Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzasz z propozycją BARTOLOME[SZEF]

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    4 57.14%
  • Po co ta ankieta? Każda propozycja szefa powinna zostać natychmiast zaimplementowana.

    3 42.86%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Wyłączenie blokady poziomej nabijania zdolek.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    301

    Wyłączenie blokady poziomej nabijania zdolek.

    Dzień dobry,

    Proponuję żeby na nabijanie zdolek na full gwiazdek nie było blokady poziomej. To jakiś absurd że obecnie na mitimie mam 73lvl i nie mogę nabijać zdolek mimo że mam na nie miejsce bo mam za niski level. Spoko nie mogę ich użyć do danego levla bo balans i wgle ale czemu nie mogę ich nabijać??? Jaka logika za tym stoi??
    Obecnie tracę bezpowrotnie kilka tysięcy AP, natomiast od 80lvla(maksymalnego) wchodzi tyle zdolek że nie będę miał miejsca w broni by expić je wszystkie. Wchodzą między innymi Bastion, Paraliż senny, Paraliżujący dotyk i wiele więcej zdolek. Część jest przeznaczona do TvT więc zajmuje nawet 2 miejsca w broni.

    W związku z powyższym żądam wyłączenie blokady poziomej do nabijania zdolek, dla każdej zdolki którą można nabić do 85lvla.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    999
    a tak wlasciwie to po co jeszcze istnieje nabijanie zdolnosci i zaklec? o ile w gemach to ma jeszcze jakis sens (chociaz 900k i 1.5kk to zdecydowanie przesada, zwlaszcza po nerfie pierscienia specjalisty), to w zdolnosciach albo jest to czysta formalnosc (przyklad - mega drenaz: 360 ap na druga gwiazdke, 1000 ap na trzecia), albo sa to zdolnosci ktore i tak sie nosi ze soba caly czas do expienia (leczenie, mega leczenie)
    ::::​)

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    607
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    a tak wlasciwie to po co jeszcze istnieje nabijanie zdolnosci i zaklec? o ile w gemach to ma jeszcze jakis sens (chociaz 900k i 1.5kk to zdecydowanie przesada, zwlaszcza po nerfie pierscienia specjalisty), to w zdolnosciach albo jest to czysta formalnosc (przyklad - mega drenaz: 360 ap na druga gwiazdke, 1000 ap na trzecia), albo sa to zdolnosci ktore i tak sie nosi ze soba caly czas do expienia (leczenie, mega leczenie)
    albo to są zdolnosci na wysoki poziom, ktore juz maja chore wartosci, a nosi sie je np. tylko do pvp
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •