Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz propozycję?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, tetrax zaslużył na upamiętnienie

    12 63.16%
  • Nie, nie zasłużył

    7 36.84%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Upamiętnienie tetraxa

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    63

    Upamiętnienie tetraxa

    Szanowni gracze My Fantasy Online,

    przychodzę do was z propozycją upamiętnienia ważnej w historii Arkadii postaci. Tetrax - bo o nim mowa - nie zabawił się tu zbyt długo, ale jednak zostawił głęboki odcisk na społeczności, jak i całym świecie gry. Wszyscy go pamiętamy, choć wielu z nas negatywnie. Tak, to prawda. Tetrax narobił sobie "złej prasy". Popełniał błędy, jak każdy młody, ambitny gracz mfo3. Pomyślcie o sobie samych, zajrzyjcie w głąb siebie. Czy jesteście bez skazy? Czy nie robiliście głupot na niskich poziomach? Czy nigdy nie zaleźliście nikomu za skórę? No właśnie. Pora zapomnieć o grzechach tetraxa. Wczoraj popołudniu do gry został dodany event wakacyjny - chyba nie muszę wam przypominać komu to zawdzięczamy. Ale przypomnę. Tetraxowi! Tak, to on w pocie czoła, jako świeżo upieczony tester sporządził plan eventu. Jako zwykły, szary gracz nie jestem w stanie powiedzieć jak duży udział w tworzeniu zawartości miał nasz ukochany tetrax, ale na pewno niemały. To dzięki niemu teraz zbieramy sobie roślinki, zabijamy potworki na plaży czy gotujemy rybakom przepyszne potrawy. Teraz jeszcze tego nie dostrzegacie, ale jestem przekonany, że będziecie bardzo nostalgicznie podchodzić do eventu wakacyjnego, kiedy przyjdzie zima i będzie latanie za Antypatycznym Śniegunem na Ośnieżonych Wzgórzach pomyślicie sobie... "ach, wróciłbym do tych beztroskich wakacji kiedy codziennie wstawałem rano i leciałem nad Lazurowe Wybrzeże". Gwarantuje wam to.

    Niestety, kiedy czytałem biuletyn o nowościach w mojej ulubionej polskiej grze przeglądarkowej, wczytując się w to, jakie nowości przygotowali dla nas testerzy, nie dostrzegłem nicku tetrax. Coś we mnie pękło. Rozumiem, że rozstał się z ekipą testerów w nie najlepszych relacjach, ale zasłużył co najmniej na wzmiankę w opisie eventu. A myślę, że nawet i na więcej.

    Moją propozycją jest dodanie tak zwanego "wielkanocnego jajka", które by go upamiętniło. Może to być jakaś kartka leżąca na stoliku w "Wodniku", może to być przedmiot kolekcjonerski, cokolwiek. Proszę w imieniu społeczności mfo3 o rozważenie propozycji pozytywnie. Będzie to nie tylko jakaś zwykła ciekawostka, ale coś więcej. Każdy, kto pamięta tetraxa przypomni sobie lata młodości, lata kiedy każdy robił głupoty. Przypomni to nam, że topory wojenne trzeba zakopywać, że pora iść naprzód. Myślę, że wszystkim się podniesie kącik ust kiedy zobaczy jakąś prozaiczną wzmiankę o tym zawadiace - tetraxie.

    Z wyrazami szacunku,
    Dark

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    318
    Nie wiem kim jest tetrax ale propozycja jak najbardziej na tak

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    376
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Jako zwykły, szary gracz nie jestem w stanie powiedzieć jak duży udział w tworzeniu zawartości miał nasz ukochany tetrax, ale na pewno niemały.
    Nie wiesz jak duży miał udział ale chcesz wyróżnić go ze wszystkich graczy którzy tu grali przez kilkanaście lat? wtf.
    Ja też nie wiem jaki miał udział w tworzeniu gry, natomiast wiem że był osoba toksyczną i miał okropny charakter. To chyba jedyny nick który zapamiętałem bo jak odchodził z gry to się ucieszyłem że będzie jednego pajaca mniej, ta społeczność jest lepsza bez niego.
    I to właśnie jego należy upamiętnić? To już lepiej wyróżnijcie mapy.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    318
    Nie wiem jak Ciebie ale mnie laudacja Darka przekonała do tego stopnia że @Tetrax proszę zostań matką moich dzieci.
    A co do tego że był osobą toksyczną dla niektórych graczy to co jest wgle za argument? Wyzywał jakiś graczy. O nie POTWORNY gracz.
    Moim zdaniem powinno się go oceniać po czynach, jeśli ma wkład to zasłużył na nagrodę. Argumentu z toksycznością nie kupuje bo to tylko pokazuje wasz upadek. Próbujecie cancelować toxiców - nieskutecznie. Natomiast totalnych pdfów i c-wordów stawiacie na piedestale, macie totalnie odwrócone wartości, nie wiem ile razy już upadliście ale była to wystarczająca ilość by złamać wasz kręgosłup moralny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •