Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Bomb

  1. #16
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    995
    a ktos wie jakie to sa "za duze obrazenia"? bo cos mi sie kojarzy ze chodzilo o wiecej niz 1000 ale nie bardzo mi sie chce to bic dziesiatki razy zeby sprawdzac
    ::::​)

  2. #17
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129
    Zagrałeś przeczekanie o jeden ruch za szybko. Przeczekanie musi (a przynajmniej u mnie tak było) być zagrane bezpośrednio przed jego 10 turą. W poradniku jest napisane że ma być po prostu przed 10 turą co wprowadza w błąd.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Na 60 lvl jestem w stanie zadać mu za duże obrażenia? To mam go bić bronią na 30 lvl? Kto wymyślał te chore zasady...
    To jest unikat z 2012 roku kiedy 50 lvl był max więc jakby nie patrzeć masz przewagę o ponad 10 lvli a niektórzy ubijali niegdyś duchy na 40 więc teoretycznie nawet od wtedy można było to bić
    This is a certified hood classic

  4. #19
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    995
    1. za duze obrazenia to na 98% jest 2000 - wybuchnal mi przy krycie za 2007, a za ~1900 juz nie
    2. pogromcy statusow moze uzyc nawet na jednym statusie, ale nie jest to gwarantowane
    3. nie zawsze uzywa mikstur zycia 4, nawet przy "zbyt szybkim" biciu - nawet czesciej ich nie uzywa niz uzywa, wiec to tez moze byc losowe
    4. nie spotkalem sie jeszcze zeby uzywal mikstur zycia 3 albo regeneracji po daniu mu przeczekania, ale moze to byc spowodowane tym ze na 80 poziomie po prostu zbyt szybko ginie
    ::::​)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •