Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Tarcze i bronie dwuręczne

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    91

    Tarcze i bronie dwuręczne

    Temat do zapomnienia (archiwizacji).
    Propozycja okazała się bez sensu i wsm by była wymagająca bez znacznej zmiany w grę.
    Ostatnio edytowane przez Mistrzunio ; 08-07-2024 o 22:00 Powód: temat bez sensu

  2. #2
    Przebudowa systemu uzbrojenia to jest właśnie to czego teraz najbardziej potrzebujemy.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    91
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Przebudowa systemu uzbrojenia to jest właśnie to czego teraz najbardziej potrzebujemy.
    Tak z ciekawości to mówisz na serio czy z ironią? Bo można to zdanie interpretować na właśnie te dwa sposoby.

  4. #4
    Tester
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    337
    Cytat Napisał Mistrzunio Zobacz post
    Tak z ciekawości to mówisz na serio czy z ironią? Bo można to zdanie interpretować na właśnie te dwa sposoby.
    Prace nad zbalansowaniem tego trwałyby pewnie parę lat. Wszystkie przedziały wojownika PvE i PvP cały balans wywalony do góry nogami. Możesz w takiej sytuacji sam sobie odpowiedzieć, czy mówi na serio :P

  5. #5
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    485
    Dodanie takich rzeczy wymaga tworzenie Mfo3 od nowa i za 15 lat znowu spotkamy się w Nordii. Nie chce tak

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Mistrzunio Zobacz post
    Tak, jest to pomysł jeden do jeden wzięty z MFO2, ale moim zdaniem jest to element, którego mi brakuje w MFO3. Proponuję dodać slot na tarczę. Kojarzę, że chyba była jakaś broń (lub bronie) z nazwą Dwuręczn*, czyli w przypadku takich broni używanie tarczy jest niemożliwe. Niektórzy powiedzą, że przez to niższe poziomy będą miały łatwiej. Ale taka jest naturalna kolej rzeczy. Za rok wbicie np.83 lvl będzie łatwiejsze niż obecnie. Chyba że Scythe jednak nie wychodzi w tym roku, choć wg. mnie powinno być w tym.
    Ale żeby było to jakkolwiek zbalansowane proponuję, by nie zwiększało to statystyk za bardzo, np. +4 do obrony.
    Jest to chyba jedyna rzecz lepsza w MFO2 w porównaniu do MFO3. (nie, jeszcze jest skończona fabuła że strony twórców ale na to jeszcze przyjdzie czas w MFO3)
    Jeszcze jedno. Tak bardzo Cię chwaliłem, że potrafisz wymyślać takie epickie rozbudowane Questy na forum "Propozycja na Questy" i szło ci coraz lepiej, a teraz pomyślałeś o czymś nowym i wyszło Ci fatalnie. Balans i mechanika walki nie jest twoją mocną stroną więc zawróć

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    91
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Dodanie takich rzeczy wymaga tworzenie Mfo3 od nowa i za 15 lat znowu spotkamy się w Nordii. Nie chce tak

    - - - - - - - - - -



    Jeszcze jedno. Tak bardzo Cię chwaliłem, że potrafisz wymyślać takie epickie rozbudowane Questy na forum "Propozycja na Questy" i szło ci coraz lepiej, a teraz pomyślałeś o czymś nowym i wyszło Ci fatalnie. Balans i mechanika walki nie jest twoją mocną stroną więc zawróć
    Zrozumiałem, tak się składa że zaczynam pracę nad rozwinięciem ostatniego wątku.

    No ale nie dowiesz się czy jesteś w czymś dobry zanim nie sprawdzisz. Wracam do questów (choć i tak ich nie przyjmą zapewne)
    Ostatnio edytowane przez Mistrzunio ; 08-07-2024 o 22:02
    Sygnatura (nie tak, że dalej nie mam pomysłu)

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    83
    Dla mnie jaka kolwiek zmiana w EQ lub PvP na plus bo aktualnie walki opierają się tylko na atrybutach

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •