Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z propozycją?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    18 81.82%
  • nie

    4 18.18%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Profil

  1. #1
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    93

    Profil

    Witam, proponuję dodać jakieś powiadomienie przy usuwaniu profilu typu: Czy na pewno chcesz usunąć wybrany profil? tak/nie
    UWAGA Dla zwolenników blokowania propozycji, ponieważ Scythe zostanie opóźnione: da się to wprowadzić po Scythe


    Propozycja Pustki:
    Proponuje dodać nad Profilem warstwy, które można, by było podpisać... NP: (Każda warstwa to osobny zbiór profilów)

    Warstwa 1 - (Nazwiemy przykładowo "Mini-Bossy"): Klikając w tą warstwę możemy tam porobić profile tylko pod Mini-Bossy i za każdym razem jak będziemy chcieli ubić Mini-Bossa, to klikamy na tą pierwszą warstwę pod nazwą Mini-Bossy i szukamy.

    Warstwa 2 - (Dodajemy kolejną warstwę, którą nazywamy na przykład "PvP"): Jeżeli już zbiliśmy Mini-Bossa i chcemy powalczyć, to wychodzimy z Warstwy 1 i wchodzimy na drugą warstwę z nazwą jaką podaliście i na tej drugiej warstwie wybieramy sobie tam profile pod PvP jakie chcemy. Nie trzeba wtedy tego szukać wśród profilów pod Mini-Bossy, bo one znajdowałyby się właśnie w innej warstwie.
    Ostatnio edytowane przez Xbox ; 15-06-2024 o 21:58

  2. #2
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    142
    dodajcie też możliwość sortowania tego i dodania kolorów na profile
    Ostatnio edytowane przez fufcio ; 13-06-2024 o 18:57 Powód: bo tak
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  3. #3
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    93
    Cytat Napisał fufcio Zobacz post
    dodajcie też możliwość sortowania tego i dodania kolorów na profile
    to było prześmiewcze czy na serio?

    - - - - - - - - - -

    dodałem ankietę jakby coś

  4. #4
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    418
    Co masz na myśli mówiąc profil? Jeżeli chodzi o prezentacje to jest już powiadomienie kiedy spróbujesz ją wyczyścić

  5. #5
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    93
    Nazwa:  Zrzut ekranu 2024-06-14 210608.png
Wyświetleń: 136
Rozmiar:  41.1 KB

  6. #6
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    142
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    to było prześmiewcze czy na serio?

    - - - - - - - - - -

    dodałem ankietę jakby coś
    serio serio
    zrobcie tego update bo mam 777 profili i trudn szuka sie
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  7. #7
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    93
    dobra, Fuckinslayin, co jest znowu nie tak że na nie głosujesz?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    418
    Cytat Napisał fufcio Zobacz post
    dodajcie też możliwość sortowania tego i dodania kolorów na profile
    Jestem za, żeby nie musieć je numerować niepotrzebnie czy wyznaczać specjalnymi znakami...

    Proponuje dodać nad Profilem warstwy, które można, by było podpisać... NP: (Każda warstwa to osobny zbiór profilów)

    Warstwa 1 - (Nazwiemy przykładowo "Mini-Bossy"): Klikając w tą warstwę możemy tam porobić profile tylko pod Mini-Bossy i za każdym razem jak będziemy chcieli ubić Mini-Bossa, to klikamy na tą pierwszą warstwę pod nazwą Mini-Bossy i szukamy.

    Warstwa 2 - (Dodajemy kolejną warstwę, którą nazywamy na przykład "PvP"): Jeżeli już zbiliśmy Mini-Bossa i chcemy powalczyć, to wychodzimy z Warstwy 1 i wchodzimy na drugą warstwę z nazwą jaką podaliście i na tej drugiej warstwie wybieramy sobie tam profile pod PvP jakie chcemy. Nie trzeba wtedy tego szukać wśród profilów pod Mini-Bossy, bo one znajdowałyby się właśnie w innej warstwie.

    [To tak odchodząc od tematu propozycji jakim jest: Ostrzeżenie przed skasowaniem Profilu]

  9. #9
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    93
    dodałem do pierwszej wiadomości

  10. #10
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    44
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Jestem za, żeby nie musieć je numerować niepotrzebnie czy wyznaczać specjalnymi znakami...

    Proponuje dodać nad Profilem warstwy, które można, by było podpisać... NP: (Każda warstwa to osobny zbiór profilów)

    Warstwa 1 - (Nazwiemy przykładowo "Mini-Bossy"): Klikając w tą warstwę możemy tam porobić profile tylko pod Mini-Bossy i za każdym razem jak będziemy chcieli ubić Mini-Bossa, to klikamy na tą pierwszą warstwę pod nazwą Mini-Bossy i szukamy.

    Warstwa 2 - (Dodajemy kolejną warstwę, którą nazywamy na przykład "PvP"): Jeżeli już zbiliśmy Mini-Bossa i chcemy powalczyć, to wychodzimy z Warstwy 1 i wchodzimy na drugą warstwę z nazwą jaką podaliście i na tej drugiej warstwie wybieramy sobie tam profile pod PvP jakie chcemy. Nie trzeba wtedy tego szukać wśród profilów pod Mini-Bossy, bo one znajdowałyby się właśnie w innej warstwie.

    [To tak odchodząc od tematu propozycji jakim jest: Ostrzeżenie przed skasowaniem Profilu]
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...dek-do-profili

    już temat z identyczną propozycją istnieje

  11. #11
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    418
    Cytat Napisał Duduś Zobacz post
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...dek-do-profili

    już temat z identyczną propozycją istnieje
    I nadal tego nie wprowadzili? A już chcą jeszcze powiadomienie do tego dosypać... może to rzeczywiście po Scythe ma wyjść

  12. #12
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    609
    Ciekawa propozycja, nawet jakby miała opóźniać sythe o jeden rok to i tak jestem za.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Ciekawa propozycja, nawet jakby miała opóźniać sythe o jeden rok to i tak jestem za.
    A co to jest jeden rok w tej grze? Od jednego halloween do drugiego i tak to właśnie leci

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •