Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: Wielkie bicie rekordu online graczy MFO3 - niedziela 28 lipca 2024 20:00

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    316
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    To że na to chodzi tylko Twój skład nie znaczy że event jest martwy. Ciekawe rozumowanie pod siebie, ale to wam wychodziło zawsze najlepiej.
    Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego w profilu jak Raporty, wystarczy kliknąć i się wie kto był, nie muszę na to chodzić by wiedzieć że ten event jest martwy. Pozdrawiam
    Eh widzę że coś ci zaczęło świtać ale komunikacja zawiodła w kluczowym momencie. Do tego dążę że ocena eventu zawsze jest subiektywna bo gra w tą grę 50 osób. Skończcie się kompromitować dzięki z góry

  2. #47
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    134
    Naprawdę nie rozumiem co tu jest subiektywnego? Nie masz żadnych innych walk tylko z samym swoim składem i piszesz że jest okay i że to subiektywne xD Subiektywne to by było jakby chodziło kilka małych składów a nie tylko jeden.

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Skończcie się kompromitować dzięki z góry
    No dokładnie przestań się kompromitować Randolome.
    Miłego dnia

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    316
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Naprawdę nie rozumiem co tu jest subiektywnego? Nie masz żadnych innych walk tylko z samym swoim składem i piszesz że jest okay i że to subiektywne xD Subiektywne to by było jakby chodziło kilka małych składów a nie tylko jeden.
    Widzę że nie rozumiesz semantyki oraz istoty pojęć a więc:
    Co to jest subiektywna ocena?
    Zdanie jest obiektywne, kiedy nie jest subiektywne. Subiektywne zaś jest wtedy, gdy ustalenie jego wartości logicznej jest możliwe wyłącznie na podstawie nie dających się zweryfikować stanów wewnętrznych osoby wypowiadającej zdanie.

    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    No dokładnie przestań się kompromitować Randolome.
    Skończyły się logiczne argumenty, więc zaczynają się teksty ad personam. Nie mamy 12 lat kogą chcesz oszukać takimi tanimi manipulacjami? Rozmawiasz z BARTOLOME[SZEF] więc nie przejdzie coś takiego.(Ponawiam swoje zdanie do którego się odwoływałeś.

  4. #49
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    134
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Widzę że nie rozumiesz semantyki oraz istoty pojęć a więc:
    Co to jest subiektywna ocena?
    Zdanie jest obiektywne, kiedy nie jest subiektywne. Subiektywne zaś jest wtedy, gdy ustalenie jego wartości logicznej jest możliwe wyłącznie na podstawie nie dających się zweryfikować stanów wewnętrznych osoby wypowiadającej zdanie.
    To dlaczego tego używasz niezgodnie z nomenklaturą? Po pierwsze na te IŚ by chodziło więcej osób jakby nie taktyki z wyłapywaniem, więc nie rób ze mnie głupka że to jest subiektywna ocena bo nie jest.

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Skończyły się logiczne argumenty, więc zaczynają się teksty ad personam. Nie mamy 12 lat kogą chcesz oszukać takimi tanimi manipulacjami? Rozmawiasz z BARTOLOME[SZEF] więc nie przejdzie coś takiego.(Ponawiam swoje zdanie do którego się odwoływałeś.
    Ja nie używam słów niezgodnie z ich przeznaczeniem. Polecam przestać płakać i się wykłócać jak wiesz że nie masz racji.
    Miłego dnia

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    316
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    To dlaczego tego używasz niezgodnie z nomenklaturą? Po pierwsze na te IŚ by chodziło więcej osób jakby nie taktyki z wyłapywaniem, więc nie rób ze mnie głupka że to jest subiektywna ocena bo nie jest.



    Ja nie używam słów niezgodnie z ich przeznaczeniem. Polecam przestać płakać i się wykłócać jak wiesz że nie masz racji.
    Właśnie dałeś dowód na to że logiczne argumenty do ciebie nie docierają, poprawiłem tylko twoją wypowiedź tak żeby się zgadzała z tym co właśnie przeczytałem. Już milknę bo po co mam coś robić skoro sam się skutecznie orasz.

  6. #51
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    134
    Proponuję przestać oftopować i wrócić do tematu postu, jak nie masz nic ciekawego do napisania. Na przyszłość polecam nie pisać głupot na forum, jak masz się popłakać, że ktoś ma ubaw z tego co piszesz.
    Miłego dnia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •