Zobacz wyniki ankiety: Chcemy datę Scythe?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pewnie że tak!

    25 55.56%
  • Właściwie to mam wywalone

    10 22.22%
  • lul

    1 2.22%
  • Nie, nie chcę xd

    9 20.00%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 35

Temat: Data Scythe

  1. #16
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    449
    Jeżeli Admin, będzie chciał wam udostępnić datę, to udostępni więc proszę nie zawracać dupy

    https://www.youtube.com/watch?v=t1Kk1PguNmk

  2. #17
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Jeżeli Admin, będzie chciał wam udostępnić datę, to udostępni więc proszę nie zawracać dupy

    https://www.youtube.com/watch?v=t1Kk1PguNmk
    A jest jakiś problem w tym, że chcemy się dowiedzieć kiedy szacunkowo można się spodziewać Scythe?

  3. #18
    Nie chcę podawać terminów. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć z pewnością, iż miesiąc to za mało, a także, iż pięciu nie zakładam nawet w pesymistycznym scenariuszu. ~ Tomi
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #19
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    118
    Najwyraźniej istnieje
    A to ci historia.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,539
    Dopiero 4 lata minęły, hej
    Jeszcze 1,5 roku do wyrównania z Nordią.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nie chcę podawać terminów. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć z pewnością, iż miesiąc to za mało, a także, iż pięciu nie zakładam nawet w pesymistycznym scenariuszu. ~ Tomi
    Skąd to masz?

  7. #22
    Moderator Avatar YourShadow
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,642
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    Skąd to masz?
    Wypowiedź Administratora z 7 maja 2013 godziny 23:49 odnośnie daty wyjścia Devos.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 09-07-2024 o 18:03

  8. #23
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,539
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Wypowiedź Administratora z 7 maja 2013 godziny 23:49 odnośnie daty wyjścia Devos.
    A Devos wyszło prawie 2 lata później dokładnie 22.01.2015
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    449
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    A jest jakiś problem w tym, że chcemy się dowiedzieć kiedy szacunkowo można się spodziewać Scythe?
    Admin też, by chciał się o tym dowiedzieć, to może go zaprośmy i razem z Tomi zażądajmy odpowiedzi

  10. #25
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    127
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    nie chce ogloszenia daty scythe i nie chce w ogole scythe bo musze wbic wszystkie pozeracze najpierw, pozdrawiam
    rel ja tez

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    373
    Dobrze wspominam procentowe ogłoszenia gotowości upka z czasów mfo 2
    Tylko że to było w czasach gdy upki robione były miesiące a nie po 5 lat, wpadka z terminem devos pokazała że administracja nie jest w stanie określić ile pracy im zostało - miesiąc czy 10 lat.
    Chciałbym terminu, wskaźnika % a nawet "dev bloga" z relacją jak tam idzie upek. Ale wiem też że to bez sensu, kiedy będzie to będzie.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    300
    Zaznaczyłem na tak, ale nie oczekuje daty. Oczekuje konkretów co zostało zrobione a co nie zostało zrobione. Typu:
    -Całokształt fabuły skończony
    - Scythe już istnieje, trwa implementacja kurthus.
    - Aktualnie łatamy błędy fabularne + pozostało do zaimplementowania około 20% całego kurthus

  13. #28
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Zaznaczyłem na tak, ale nie oczekuje daty. Oczekuje konkretów co zostało zrobione a co nie zostało zrobione. Typu:
    -Całokształt fabuły skończony
    - Scythe już istnieje, trwa implementacja kurthus.
    - Aktualnie łatamy błędy fabularne + pozostało do zaimplementowania około 20% całego kurthus
    +1

  14. #29
    Najlepsze albo i najgorsze w tym wszystkim jest to, że upek wychodzi z dnia na dzień - czyli w efekcie wiedzą o nim tylko aktywni gracze lub eventowi - dlaczego nie ma np. newslettera na maila, przykładowo: "za 6 miesięcy przewidujemy dodanie aktualizacji fabularnej" - raz, że byłby powrót graczy szybszy i w większej ilości, dwa, że tacy właśnie co odpuścili i zaglądają tu z nadzieją na aktualizację co roku albo rzadziej, mieliby szanse w walce o artefakty

    No ale niestety, feedback do graczy został na poziomie 2004 roku albo i lepiej, a niestety wszystko poszło od tego czasu gigantycznie do przodu

    A przede wszystkim pokazuje to brak szacunku do graczy, szczególnie tych grających od początków tej wersji lub całego mfo

    Nikt nie oczekuje, że będzie info - 'update w tym miesiącu/kwartale' czy coś w tym stylu, tylko o szczere określenie przybliżonego momentu - rok, dwa, lato, zima - cokolwiek, a tak to oprócz trailera i kilku przecieków na forum (kto zdążył zobaczyć to zdążył) nie wiadomo kompletnie nic

    Wiem, że target gry to dzieci, młodzież, młodociani - ale podchodźcie do pewnych tematów jak dorośli
    Le tits now

  15. #30
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    585
    Do upka z pewnościa jest bliżej niż dalej

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •