Zobacz wyniki ankiety: Chcesz muzyke do lokacji Zwieszony Most?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    7 43.75%
  • Nie

    9 56.25%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Zwieszony Most

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    50

    Zwieszony Most

    Siemka, proponuje dodać jakąś muzykę do lokacji Zwieszony most, żeby było przyjemnie podczas respienia magicznego dzbana. Co wy na to?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    194
    Zbędny pomysł, zawsze można puścić sobie z jutuba. :>
    Welcome to my world.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    93
    Czyli łatwiejsze włączanie/wyłączanie mobów, co powinno zostać zrobione już dawno, to bez sensu, ale muzyczka na mapce na której jest 5 graczy na krzyż to już ma sens?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    186
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    Czyli łatwiejsze włączanie/wyłączanie mobów, co powinno zostać zrobione już dawno, to bez sensu, ale muzyczka na mapce na której jest 5 graczy na krzyż to już ma sens?
    Dodanie muzyki na mapę zajmie kilkanaście godzin programowania, a guzik do widoczności potworów przynajmniej kilkanaście-kilkadziesiąt dni. Nie ma sensu marnować czasu na tak mało znaczące zmiany, opóźni to w znacznym stopniu następne miasto. W latach 60 pracowałem nad grą strategiczną - Tetris, po wypuszczeniu gra zyskała wielką popularność w Pakistanie i Turcjii, jednak nie przebiła się ona na rynek Skandynawii środkowo-północnej ze względu na brak muzyki w tle. Gdy zobaczyliśmy że gracze masowo wyrzucają produkcje przez brak muzyki, cały team został zmobilizowany aby jak najszybciej zaimplementować tę funkcję. Kilka miesięcy ciągłej pracy... nieprzespane noce i samobójstwa w firmie stały się codziennością, pamiętam jak jeden z programistów - Alfred Nobel, oszalał do tego stopnia, że skoczył z 70 piętra myśląc że jest klockiem Tetrisa. Po pięciu miesiącach udało nam się zaimplementować muzykę, jednak wtedy było już za późno, gra nigdy nie zdołała przebić się do szerszej publiczności, a firma zbankrutowała.
    Powyższy tekst niech będzie przestrogą ~Joseph Licklider.
    Reputy tutaj

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    986
    mozna dodac dopiero po pokonaniu jastrzebi, bo ten moment kiedy wchodzisz do lokacji a tam brak muzyki i nagle boss bez ostrzezenia jest dosyc ciekawy (albo ja mam jakis dziwny gust ze mi sie takie cos podoba, w/e)
    ::::​)

  6. #6
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    130
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    mozna dodac dopiero po pokonaniu jastrzebi, bo ten moment kiedy wchodzisz do lokacji a tam brak muzyki i nagle boss bez ostrzezenia jest dosyc ciekawy (albo ja mam jakis dziwny gust ze mi sie takie cos podoba, w/e)
    Dokładnie to chciałem napisać.
    Ten brak muzyki buduje klimat ataku znienacka oraz starcia z bossem które zaraz ma się wydarzyć, cisza przed burzą czy coś w tym stylu...
    A poza tym to kolejna beznadziejna propozycja bo ten boss istnieje w grze prawie 14 lat oraz pewnie z 2/3 graczy ma te nostalgiczne royalty free tracki wyłączone od pierwszej minuty rozgrywki.
    This is a certified hood classic

  7. #7
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    417
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Dokładnie to chciałem napisać.
    Ten brak muzyki buduje klimat ataku znienacka oraz starcia z bossem które zaraz ma się wydarzyć, cisza przed burzą czy coś w tym stylu...
    A poza tym to kolejna beznadziejna propozycja bo ten boss istnieje w grze prawie 14 lat oraz pewnie z 2/3 graczy ma te nostalgiczne royalty free tracki wyłączone od pierwszej minuty rozgrywki.
    Innymi słowy najlepiej będzie zostawić tą lokalizację w spokoju, bo w niczym nie przeszkadza jest w sam raz jeśli chodzi o to co powinien mieć ta starożytna lokacja. Już wystarczająco mało jest miejsc w którym to panuje CISZA.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •