Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Rajd Wakacyjny

  1. #1

    Rajd Wakacyjny

    Jeśli ktoś jeszcze nie wie , to na fanpejdżu pojawiła się zapowiedź eventu wakacyjnego -> https://www.facebook.com/myfantasyon...YoSoywZjIij3jM

    W związku z tym na serwerze discord Arkadia trwają zapisy na rajd wakacyjny,
    Na rajd zostaną przygotowane specjalnie zadania do wykonania oraz można zdobywać punkty za zwykłą aktywność w evencie.

    Jeśli uzbiera się 50 zapisanych osób (aktualnie jest 32) to pula nagród wzrośnie dwukrotnie aż do 20kk!

    Zaproszenie do serwera -> https://discord.gg/BgC6MqvV (zapisać się można poprzez kliknięcie w emotke na kanale #wydarzenia)

    Serdecznie zapraszamy do udziału, bo to nic nie kosztuję a można naprawdę dużo zyskać.
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 07-07-2024 o 23:07
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    (...) bo to nic nie kosztuję (...)
    Fajna inicjatywa, ale poćwicz ortografię.

    nawiasy dosuwamy do ujętego w nie tekstu (przykład)

    kosztuje = udział
    kosztuję = ja
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #3
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    Fajna inicjatywa, ale poćwicz ortografię.

    nawiasy dosuwamy do ujętego w nie tekstu (przykład)

    kosztuje = udział
    kosztuję = ja
    Dzięki za zwrócenie uwagi, moje niedopatrzenie już poprawione.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    295
    Fajna inicjatywa, ale czemu ten event nie jest prowadzony na oficjalnym forum gry?
    Tylko na jakimś alternatywnym komunikatorze z ograniczonym dostępem, jeśli nie dostanę odpowiedzi która mnie zadowoli będę zmuszony stworzyć temat który otworzy oczy na ten proceder.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    238
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Fajna inicjatywa, ale czemu ten event nie jest prowadzony na oficjalnym forum gry?
    Tylko na jakimś alternatywnym komunikatorze z ograniczonym dostępem, jeśli nie dostanę odpowiedzi która mnie zadowoli będę zmuszony stworzyć temat który otworzy oczy na ten proceder.
    Bo nie jest on przygotowywany oficjalnie przez administrację, a jest prywatną inicjatywą graczy. Także nagrody są przygotowywane przez graczy, a nie tworzone z powietrza przez administrację. Myślę, że odpowiedź Cię zadowoli.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    599
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Bo nie jest on przygotowywany oficjalnie przez administrację, a jest prywatną inicjatywą graczy. Także nagrody są przygotowywane przez graczy, a nie tworzone z powietrza przez administrację. Myślę, że odpowiedź Cię zadowoli.
    Jeśli nie jest oficjalny, ani nie jest przygotowany przez administrację, to czemu dochodzi tam do leaków z gry??
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    238
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Jeśli nie jest oficjalny, ani nie jest przygotowany przez administrację, to czemu dochodzi tam do leaków z gry??
    Kanał Asasynka też nie jest oficjalny, a był tam ekskluzywny leak, którego nigdzie indziej nie było. Pozdrawiam.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    117
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Jeśli nie jest oficjalny, ani nie jest przygotowany przez administrację, to czemu dochodzi tam do leaków z gry??
    Myślałem, że Administracja pokazała informacje o Evencie, a gracze, (z własnej inicjatywy), z tej okazji stworzyli swoje wydarzenie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    129
    A można prosić o trochę więcej informacji?

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    238
    Cytat Napisał iPodrazam Zobacz post
    Myślałem, że Administracja pokazała informacje o Evencie, a gracze, (z własnej inicjatywy), z tej okazji stworzyli swoje wydarzenie.
    No tak właśnie jest


    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Odpowiedź mnie zadowoliła. Nie mniej temat leakow na Arkadii z nowego miasta których nie ma nigdzie indziej jest conajmniej zabawny. Kiedyś gdy poruszyłem ten temat to został całkowicie mój wpis skasowany - prawdopodobnie Tomi nic o tym nie wie ale jak wiadomo są specjalne zasady. Pozdrawiam Andrzej drzewo
    Jak już wcześniej wspomniałem, leaki nie są tylko tutaj, w innym nieoficjalnym miejscu również :P
    Co do wpisu nie wiem, nie jestem moderatorem forum.

    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    A można prosić o trochę więcej informacji?
    Punkty zdobywa się za szeroko pojętą aktywność w evencie. Nagrody prawdopodobnie będą za TOP5, tak jak zazwyczaj. Informacje jak się zapisać są podane, a więcej informacji być nie może, bo eventu jeszcze nigdy nie było w grze

  11. #11
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    242
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    No tak właśnie jest
    Nagrody prawdopodobnie będą za TOP5, tak jak zazwyczaj.
    Myślę, że jeśli uda się zwiększyć pulę nagród, to jest możliwość zwiększenia liczby osób kwalifikujących się do dostania nagrody!!

    Poza tym, bardzo popieram i wspieram inicjatywę jaką jest Rajd Wakacyjny. Świetny pomysł, żeby przy okazji nowego eventu nieco pobudzić graczy do większej aktywności
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    446
    Ogólnie to proponuje ten post albo skasować albo przenieść na "Inicjatywy Graczy" w dziale "konkursy" link poniżej:

    https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.p...cjatywy-graczy

    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Bo nie jest on przygotowywany oficjalnie przez administrację, a jest prywatną inicjatywą graczy. Także nagrody są przygotowywane przez graczy, a nie tworzone z powietrza przez administrację. Myślę, że odpowiedź Cię zadowoli.
    Ta inicjatywa graczy polega na krzyczeniu o nagrodach 20kk i reklamowaniu Discorda na oficjalnym forum gry więc co to znaczy, że jest ona prywatna ?

  13. #13
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    251
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Ta inicjatywa graczy polega na krzyczeniu o nagrodach 20kk i reklamowaniu Discorda na oficjalnym forum gry więc co to znaczy, że jest ona prywatna ?
    Prywatna, w sensie że jest to stworzone od graczy dla graczy, a nie od administracji dla graczy... Polecam nauczyć się czytać
    say gex

  14. #14
    Rajd aktualnie stał się największym rajdem w historii Arkadii

    Nowy sponsor zwiększył nagrody aż o 15kk!!

    Dzięki czemu aktualnie w puli nagród znajduję się aż 35kk!!

    Zapraszam serdecznie do zapisywania się gdyż aktualnie tym bardziej warto.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    295
    Temat wciąż w złym dziale. Przypuszczam że nie zmienicie działu bo w innym trudniej byście mieli usuwać nieprzychylne komentarze. Dodatkowo brak daty końca zapisów, dokładnej lub przybliżonej. Brak jakiegokolwiek opisu czego można spodziewać się po evencie po prostu nic. Marketingowcy mogą się od was uczyć jak nie promować eventów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •