Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Oszałamiający resp Wodnika

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    43

    Oszałamiający resp Wodnika

    Chciałbym z tego miejsca bardzo podziękować Tomiemu za to że w ostatniej chwili zorientował się w temacie i zmniejszył częstość respa Wodnika. Pierwszego dnia po zużyciu ~450 eny miałem 13 wodników, ale całe szczęście wczoraj po zużyciu ~430 eny miałem już 6 wodników. Bardzo dobrze że zostało to od razu zmienione bo nie daj Boże komuś udałoby się zrobić pożeracza w ciągu jednego eventu bez wydawania sporej ilości siana na odnawianie energii. No i jeszcze zmiana odnawiania tych chwastów z co 24h na co 23h. Jest to totalnie to czego chcieliśmy i co mega ułatwi rozgrywkę osobą które nie mogą wejść codziennie do gry. BARDZO DZIĘKUJEMY! Myślę, że nie tylko ja zwróciłem na to uwagę i inni gracze też są wniebowzięci
    <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3 <3<3<3<3<3<3<3<3<3

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,011
    akurat ja nie zauwazylem roznicy miedzy respem wodnika od poczatku eventu, ale zmiana z 24h na 23h przy zielsku to zenada

    event jak event, nudny, monotonny, meczacy; na plus tylko te mikstury z utopcow czy jak to sie tam zwalo, sa mniej upierdliwe niz pakowanie prezentow czy malowanie jajek, chociaz oczywiscie i tak czasochlonne i zbedne
    ::::​)

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    195
    Cytat Napisał BamboMudżynek Zobacz post
    Chciałbym z tego miejsca bardzo podziękować Tomiemu za to że w ostatniej chwili zorientował się w temacie i zmniejszył częstość respa Wodnika. Pierwszego dnia po zużyciu ~450 eny miałem 13 wodników, ale całe szczęście wczoraj po zużyciu ~430 eny miałem już 6 wodników. Bardzo dobrze że zostało to od razu zmienione bo nie daj Boże komuś udałoby się zrobić pożeracza w ciągu jednego eventu bez wydawania sporej ilości siana na odnawianie energii.
    Statystyki które podałeś o niczym nie świadczą, operujesz na tak małych liczbach, że nawet nie można na ich podstawie nic spekulować.

    Idąc twoją logiką:
    Przez 800 eny trafiłem na 11 dzbanów, a już kilka dni później przez 800 eny trafiłem tylko na 1 dzbana. Czyli musieli zmniejszyć resp dzbana! Dlaczego oni to zrobili?!

    Jeśli chcesz snuć spekulacje odnośnie zmniejszenia szans na resp Wodnika, to zaprezentuj statystyki z np. 10000 energii wcześniej vs 10000 energii teraz.

    Cytat Napisał BamboMudżynek Zobacz post
    No i jeszcze zmiana odnawiania tych chwastów z co 24h na co 23h. Jest to totalnie to czego chcieliśmy i co mega ułatwi rozgrywkę osobą które nie mogą wejść codziennie do gry.
    Zmiana z 24h na 23h jest ogromna. Przy 24h każdego dnia czas przesuwa ci się na późniejszą godzinę. Kiedy dojdzie do późnej godziny, to już nie zbierzesz bo idziesz spać, a następnego dnia rano też nie zbierzesz bo idziesz np. do pracy. Ostatecznie zbierzesz dopiero o 18:00 czyli tracisz prawie cały dzień, a taki cykl się ciągle powtarza. Osobiście przy odnawianiu co 24h tracę co trzeci/drugi dzień, więc nie miałbym żadnych szans zebrać wystarczającej ilości ziół. Dzięki zmianie na 23h mogę "cofać" czas, co sprawia że jestem w stanie zbierać bez straty żadnego dnia.

    Oczywiście znacznie lepiej byłoby, gdyby zarówno zioła, jak i inne zbieranki odnawiały się o północy.
    Reputy tutaj

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •