Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Admin krycha mnie nęka?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    354

    Admin krycha mnie nęka?

    Dzień dobry,

    Czuję się nękany przez admina, to jest naprawdę upierdliwe bo zabiera mi możliwość pisania na forum.
    Nazwa:  obraz_2024-05-27_224524333.png
Wyświetleń: 229
Rozmiar:  498.4 KB
    Macie i zobaczcie, dostałem bana za szowinizm. Póżniej jednak od krychy się dowiaduję że ten za obrażanie graczy przez moje porównania.
    Może ja jestem dziwny ale o jakie porównania tu chodzi???
    Efekt hazardzisty istnieje nawet nie będę przedstawiał żadnych badań bo myślę że każdy z nas zna kogoś kto popłynął w kasynie/ u bukmachera.
    Natomiast co do porównania że kobieta w ciąży widzi na ulicach baby boom to proszę:
    https://mamadu.pl/145555,iluzja-czes...obiety-w-ciazy

    Moim prywatnym zdaniem nie obraziłem nikogo, ale jeśli kogoś obraziłem to proszę mi wskazać konkretne miejsce w moim poście wówczas przeproszę Krychę ale jeśli nie to oczekuję rekompensaty - Publiczne przeprosiny na forum wiszące przez 7 dni lub 100 mfów.

    Bo na prawdę to jest nie śmieszny żart że rzucam garść faktów o których nie każdy wie i dostaje bana. Już nie będę wchodził w polemikę że jaka obraza, skoro temat był gracza GalaxyPl a on mnie zapewne nie zgłosił.

    Ale ta odpowiedź krychy naprawdę mnie zabolała:
    "Jeśli nie potrafisz inaczej dobierać porównań, to bardzo mi przykro"

    Bo obecnie to dla mnie znaczy nie mniej ani więcej jak:
    "Jak będziesz rzucał faktami, to będziesz banowany."

    No przepraszam bardzo, ale Katyń mamy dawno za sobą gdzie elita społeczeństwa była mordowana - Porównanie mocno na wyrost ale nie potrafię inaczej tego ująć.


    Zapraszam do dyskusji, bo już sam nie wiem co mam zrobić z tym adminem. Obecnie boję się napisać że ziemia nie jest płaska bo zostanie to uznane jako Szowinizm (WTF??)

    - - - - - - - - - -

    Dodatkowo dodam że temat założyłem tylko i wyłącznie dlatego że to nie pierwsza taka akcja z Krychą, już do poprzednich banów miałem wątpliwości - po każdym starałem się dostosować do wyznaczonych przez niego standardów, ale teraz już czara goryczy się przelała i naprawdę czuję się nękany

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    194
    Moim zdaniem nęka, jak o to Pan pyta

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    354
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Moim zdaniem nęka, jak o to Pan pyta
    Tak, o to pytam. Zależy mi na opinii graczy bo opinia krychy jest jakaś dziwna, raz jest szowinizm ale jak się odwołam to nagle zamienia się szowinizm w zwykłą obrazę xd

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Wtf

    - - - - - - - - - -

    Następnym razem milej w stosunku do kobiet w ciąży!

    - - - - - - - - - -

    Ja to zgłosiłam. I zgłosiłabym jeszcze raz, gdybym mogła!
    Co napisałem nie miłego??? Bezstronnie stwierdziłem fakt bez wyrażania opinii! Zachęcam do podzielenia się swoją perspektywą

  4. #4
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    137
    Nieludzkie bany, nikogo do niczego nawet nie, porównałeś nie obraziłeś, nie zwyzywałeś.
    To nawet nie jest oczerniające w stosunku do kobiet w ciąży a dobrze ukazuje mylną percepcję spłakanego i roszczeniowego gracza GalaxyPL.
    Krycha to stary mężczyzna po 30, nie rozumie problemów obecnej młodzieży i myślę że powinien podać się do dymisji, w 2016 może i był dobrym adminem ale świat się zmienia przychodzą nowe pokolenia a MrKrycha "robi wrażenie" ewidentnie zatrzymał się w czasie i powinien być usunięty ze stanowiska pronto
    This is a certified hood classic

  5. #5
    Szanuj Krychę swego
    Możesz mieć gorszego.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #6
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    412
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    ukazuje mylną percepcję spłakanego i roszczeniowego gracza GalaxyPL.
    Trafniejsze byloby stwierdzenie, ze to kolejny przyklad na to, co sie dzieje, gdy administracja forum za dlugo poblazala niektorym osobnikom i pozniej osoby typu Eresmel, Dark czy moderator YourShadow pozwalaja sobie na zbyt wiele.

    Forum potrzebuje kompletnej reorganizacji, zaczynajac od wymiany polowy moderacji, konczac na solidnych karach dla tych, ktorzy nie rozumieja, ze forum to nie hejtpark. Poki ta gra i forum beda tak toksycznym miejscem, w nos sobie mozna wsadzic nowa aktualizacje.

    Narzekacie na niski licznik online? Sami sie do tego przyczyniacie swoja toksyna.

    Jeszcze krotko do Pana Tomiego - gdybym byl administratorem to nie pozwolilbym sobie na to, aby na forum i w grze byl taki smietnik organizacyjny.
    ***** ****

  7. #7
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    584
    Zanim wyraźicie opinie o innym użytkowniku radzę spojzeć na swoje postępowanie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    137
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Trafniejsze byloby stwierdzenie, ze to kolejny przyklad na to, co sie dzieje, gdy administracja forum za dlugo poblazala niektorym osobnikom i pozniej osoby typu Eresmel, Dark czy moderator YourShadow pozwalaja sobie na zbyt wiele.

    Forum potrzebuje kompletnej reorganizacji, zaczynajac od wymiany polowy moderacji, konczac na solidnych karach dla tych, ktorzy nie rozumieja, ze forum to nie hejtpark. Poki ta gra i forum beda tak toksycznym miejscem, w nos sobie mozna wsadzic nowa aktualizacje.

    Narzekacie na niski licznik online? Sami sie do tego przyczyniacie swoja toksyna.

    Jeszcze krotko do Pana Tomiego - gdybym byl administratorem to nie pozwolilbym sobie na to, aby na forum i w grze byl taki smietnik organizacyjny.
    Jeśli to nie jest przykład pretensjonalnej i podjudzającej działalności CIA to ja nie wiem co jest.
    Ten człowiek tworzy raz za razem bezsensowne propozycje i jakieś litanie do ludu że gracze toksyczni, admin ich nie ogarnia po czym sam zalewa forum propozycjami w stylu nooo zobaczcie tutaj mam kosz 10 piłek czerwonych, 10 niebieskich i 10 żółtych, jakby nie było 30 piłek łącznie.
    Wziął z kosza 10 z zamkniętymi oczami i teraz płacze że wybrał 4 żółte, 6 niebieskich i 0 czerwonych a potrzebował 10 czerwonych o zgrozo!!!
    Albo że go bójkują bo jest miernym graczem który nawet nie stawia oporu w grze gdzie liczy się rywalizacja a nie picie mleczka i ssanie smoczka dla bobasów i płacze że nie ma tu graczy kiedy jak dla mnie to cud że jest ich na liczniku więcej niż 5 ogółem i 50 to rewelacyjny wynik.
    Gracz GalaxyPL sieje na forum ferment i powinien być zlikwidowany stąd jak najszybciej
    This is a certified hood classic

  9. #9
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    412
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Jeśli to nie jest przykład pretensjonalnej i podjudzającej działalności CIA to ja nie wiem co jest.
    Ten człowiek tworzy raz za razem bezsensowne propozycje i jakieś litanie do ludu że gracze toksyczni, admin ich nie ogarnia po czym sam zalewa forum propozycjami w stylu nooo zobaczcie tutaj mam kosz 10 piłek czerwonych, 10 niebieskich i 10 żółtych, jakby nie było 30 piłek łącznie.
    Wziął z kosza 10 z zamkniętymi oczami i teraz płacze że wybrał 4 żółte, 6 niebieskich i 0 czerwonych a potrzebował 10 czerwonych o zgrozo!!!
    Albo że go bójkują bo jest miernym graczem który nawet nie stawia oporu w grze gdzie liczy się rywalizacja a nie picie mleczka i ssanie smoczka dla bobasów i płacze że nie ma tu graczy kiedy jak dla mnie to cud że jest ich na liczniku więcej niż 5 ogółem i 50 to rewelacyjny wynik.
    Gracz GalaxyPL sieje na forum ferment i powinien być zlikwidowany stąd jak najszybciej
    Nawet nie probujesz dyskutowac na poziomie, od razu toksyna i pisanie bzdur, zas kazdy wie, ze zywisz sie hejtem i uprzykrzaniem innym gry.
    Forum sluzy do dyskusji, dzial propozycji do proponowania, zas jesli na propozycje odpisujesz w sposob chamski, to nie ma to juz nic wspolnego z rozmowa.
    Kwestia mineralow dawno jest wyjasniona, ale jasne, trzeba bylo przywolac przyklad wszystko kolorujac po swojemu.
    Dalsza czesc posta jest zenujaca, ale w Twoim przypadku w ogole mnie nie dziwi. Dziwi zas biernosc administracji, ktora doprowadza do takiej bezkarnosci.
    Jesli ja sieje ferment i zasluguje na likwidacje z gry, to Ty powinienes dostac dozywocie na internet. Pozdrawiam.
    ***** ****

  10. #10
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,027
    przeciez masz powod podany, ktos to zglosil i uargumentowal i dlatego dostales bana, gorsze rzeczy sa na tym forum pisane bezkarnie tylko dlatego ze nikt ich nie zglasza
    ::::​)

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    354
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    przeciez masz powod podany, ktos to zglosil i uargumentowal i dlatego dostales bana, gorsze rzeczy sa na tym forum pisane bezkarnie tylko dlatego ze nikt ich nie zglasza
    Możesz mi pokazać gdzie jest podane kto mnie zgłosił????
    Gdzie masz tą argumentacje???
    Bo ja dostałem bana za szowinizm bez żadnej argumentacji, a gdy napisałem do Krychy to nagle zmienił powód że to zgłoszenie i nie szowinizm tylko obraza. Przecież ta sprawa śmierdzi na kilometr XD ale zapraszam przedstaw mi tą argumentacje o którą proszę od początku bo od krychy nie dostałem żadnego konkretnego argumentu

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Nawet nie probujesz dyskutowac na poziomie, od razu toksyna i pisanie bzdur, zas kazdy wie, ze zywisz sie hejtem i uprzykrzaniem innym gry.
    Forum sluzy do dyskusji, dzial propozycji do proponowania, zas jesli na propozycje odpisujesz w sposob chamski, to nie ma to juz nic wspolnego z rozmowa.
    Kwestia mineralow dawno jest wyjasniona, ale jasne, trzeba bylo przywolac przyklad wszystko kolorujac po swojemu.
    Dalsza czesc posta jest zenujaca, ale w Twoim przypadku w ogole mnie nie dziwi. Dziwi zas biernosc administracji, ktora doprowadza do takiej bezkarnosci.
    Jesli ja sieje ferment i zasluguje na likwidacje z gry, to Ty powinienes dostac dozywocie na internet. Pozdrawiam.
    Halo jak się chcecie kłócić, to nie w tym temacie. Uważam że akurat powinieneś sobie zrobić powtórkę z prawdopodobieństwa, a Eresmel z kulturalnej wypowiedzi. Ale to ma się nijak do tego że zostałem niesłusznie zbanowany i żądam naprawy mojego dobrego imienia.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    1,027
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Możesz mi pokazać gdzie jest podane kto mnie zgłosił????
    Gdzie masz tą argumentacje???
    Bo ja dostałem bana za szowinizm bez żadnej argumentacji, a gdy napisałem do Krychy to nagle zmienił powód że to zgłoszenie i nie szowinizm tylko obraza. Przecież ta sprawa śmierdzi na kilometr XD ale zapraszam przedstaw mi tą argumentacje o którą proszę od początku bo od krychy nie dostałem żadnego konkretnego argumentu
    ale co za roznica kto to zglosil? na dole screena ktory wstawiles jest ta czesc:
    Nazwa:  image.png
Wyświetleń: 200
Rozmiar:  3.6 KB

    ktora jak dla mnie wyraznie wskazuje ze ktos zreportowal post; a czy to jest prawda czy po prostu jakis spisek admina zebys dostal bana to juz nie moja sprawa i w to nie bede wnikal

    swoja droga sam juz w sobote zglosilem pewien post ktory lamie regulamin i do tej pory jest on nietkniety, widocznie niektorym wolno wiecej
    ::::​)

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,389
    To spisek admina.

    Tak jak zamknięcie tego tematu.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •