25
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    404
    Przecież wystarczy znać taktykę. Ubierasz full deff, zbijasz jak najszybciej do furii unikając nieparzystego HP, ot cała filozofia. Jakiś gościu zabił to nie używając leczeń i mikstur życia. Na niższych poziomach jest trudniej ze względu na brak kluczowych zdolności (uzdrowienie, HP atak, HP pocisk, uzdrawiający pocisk itd), ale wciąż nie jest to bardzo wymagający przeciwnik.
    Ciekawym przykładem jest bodajże Grinch, którego na 80+ robię auto ze skryptem.
    Na postaciach 30-50 nie byłem w stanie tego zbić manualnie mimo dobrego EQ i zdolności, bo właśnie braki w możliwościach zdolności są tak znaczące.
    Tu jest podobnie i szkoda, że nikt o tym nie pomyślał, że taki miniak na niższych lvl musi być trochę znerfiony.
    ***** ****

  11. #26
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    615
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    Przecież wystarczy znać taktykę. Ubierasz full deff, zbijasz jak najszybciej do furii unikając nieparzystego HP, ot cała filozofia. Jakiś gościu zabił to nie używając leczeń i mikstur życia. Na niższych poziomach jest trudniej ze względu na brak kluczowych zdolności (uzdrowienie, HP atak, HP pocisk, uzdrawiający pocisk itd), ale wciąż nie jest to bardzo wymagający przeciwnik.
    xD
    A myślisz że co robię? Specjalnie trzymam Strzygę na 50% hp, żeby mi poty wszystkie zbiła?
    Powiedzieć jest łatwo, wykonać zdecydowanie trudniej. Sam na 82lv ubiłem to bez potek życia, a na 56lv czuję się jakbym walczył z najtrudniejszym bossem w grze.


    Nie jestem za nerfem strzygi, ponieważ na 80 jest banalna, ale też nie jestem przeciwko, bo na 56(i pewnie innych tego typu poziomach) nie jest dobrze zbalansowana. Szczerze mam dość gadania osób, które klepią to na 80 i jedyne co są w stanie napisać "To proste jest, przecież to się bez potek bije", a zapewne nawet nie zajrzą do raportów jak wygląda walka. Może nie jestem jakimś wybitnym gracze, popełniam błędy, ale tak ma wyglądać "prosty" eventowy boss? Na max lv ubija się na pałe bez pot, a na 56 siedzę z kartką i liczę hp co turę.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    268
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    ale tak ma wyglądać "prosty" eventowy boss? Na max lv ubija się na pałe bez pot, a na 56 siedzę z kartką i liczę hp co turę.
    ona nie ma być prosta xD
    nie po to jest do bicia tylko raz dziennie i są za nią duże nagrody by była prosta, (w miarę) prosty ma być Wodnik.
    mam na 55lvl antymaga (64 defa w bazie, 128 mdefa) i ubiłem ją na razie 2 dni pod rząd bez wywrotek. Więc nie wiem na co narzekać. Na 40lvl też mam dwóch antymagów i też bije mi się dobrze.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,370
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    xD
    A myślisz że co robię? Specjalnie trzymam Strzygę na 50% hp, żeby mi poty wszystkie zbiła?
    Powiedzieć jest łatwo, wykonać zdecydowanie trudniej. Sam na 82lv ubiłem to bez potek życia, a na 56lv czuję się jakbym walczył z najtrudniejszym bossem w grze.


    Nie jestem za nerfem strzygi, ponieważ na 80 jest banalna, ale też nie jestem przeciwko, bo na 56(i pewnie innych tego typu poziomach) nie jest dobrze zbalansowana. Szczerze mam dość gadania osób, które klepią to na 80 i jedyne co są w stanie napisać "To proste jest, przecież to się bez potek bije", a zapewne nawet nie zajrzą do raportów jak wygląda walka. Może nie jestem jakimś wybitnym gracze, popełniam błędy, ale tak ma wyglądać "prosty" eventowy boss? Na max lv ubija się na pałe bez pot, a na 56 siedzę z kartką i liczę hp co turę.
    50 poziom, antymag



    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    327
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post


    A czy musi być? Niech wprowadzą jak z wrednym gremlinem że po rozwiązaniu jakiś zagadek postać zostaje namaszczona przez szamana 9khp 800 MP i strzyga wybucha. Zbieramy głowę i idziemy. Taki pozytywny i zabawnym akcentem może zakończyć się ta dyskusja.


    W której wiadomo że ja mam rację bo wiadomo BARTOLOME[SZEF]
    Dalsza dyskusja nadal widzę bezowocna, po prostu wprowadźcie pomysł BARTOLOME[SZEF], a następne eventy przedyskutujcie ze mną żeby znowu klapy nie było. Jakby @tetrax nie żył to by się grobie przekręcił że tak zrealizowaliście jego spuściznę

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    50 poziom, antymag



    Już się nie kłóćcie @def nie jest totalny randomem zresztą za czym to jest argument? bo masz bilans 10 walk i 3 zwycięstwa - jesteś stratny. XD

  15. #30
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    200
    zazdro chopaki, mi się ją tylko 2 razy udało zabić...

    swoją drogą niezły towar trzeba było zjarać by wymyślić jakieś zdolności które wymagają hp podzielnego przez 13 albo 5 czy coś xd myślałem że walczymy ze strzygą a nie liczydłem

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •