Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zminą odnawiania dobowych zbieranek każdego dnia o północy?

Głosujących
81. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ZA

    71 87.65%
  • PRZECIW

    10 12.35%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Temat: Zmiana w odnawianiu zbieranek

  1. #61
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    454
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    F5, jaka decyzja?
    Taka, że czekamy na Event wakacyjny, bo Admin ma określone dni w którym to wypuszcza te wszystkie zmiany. A nie, że randomowo sobie to wypuści dzisiaj o 16:00 czy po obiedzie

  2. #62
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    118
    A więc koniec tematu
    A to ci historia.

  3. #63
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,009
    na evencie ziola odnawiaja sie co 24 godziny zamiast o polnocy, takze chyba brak zainteresowania "z gory" aby wprowadzac zmiany qol
    ::::​)

  4. #64
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    173
    F5, Tomuś

  5. #65
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    39
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    na evencie ziola odnawiaja sie co 24 godziny zamiast o polnocy, takze chyba brak zainteresowania "z gory" aby wprowadzac zmiany qol
    Jak widać ciężko jest posłuchać graczy, którzy po prostu chcą sobie pograć dla przyjemności. Event dodany, na pierwszy rzut oka wydawał się spoko, ale po kilku walkach ze strzykwą i denerwującymi utopcami, słabym dropem (500 utopców, 10 wodników i łącznie 20 fiolek krwi) stwierdzam że jednak event jest do dvpy. Mocne 4/10. No i kwestia odnawiania tych roślinek. Wczoraj wszedłem o 19 i je pozbierałem, dzisiaj nie mogę wejść do gry tak późno więc jeden dzień jakby mi wypadnie. Także keep going, @Tomi i reszta idziecie w bardzo dobrym kierunku, żeby ta gra upadła zupełnie w przeciągu najbliższych 5 lat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •