Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzasz

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, obie propozycje

    4 44.44%
  • Tak, tylko 1 propozycja

    5 55.56%
  • Tak, tylko 2 propozycja

    0 0%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 17 z 17

Temat: Zakończenie dyskryminacji

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    376
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Jest to celowy zabieg, mam zbyt wielu przeciwników głosujących przeciwko mi. A tak muszą się wysilić do przedstawienia swojej retoryki. Ankieta jest wartościowa jeśli zsumujemy negatywne głosy z komentarzy, a nie czekaj, nie ma takich głosów ergo ankieta wartościowa.
    Bardzo wygodne, a osoby głosujące za już nie muszą przedstawiać swojej retoryki?
    Z tych 8 osób to ile, 3 się wypowiedziały? 4 licząc ciebie. No i ja tu widzę 2 osoby wypowiadające się na nie. Ja mogę być trzeci.
    Więc w rzeczywistości jest 4 do 3.
    Skoro ankieta nie ma sensu i liczymy tylko wypowiedzi to temat do śmieci. 4 osoby za to za mało na wprowadzanie zmian całej społeczności.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    321
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Bardzo wygodne, a osoby głosujące za już nie muszą przedstawiać swojej retoryki?
    Z tych 8 osób to ile, 3 się wypowiedziały? 4 licząc ciebie. No i ja tu widzę 2 osoby wypowiadające się na nie. Ja mogę być trzeci.
    Więc w rzeczywistości jest 4 do 3.
    Skoro ankieta nie ma sensu i liczymy tylko wypowiedzi to temat do śmieci. 4 osoby za to za mało na wprowadzanie zmian całej społeczności.
    Osoby głosujące na "Tak" zgadzają się w 100% z moją retoryką. Tyle i aż tyle. Nie rozumiem w czym problem xd

    No i nie wiem gdzie ty widzisz osoby wypowiadające się na "nie". Jest parę wpisów wchodzących w 3 gęstość ale na koniec się zgadzają ze mną więc totalna dominacja. Bardziej zastanawiający jest fakt że ty głosujesz na "nie" a twoje argumenty to : bo w ankiecie brak opcji nie xddd

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •