Zobacz wyniki ankiety: Zmieniać czy nie.

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, zmiana z 24h + 100 szczurów na 100-150 szczurów

    11 73.33%
  • Nie zmieniać nic.

    4 26.67%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zmiana respu Szczurołaka

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    87

    Zmiana respu Szczurołaka

    Witam serdecznie.
    Z mojej strony chciałbym zaproponować zmianę respu ,,Szczurołaka"

    Mianowicie on jedyny potrzebuje do respu 24h + 100 szczurów

    Przeglądając spis mini stwierdziłem że warto go dodać do tego grona gdzie tylko można go zrespić za pomocą samych szczurów, nawet jeżeliby ilość wynosiła 150.
    A to ci historia.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    36
    Cytat Napisał Fang Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Z mojej strony chciałbym zaproponować zmianę respu ,,Szczurołaka"

    Mianowicie on jedyny potrzebuje do respu 24h + 100 szczurów

    Przeglądając spis mini stwierdziłem że warto go dodać do tego grona gdzie tylko można go zrespić za pomocą samych szczurów, nawet jeżeliby ilość wynosiła 150.
    Mordo, po pierwsze takie skomplikowane zmiany opóźniają aktualizację o kolejną dekadę a po drugie PowerISO ma pożeracza na szczurołaku i musiał cierpliwie przez 100 bitych dni błądzić po lochach Urkadem i nie ma tak, że ktoś będzie miał odrobinę łatwiej. Rozumiesz? NIE MOŻNA TAK

  3. #3
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    108
    Cytat Napisał BamboMudżynek Zobacz post
    Mordo, po pierwsze takie skomplikowane zmiany opóźniają aktualizację o kolejną dekadę a po drugie PowerISO ma pożeracza na szczurołaku i musiał cierpliwie przez 100 bitych dni błądzić po lochach Urkadem i nie ma tak, że ktoś będzie miał odrobinę łatwiej. Rozumiesz? NIE MOŻNA TAK
    Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Nie wolno do tego dopuścić aby PowerISO stracił swój jakże cenny ranking bicia szczurołaka na rzecz jakiś amatorów i nowicjuszy!
    Ostatnio edytowane przez Xbox ; 21-06-2024 o 22:29

  4. #4
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    424
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    Zdecydowanie zgadzam się z przed mówcą. Nie wolno do tego dopuścić aby PowerISO stracił swój jakże cenny ranking bicia szczurołaka na rzecz jakiś amatorów i nowicjuszy!
    Wiecie, że oni tak samo jak wy pisali to ironicznie, co to za ironia odpowiadana na ironię. Wy już nie musicie tego robić wystarczy, że tamci takie "głupoty" piszą, bo wiadomo, że są to tylko żarty

  5. #5
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    108
    No Power nie pisał tego ironicznie z tego co wiem (a jest duża szansa, że nie wiem, bo stwierdziłem że nie będę marnował czasu śledząc tamten temat)

  6. #6
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    988
    sam to proponowalem i to chyba co najmniej 2 razy, na tak i bez zmiany na 150 szczurow (bo niby dlaczego?) + usuniecie widocznych szczurow ktore same atakuja bo sie buguja caly czas i zmiana na zwykle niewidoczne, ewentualnie rozwiazac tak jak w nawiedzonym kosciele - nowa lokacja z niewidocznym szczurami
    ::::​)

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    87
    Dla mnie bezsens czekanie na mini 24h i potem respienie go za pomocą mobków, skoro wcześniej ork królewski jeżeli się nie mylę miał podobną mechanikę respienia.
    A to ci historia.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    195
    Jestem na tak, nie powinno być w ogóle respu 24 h poza Boginią. :v
    Welcome to my world.

  9. #9
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    390
    Na tak, resp co 100 szczurow i hej.
    EQ szczurolaka jest troche rzadkie, a przeciez gra nie konczy sie na 40 lvl, a na 80+ ;p
    ***** ****

  10. #10
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    108
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Na tak, resp co 100 szczurow i hej.
    EQ szczurolaka jest troche rzadkie, a przeciez gra nie konczy sie na 40 lvl, a na 80+ ;p
    będzie potrzeba więcej energi (o połowę!) na jednego, więc chyba nie powinno się za bardzo zmienić

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •