Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o tym pomyśle na nowy Event?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Hmm tak, podoba mi się ten pomysł i mam zamiar również dodać coś od siebie do niego.

    17 68.00%
  • Nie, nie potrzebne są nowe eventy.

    8 32.00%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Event Wakacyjny na Wyspie Aloha!

  1. #16
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    98
    Każdy Event moim skromny zdaniem powinien być na luzie, zazwyczaj wielu tworzy te topki by ludzie ,,Cisnęli" ten event. Nie o to w tym powinno chodzić, każdy powinien na swój sposób delektować się eventem tak jak mu odpowiada, i żeby każdy miał po równo robiąc inne rzeczy jak np. ktoś lubi nadmiernie zbierać to niech zbiera i ma nagrodę podobną do tej osoby która zamiast zbierać to woli bić np mini bossy. albo coś w tym stylu.
    A to ci historia.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,538
    Te topki to taki wyścig szczurów który źle wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, no ale niech sobie każdy marnuje życie na swój sposób.
    A jeśli chodzi o dzieci to już wina rodziców którzy nie kontrolują tego co robią dzieciaki.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    98
    Prawdą jest to że każdy ma prawo do decydowania na co przeznaczy czas. Sam obecnie pracuje, pisze powieść, trenuje, na gre wbijam aby zbić ene i lece dalej robić coś w życiu, tworzyć itp. Zazwyczaj gierki są stworzone dla ,,dzieci" ale wiadomo że i dorośli mają prawo w coś pograć. Typowa rozrywka. Ale nie mniej więcej powinien być zawsze jakiś umiar, nie siedzenie w grze 24/7.
    A to ci historia.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    288
    Co to za pokolenie płatków śniegu. Nie ma i nie będzie mojej zgody na event w którym nie ma żadnej rywalizacji. Ta gra polega na rywalizacji więc topka jest konieczna. Jak chcecie na luzie event to niech Tomi na wasze prośby stworzy mfo4 na wzór propozycji bukłaka - thanarg ogrodnik i uczy nas w uprawę.

    Co do ogólnej koncepcji eventu - na tak

    - - - - - - - - - -

    A argumentu o braku topki bo są wakacje i każdy gdzieś wyjeżdża to fajny fikołek. Idąc tym tokiem rozumowania nie powinno być topki na żadnym evencie bo to czas do spędzenia z rodziną/dziewczyną/odpoczynku od codzienności

  5. #20
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    98
    Gdyby miałoby to zamiar wyjść, to zapewne topka będzie. Ale na to rozwiązanie jest że gdy ktoś ceni swój czas, to zbije tylko ene i nie będzie sie gonił w topce za kimś. Osobiście tak nie robiłem, bo wiedziałem że nie mam szans. Bo wiadomo ktoś miał limit energi duży itp. Możliwe że gdyby była ta topka i ograniczenia co do zbijanej liczby mobków. To mogłoby znacznie wpłynąć na ,,sprawiedliwy proces topkowy" w którym to nawet ci nowi mogliby mieć top 3 i wyżej
    A to ci historia.

  6. #21
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    392
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    A argumentu o braku topki bo są wakacje i każdy gdzieś wyjeżdża to fajny fikołek. Idąc tym tokiem rozumowania nie powinno być topki na żadnym evencie bo to czas do spędzenia z rodziną/dziewczyną/odpoczynku od codzienności
    Otóż nie.
    Event bożonarodzeniowy trwa grubo ponad miesiąc, z rodziną spędzasz może z 2-3 dni? Doliczmy nawet sylwestra.
    To samo wielkanoc.
    O Halloweenowym nie wspomnę.

    Załóżmy teraz, że event letni ma potrwać 4 tygodnie, z czego ktoś akurat w te 2 tygodnie ma zaplanowany wyjazd. Połowa eventu to już może robić różnicę.
    Także argument nietrafiony.
    ***** ****

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    225
    Ale co was tak wzieło na dyskutowanie na temat topek? Nagrody i tak są znikome, a żeby je zdobyć i tak trzeba przygrindować. Powiedziałbym nawet, że nagrody nie są warte ilości czasu potrzebnej do zdobycia tej topki, więc z czym wy macie problem, że najbardziej zaangażowani dostaną tę parę MFów. Nikt na pewno nie będzie usuwał topki z eventu bo ktoś akurat może mieć wyjazd xD

  8. #23
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    111
    Można zrobić, tak żeby event był opłacalny dla topki i trochę mniej dla ziomków, które nie farmią eventu

  9. #24
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,538
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Co to za pokolenie płatków śniegu. Nie ma i nie będzie mojej zgody na event w którym nie ma żadnej rywalizacji. Ta gra polega na rywalizacji więc topka jest konieczna.
    Tylko że nagrody nie są tego warte. Każdy dorosły pracujący sam może to oszacować, dzieciak już nie.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #25
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    610
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Co to za pokolenie płatków śniegu. Nie ma i nie będzie mojej zgody na event w którym nie ma żadnej rywalizacji. Ta gra polega na rywalizacji więc topka jest konieczna.
    Ta gra polegała na rywalizacji może z 10 lat temu, teraz jedyna rywalizacja w tej grze arena, KG oraz rankingi w zbieractwach/ubitych lavosów (o ile można to nazwać rywalizacją). Co do eventu to raczej czas trwania 2 miesiące to za długo, każdemu by się przejadł, maksymalnie miesiąc (to i tak długo).
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  11. #26
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    989
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Ta gra polegała na rywalizacji może z 10 lat temu, teraz jedyna rywalizacja w tej grze arena, KG oraz rankingi w zbieractwach/ubitych lavosów (o ile można to nazwać rywalizacją).
    ranking zebranych muszelek to jest najwyzsza forma rywalizacji, prosze przestac sie wysmiewac

    jezeli beda niewidoczne potwory (a nie beda) to moze byc, w przeciwnym razie wyjdzie po prostu kolejny nudny event w ktorym kazda aktywnosc zajmuje wiecznosc
    ::::​)

  12. #27
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    98
    Event powinien mieć wiele rzeczy jak np. Questy które są krótkie i przyjemne do wykonywania + nie wymagają biegania na jedną mapę i drugą. Wystarczy jedna mapa by pójść i z powrotem. Mogłaby powstać mini gra która wymaga 2 graczy jeżeli chodzi o grę jak np. papier kamień i nożyce. Żeby to nie robić z NPC a z samym graczem.
    A to ci historia.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    432
    1. Rodzina, Wyjazdy, Urlopy, Wycieczki, Szkoła, Studia, Praca, Jeżdżenie na Góry / Plażę / Lasy, Odwiedziny itp. To wszystko, może się zdarzyć w każdym możliwym dniu kalendarza. Proszę nie narzekać, że ktoś nie będzie miał czasu na na ten Event, bo to jest osobista i prywatna sprawa co robicie w wolnym czasie

    2. Nie wiadomo czy Event w ogóle będzie. Najpierw trzeba się dowiedzieć czy Admin chociaż planuje taki Event wykonać, a potem zastanowimy się jak będą wyglądać te Topki i inne głupoty. Jeśli chcecie pomóc to proszę w normalny sposób podać te pomysły, co dokładnie tam chcecie widzieć, jak mają te rywalizacje między graczami wyglądać i co tam będzie się robiło, a prze de wszystkim czym będzie się różniło od reszty Eventu (Im dokładniej to opiszecie tym lepiej) zamiast uproszczeń typu: "Ten Event ma dużo nie wymagać".

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    288
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Otóż nie.
    Event bożonarodzeniowy trwa grubo ponad miesiąc, z rodziną spędzasz może z 2-3 dni? Doliczmy nawet sylwestra.
    To samo wielkanoc.
    O Halloweenowym nie wspomnę.

    Załóżmy teraz, że event letni ma potrwać 4 tygodnie, z czego ktoś akurat w te 2 tygodnie ma zaplanowany wyjazd. Połowa eventu to już może robić różnicę.
    Także argument nietrafiony.
    No jak nietrafiony w przypadku topki liczy się ciągły grind więc jak cię nie ma 2-3 dni czy tydzień robi różnice.
    No pomyśl masz bożonarodzeniowy i nie otworzysz drzwi i już tracisz topowe nagrody i spadasz w topce bicia prezentów po zawodach

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Ta gra polegała na rywalizacji może z 10 lat temu, teraz jedyna rywalizacja w tej grze arena, KG oraz rankingi w zbieractwach/ubitych lavosów (o ile można to nazwać rywalizacją). Co do eventu to raczej czas trwania 2 miesiące to za długo, każdemu by się przejadł, maksymalnie miesiąc (to i tak długo).
    Prawdziwe sigmy takie jak JA(każdy jest gorszy ode mnie ale ci co próbują mnie naśladować) znajdują sobie pole do rywalizacji. To że obecnie nie mam w czym rywalizować bo osiągnąłem w tej grze wszystko to już 2 kwestia i czekam na kolejne miasto by znowu patrzeć na was z góry. Obecnie rywalizacje skręciły w stronę typowo fabularne muszelki i inne trashe, czy to dobrze czy źle to już inna kwestia. Gra skręciła w stronę pokolenia płatków śniegu i tyle.

  15. #30
    A może coś, co widzę w wielu gierkach, że na takiej wyspie zaczynamy od zera? 1 poziom, brak jakichkolwiek itemów, i lecimy z zadaniami, mobkami, bossami, mini bossami itp. itd. tylko wszystko w przyjemniejszej formie i dużo szybciej (lvl cap mógłby być ustawiony na 200)
    Le tits now

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •