Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kolor kart z globala

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2021
    Postów
    5

    Pytanie Kolor kart z globala

    Witam, mam pewną propozycje, zdaję sobie sprawę że może to nie przejść ale nie problem coś zaproponować:

    Moja propozycja brzmi tak:

    Dodanie koloru karty z globala na kolor czarny, bo ze zwykłych minibossów karty mamy na fioletowo, karty z unikata mamy na zielony, karty ze zwykłych potworów mamy niebieski karty z eventu mamy na czerwony a karty z rybek z eliar/nordia i świetliki mamy na kolor żółto. Więc przydało by się może karty z globali dodać na kolor czarny albo ewentualnie na biało co sądzicie o tym ?

  2. #2
    A są jeszcze globale eventowe. Jaki im dać kolor?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    38
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    A są jeszcze globale eventowe. Jaki im dać kolor?
    Bordowy

  4. #4
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    252
    Może jeszcze oddzielna kategoria w albumie idealnie na 3 potwory?
    say gex

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2021
    Postów
    5
    Skoro propozycja może nie wypalić to trudno się mówi, chciałem dobrze a wyszło jak zwykle ;/

  6. #6
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    449
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    Tak to już bywa, dajesz głupią propozycje to nie oczekuj rozsądnych odpowiedzi, prawa natury
    Fajnie działa to prawo natury zwłaszcza te porównanie do wcale nie głupiej propozycji! ( Głupie to ja dawałem )

    Faktem jest to, że tych globali (póki co) jest ich strasznie mało, że się nie opłaca tego robić, ale one się naprawdę różnią od zwykłych mini-bossów. Gdy gra zostanie skończona to będzie ich pewnie z 20, a nawet jeśli nie wejdzie to raczej z powodu wygody, bo "po co to zmieniać skoro jak już gra traktuje ich za Mini-Bossy to niech tak zostanie". Ma to sens tylko nie jest nam to, aż takie potrzebne

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    602
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Fajnie działa to prawo natury zwłaszcza te porównanie do wcale nie głupiej propozycji! ( Głupie to ja dawałem )

    Faktem jest to, że tych globali (póki co) jest ich strasznie mało, że się nie opłaca tego robić, ale one się naprawdę różnią od zwykłych mini-bossów. Gdy gra zostanie skończona to będzie ich pewnie z 20, a nawet jeśli nie wejdzie to raczej z powodu wygody, bo "po co to zmieniać skoro jak już gra traktuje ich za Mini-Bossy to niech tak zostanie". Ma to sens tylko nie jest nam to, aż takie potrzebne
    Głupia propozycja to pojecie względne.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •