Zobacz wyniki ankiety: Chcemy datę Scythe?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pewnie że tak!

    25 55.56%
  • Właściwie to mam wywalone

    10 22.22%
  • lul

    1 2.22%
  • Nie, nie chcę xd

    9 20.00%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Temat: Data Scythe

  1. #1
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129

    Data Scythe

    Zgodnie z tytułem, poproszę o udostępnienie dla graczy przewidywalnej daty Scythe; pozdro dla moderatora który usunie ten niewygodny temat.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2021
    Postów
    36
    Jak najbardziej na tak, myślę że gracze zasługują żeby chociaż poglądowo się orientować co i jak. Producenci gier zawsze podają przybliżone daty, więc nie rozumiem czemu tu tak nie może być

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    45
    Uważam że osoba decyzyjna powinna się wypowiedzieć na ten temat , na jakim etapie to wszystko jest i kiedy jest przewidywana aktualizacja

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2021
    Postów
    36
    Czy jest jakaś szansa na ten rok czy nie. Bo bez sensu się nastawiać na ten rok jeśli nie ma takiej szansy i jest już to wiadome na ten moment

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2021
    Postów
    3
    Ciekawe czy scythe będzie po wakacjach czy gdzieś w końcówce lipca

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2021
    Postów
    36
    Czy w tym roku, czy w następnym, ludzie sobie zadają to pytanie już od kilku lat

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2022
    Postów
    2
    Oczywiście że tak. W każdej grze tak jest. Powinna być komunikacja z graczami a nie unikanie rozmowy i myślenie że wszystko jest dobrze.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129
    Wie ktoś jak zmienić ankietę na taką na której widać kto na co głosował? By the way to osobę, która zagłosowała na nie by prosił o jakieś np. argumenty

  9. #9
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    614
    A co mają powiedzieć? Nawet jakby wszystko zrobili, to zostaje robota Tomiego, który może swoją część (główny wątek) robić nawet i pół roku dłużej niż testerzy, którzy mają resztę na głowie.
    Zrozumcie wreszcie, że w tej grze nie czeka się na upki, grasz sobie a jak się nudzi, to przestajesz. Lepiej ten czas spożytkować inaczej niż na forum gdybać czy upek w tym roku, w następnym czy dopiero za dwa lata.
    Dlatego ja mam wywalone w to czy podają czy nie, bo i tak te daty nigdy nie będą pokazywały dokładnego update, przykład Devos. Do dziś zwiastun Devos z tą datą budzi mój uśmiech.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    27
    Choć temat mnie na razie nie dotyczy, to zdecydowanie na tak! Tak to ludzie będą czekać na przybliżoną datę, a tak jak obecnie to pewnie część zrezygnuje i uzna, że nie ma sensu czekać na coś, co nie nadejdzie (albo nie ma oznak by nadeszło). Aktywność w grze to tragedia. A tak to może uda się spowolnić umieranie, może nawet lekko ożywić.
    Sygnatura (nie tak że nie mam pomysłu)

  11. #11
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Zrozumcie wreszcie, że w tej grze nie czeka się na upki, grasz sobie a jak się nudzi, to przestajesz. Lepiej ten czas spożytkować inaczej niż na forum gdybać czy upek w tym roku, w następnym czy dopiero za dwa lata.
    Zacznijmy od tego, że nie jest to żadne gdybanie, a żądanie, które ustaliliśmy w pięć osób, że tu zamieścimy. Po drugie: nie każdy ma takie podejście jak ty. Ja, na przykład, czekam na upek, a nie "gram dopóki mi się nie znudzi".

    Ps: jeżeli widzi to jakiś moderator (a na pewno widzi) i ma takie możliwości to bym prosił o zmienienie ankiety na publiczną, bo zapomniałem zaznaczyć.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    448
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    Zacznijmy od tego, że nie jest to żadne gdybanie, a żądanie, które ustaliliśmy w pięć osób, że tu zamieścimy. Po drugie: nie każdy ma takie podejście jak ty. Ja, na przykład, czekam na upek, a nie "gram dopóki mi się nie znudzi".

    Ps: jeżeli widzi to jakiś moderator (a na pewno widzi) i ma takie możliwości to bym prosił o zmienienie ankiety na publiczną, bo zapomniałem zaznaczyć.
    Nie macie na to żadnego wpływu dlatego ten post jest traktowany jako spam

  13. #13
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Nie macie na to żadnego wpływu dlatego ten post jest traktowany jako spam
    No to będziemy spamować dopóki się dowiemy. Chcę się wreszcie po kilku latach słyszenia o Scythe dowiedzieć na jakim poziomie to wszystko stoi.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    995
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    Wie ktoś jak zmienić ankietę na taką na której widać kto na co głosował? By the way to osobę, która zagłosowała na nie by prosił o jakieś np. argumenty
    nie chce ogloszenia daty scythe i nie chce w ogole scythe bo musze wbic wszystkie pozeracze najpierw, pozdrawiam
    ::::​)

  15. #15
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    117
    Scythe nie będzie, pozdrawiam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •