Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Andrzej Drzewo - czy niepisane zasady powinny istnieć?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    181

    Andrzej Drzewo - czy niepisane zasady powinny istnieć?

    Składam propozycję, by niepisane zasady nie miały miejsca w tej grze.
    Chciałbym poruszyć kwestię niesprawiedliwości wobec gracza "Andrzej Drzewo", który według mnie niesłusznie ma mieć cofnięty ranking. Nie rozumiem, o co chodzi z tymi "niepisanymi zasadami", które rzekomo budują pozycję i opinię w społeczności. Wszyscy wiemy, że Andrzej prawdopodobnie wbije Top 1 Rankingu PVP Wszechczasów, co jest ogromnym osiągnięciem.
    Jest oczywiste, że jeden gracz, który obecnie ma najwyższy wynik, ma największe pretensje o to, że Andrzej może go przebić. Robi wszystko, aby zatrzymać Andrzeja, chociaż sam nie jest nawet w jego zasięgu walk. Wiadomo również, że tym razem miałby znacznie trudniej, by powtórzyć lub polepszyć swój wynik, ponieważ krążą plotki, że sprzedał ekwipunek, który pomógł mu zdobyć ten ranking.
    Na dodatek nie wiem jakim sposobem Andrzej unika walk. Nawet teraz pisząc ten temat (i poprzedni) widzę, że Andrzej jest zalogowany na swojej głównej postaci do pvp.
    Dlaczego ten temat jest tutaj, a nie na rozmowach? Ponieważ niestety gracz Eneduerabe usunął mój poprzedni temat bez jakiejkolwiek informacji (nawet w koszu nie ma tego tematu). Nie wiem czemu, według mnie takie sytuacje nie powinny mieć miejsca na forum tej gry
    Ostatnio edytowane przez EmiLowaTy ; 01-06-2024 o 14:50

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2012
    Postów
    13
    Stop niesprawiedliwości i kolesiostwu

  3. #3
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    216
    Każdy orze jak może, jak na moje gut gut że są te niepisane zasady

  4. #4
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    130
    Wyzerować ich z podium obu, obaj antymagiem pod metę na magów wbili te wyniki.
    Prawdziwym szefem jest czerwik co wbił swoje 883 nawet nie będąc online na gierce lmfao
    This is a certified hood classic

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    279
    Może to i lepiej że niepisane zasady istnieją. Dzięki nim może Andrzej dojdzie do wniosku że lepiej się skasować. Jeszcze paru innych graczy podzieli losy benerita i gra bez graczy upadnie i będzie klawo. Ale to tylko moje zdanie, możliwe że pisałem to w stanie psychozy bo podobnie jak eresmel uważam że w wielu zdarzeniach z gry maczało palce CIA

  6. #6
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    194
    Dobrze, że istnieją niepisane zasady.
    Welcome to my world.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2021
    Postów
    6
    Szanowny p admin stosuje się tak samo do zasad na v3 jak v2, gdzie pajacerka która dobrze zapłaci może CIUT więcej ; )

  8. #8
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    106
    Dobrze że zbanowany.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    279
    Ogólnie jak tak pomyślałem nad tematem, jeśli go dobrze rozumiem to chodzi o spór Andrzej drzewo vs enek z wsparciem tomiego. Ogólnie to totalnie nie rozumiem czemu tomi się miesza w arenę i staje po stronie enka. Andrzej drzewo czystym graczem nie jest ale enkowi również dużo rzeczy można zarzucić od dram z Kamilem po skupowanie nałogowe itow przez jego kolegów na moment przed buffem itemow. Ale nikogo i tak to nie obchodzi. A wracając do pvp wszechczasów to jaki to ma sens i znaczenie wgle jak każdy ma wątpliwości i tak do tych osiągnięć. Osobiście bym wywalił wszystkich testerów pvp bo totalnie nie rozumiem jaki jest ich sens jak i tak ity wychodzą nie dopracowane a potem się okazuje że z 10 testerów pvp to wilcze rękawice testowała tylko jedna osoba i mówiła że jest git. Moim zdaniem powinny być ity potworzone periodycznie na podstawie innych itow i wówczas pvp wszechczasów by należało do najmądrzejszych graczy czyli dla Bartolome, Dark, Eresmel

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,351
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    (...) wówczas pvp wszechczasów by należało do najmądrzejszych graczy czyli dla Bartolome, Dark, Eresmel
    ćpun, student sgh i kolejarz
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  11. #11
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,784
    Nie bardzo widzę sens poruszania tego na forum, szczególnie w dziale propozycje. Regulamin dopuszcza "nieregulaminowe kary", a każdy w momencie rejestracji go akceptuje.
    Jeśli główny poszkodowany ma zastrzeżenia do kary, to powinien to wyjaśniać z administracją, a nie prosić kolegów o publiczne występy w roli obrońcy.
    Zamykam i proszę nie eskalować tego tematu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •