Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 49

Temat: Wielkie bicie rekordu online graczy MFO3 - niedziela 28 lipca 2024 20:00

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    315
    To był prawdziwy zaszczyt móc uczestniczyć w takiej inicjatywie. Przepraszam że nie pozdrowiłem fanów po wygraniu dzisiejszego IŚ po prostu zapomniałem. Mam nadzieję że Wściekłe pięści BARTOLOME[SZEF] spodobały się widowni. Dziękuję za doping jak i za obecność wam wszystkim jak i każdemu z osobna.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    244
    Cytat Napisał Tarquin Zobacz post
    czego wy oczekujecie od tak martwej gry
    Można być rozczarowanym nawet przy braku jakichkolwiek oczekiwań
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #33
    No to teraz lecimy z rekordem offline.

    - - - - - - - - - -

    Termin 30 lipca, godzina 4:00. Trzymam za Was kciuki <3
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #34
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    611
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    No to teraz lecimy z rekordem offline.

    - - - - - - - - - -

    Termin 30 lipca, godzina 4:00. Trzymam za Was kciuki <3
    Lepiej w sobotę
    W ostatnią w MFO3 było tyle samo osób online co w MFO2 i to o godzinie 15
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  5. #35
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    451
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    No to teraz lecimy z rekordem offline.

    - - - - - - - - - -

    Termin 30 lipca, godzina 4:00. Trzymam za Was kciuki <3
    To po prostu nie grajcie

  6. #36
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    616
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    To był prawdziwy zaszczyt móc uczestniczyć w takiej inicjatywie. Przepraszam że nie pozdrowiłem fanów po wygraniu dzisiejszego IŚ po prostu zapomniałem. Mam nadzieję że Wściekłe pięści BARTOLOME[SZEF] spodobały się widowni. Dziękuję za doping jak i za obecność wam wszystkim jak i każdemu z osobna.
    Cieszy mnie to, że czerpiesz przyjemność z wchodzenia na pustą arenę, jest czym się chwalić na forum xD
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #37
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    133
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    No to teraz lecimy z rekordem offline.

    - - - - - - - - - -

    Termin 30 lipca, godzina 4:00. Trzymam za Was kciuki <3

    A przypadkiem rekord offline nie jest bity codziennie? Jeżeli serio chcesz rekord offline to dawaj termin z godziną 16-tą a nie 4 bo za łatwo :v
    Miłego dnia

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    315
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Cieszy mnie to, że czerpiesz przyjemność z wchodzenia na pustą arenę, jest czym się chwalić na forum xD
    Zrób coś i się wykaż tym, jeśli już masz coś gadać. Przybyłem, zobaczyłem i zwyciężyłem. Oczywiście że się chwalę, a co mam płakać bo przeciwnicy boją się POTĘZNEGO BARTOLOME[SZEF]?. Na forum napisałem tylko ze względu na posiadany status. :P

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    No to teraz lecimy z rekordem offline.

    - - - - - - - - - -

    Termin 30 lipca, godzina 4:00. Trzymam za Was kciuki <3
    Wspaniała inicjatywa, oczywiście postaram się spełnić kryteria.

  9. #39
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    133
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Zrób coś i się wykaż tym, jeśli już masz coś gadać. Przybyłem, zobaczyłem i zwyciężyłem. Oczywiście że się chwalę, a co mam płakać bo przeciwnicy boją się POTĘZNEGO BARTOLOME[SZEF]?. Na forum napisałem tylko ze względu na posiadany status. :P
    Czemu Ty piszesz jakby wygranie wchodząc na pustą arenę było wyzwaniem? Po co się w ogóle wykazywać osobie, która pisała, że bez sabotów by nigdy nie wygrała igrzysk. Najpierw się wykażcie w 4vs4 a nie chwalcie wygraną na pustej arenie, albo walkami 4 vs 1.
    .
    Miłego dnia

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    315
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Czemu Ty piszesz jakby wygranie wchodząc na pustą arenę było wyzwaniem? Po co się w ogóle wykazywać osobie, która pisała, że bez sabotów by nigdy nie wygrała igrzysk. Najpierw się wykażcie w 4vs4 a nie chwalcie wygraną na pustej arenie, albo walkami 4 vs 1.
    .
    Jak tak Cię boli to że wygrywałem igrzyska to przyjdź i się postaw z kolegami. Siedzicie po nocach i bijecie necrony/amy[Mówię to na moment gdy jeszcze biłem te globale], a macie problem się zebrać jednego dnia o 20 i pokazać kto jest lepszy(WIADOMO ŻE JA).
    Na żadne pozostałe steki bzdur się odniosę bo to nie jest od tego temat.

  11. #41
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    133
    Przecież nie napisałem że mnie to boli, mi te igrzyska zwisają. Sam fakt że jest się 1/20 składu powoduje że się na to nikomu nie chce chodzić (tak mi też). Jakby komuś zależało z administracji żeby ten event nie był martwy to Tomi by go zmienił już dawno temu jak chodziła jedna czwórka Enka (to było kilka tygodni po zmianie) na pustą arenę, a jak wiesz nic takiego się nie stało. Ludzie mają gdzieś ten event, nie musisz się chwalić że jesteś mocny bo tylko Twoja ekipa na to chodzi. Jakby ludzi to interesowało to by wbijali chociażby na widownię.
    Miłego dnia

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    315
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Przecież nie napisałem że mnie to boli, mi te igrzyska zwisają. Sam fakt że jest się 1/20 składu powoduje że się na to nikomu nie chce chodzić (tak mi też). Jakby komuś zależało z administracji żeby ten event nie był martwy to Tomi by go zmienił już dawno temu jak chodziła jedna czwórka Enka (to było kilka tygodni po zmianie) na pustą arenę, a jak wiesz nic takiego się nie stało. Ludzie mają gdzieś ten event, nie musisz się chwalić że jesteś mocny bo tylko Twoja ekipa na to chodzi. Jakby ludzi to interesowało to by wbijali chociażby na widownię.
    Tak wam zwisają te iś że tylko ty z Damianem non-stop się odnosicie jak ktoś cokolwiek napiszę o IŚ XDDDDDD

  13. #43
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    133
    A co Ty mi pośmiać się zabronisz z tego co piszesz? Tak dal informacji forum jest publiczne xD
    Miłego dnia

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    315
    No mnie jak jakiś temat nie obchodzi to nawet go nie komentuje. Ale ja najwidoczniej jestem normalny. Z racji że błędów piszesz od groma odniose się tylko do tego zaczynającego retorykę by cały twój światopogląd upadł. To że ty nie chodzisz na event, nie znaczy że event jest martwy. Eh BARTOLOME[SZEF] nie potrzebuje żebyście weszli na event żeby was odesłać do miasta

  15. #45
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    133
    To że na to chodzi tylko Twój skład nie znaczy że event jest martwy. Ciekawe rozumowanie pod siebie, ale to wam wychodziło zawsze najlepiej.
    Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego w profilu jak Raporty, wystarczy kliknąć i się wie kto był, nie muszę na to chodzić by wiedzieć że ten event jest martwy. Pozdrawiam
    Miłego dnia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •