Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba wam się propozycja?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na Tak

    18 41.86%
  • Jestem na Nie

    25 58.14%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Osiągnięcia Łączone dla konta

  1. #16
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    281
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    szkoda, że jak wam się coś nie podoba to napuszczacie na ankiety ludzi
    na ankiete kazdy odpowiada dobrowolnie

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    46
    Wszyscy wiemy jak to wygląda więc farmazonem rzucaj gdzie indziej

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    60
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    Wychodzę z dość nietypową, aczkolwiek "logiczną" propozycją


    No, logiczne to nie jest, jeżeli są to osiągnięcia postaci, a nie konta. Każda postać to "nowa" historia, dlatego nie rozumiem, dlaczego akurat osiągnięcia/ubite potwory miałyby być łączone. Albo i wyświetlana inna postać w bestiariuszu głównej postaci, to też nie ma sensu.
    Patrzę na to bardziej negatywnie z perspektywy bugów przy bestiariuszu i usuwaniu postaci, jeżeli jakaś rzecz musi być "nadpisana". Jak wtedy wyglądałaby sprawa z biciem pierwszych 3 wendigo na postaci, która do tej pory by tego nie robiła? Jak z limitami przy amaterasu? Czy nagrody za pierwszą amę i necrona nie byłyby pobugowane? Czy piórka garudy byłyby wtedy zbierane automatycznie na wszystkich postaciach, chociaż by nie spełniały wymagań? Trochę ten temat jest bardziej pokomplikowany niż się wydaje, dlatego nawet przez samą złożoność jestem na nie. Bestiariusz dobrze spełnia swoją funkcję w formie, w jakiej jest obecnie.

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Wszyscy wiemy jak to wygląda więc farmazonem rzucaj gdzie indziej
    Ale to Ty farmazonisz, bo tak nie jest.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    46
    Ale to nie ja nasyłam jednych na drugich, daje wszystkie możliwe ankiety na NIE i blokuje jaki kolwiek rozwój w tej grze, mówię nie prawdę, pomawiam ludzi, okradam i jeszcze bóg wie co.



    skoro masz kazda postac inna historie to czemu depozyt jest wspolny
    czemu karty sa przypisane do konta a nie do postaci
    dlaczego kolekcjonerki sa przypisane do konta a nie do postaci ?
    czemu niektore minibosy wymienia sie "na na konto" nie na postac
    dlaczego wymiany w wioskach iglo sa na konto nie na postac
    dlaczego wiekszosc rzeczy jest na konto
    dlaczego kazda postac ma wspolna energie



    Ale to Ty farmazonisz, bo tak nie jest.

    ja: dlaczego glosujesz we wszystkich ankietach na nie?
    xx: bo ktos mi kazal.


    PS. po co placzecie i narzekacie na administracje skoro sami blokujecie jaki kolwiek rozwój tej gry?

    @tomi
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Drzewo ; 19-05-2024 o 09:43

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    60
    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Ale to nie ja nasyłam jednych na drugich, daje wszystkie możliwe ankiety na NIE i blokuje jaki kolwiek rozwój w tej grze, mówię nie prawdę, pomawiam ludzi, okradam i jeszcze bóg wie co.
    Nikt Ci tego tutaj nie napisał. Jeżeli do czegoś pijesz, poprzyj to argumentami. W ostatnim czasie jedyną osobą, która tak robiła, był Terens, wysyłając link do tematu nawet po 5 razy dziennie.
    Zmianą, która jest KONIECZNA i spowoduje ROZWÓJ, a nie opóźnienie, jest ta: LINK. Gracze widocznie chcą zmian, tylko tych sensownych i logicznych.

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    Skoro masz kazda postac inna historie to czemu depozyt jest wspolny
    Depozyt od samego początku był zmieniany wielokrotnie, z początku był wspólny, później dla każdej postaci indywidualny, przerzucać rzeczy między postaciami można było wyłącznie poprzez interakcję z innymi graczami.
    Jeden z postów, który był zbiorowiskiem propozycji zmian depozytowych
    Tutaj natomiast mamy stanowisko samego Tomiego odnośnie do zmian depozytowych
    Dodatkowo było dużo zgłoszeń w kwestii scamów podczas transakcji z innymi graczami. Zmiany były podyktowane bezpieczeństwem środków graczy, przy osiągnięciach to nie się nie stanie.

    Cytat Napisał Andrzej Drzewo Zobacz post
    czemu karty sa przypisane do konta a nie do postaci
    dlaczego kolekcjonerki sa przypisane do konta a nie do postaci ?
    Przypiąłem to w jedno.
    Nie rozumiem, dlaczego to punktujesz, to są zupełnie dwie różne rzeczy. Potworki są trackowane od samego początku założenia postaci, na każdej postaci zdobywasz osiągnięcia za pułap pokonanych mobów, wiele z tych potworków jest wymaganych do questów/odblokowania danych aktywności, jak wargi, szerszenie, ptaki gromu, tygrysy. Na każdej postaci robisz od nowa fabułę, dlatego potraktowałem to jako "nową" historię.
    Nie wspominając już o chaosie, który by był w bestiariuszu. Najeżdżając na pucharki byłaby rozpisana ilość ubitych potworków na każdej postaci? Czy pucharki by się pojawiały wtedy, kiedy został wbity pożeracz na jakiejkolwiek postaci? Osiągnięcia były trackowane cały czas w "wydarzeniach", więc na wbicie pożeraczy również był czas. Ci, co grają krócej, mają problem, ale to jest naturalna kolej rzeczy w grach mmorpg/kompetytywnych.
    Kolekcjonerki są przedmiotami, które od samego początku miały być dostępne dla danego konta - ponieważ są handlowe. Trochę inaczej wygląda sprawa z kartami - na początku interfejs kartowy był faktycznie prezentowany dla postaci - każda postać miała osobną zakładkę z kartami. Wszyscy specjalnie przerzucali na jedną postać, tylko po to, aby pokazywać, ile kart zebrali. Były przypadki, że ludzie powiększali depozyt tylko dlatego, aby nie było widać, czy posiadają jakąś kartę, bo karta znikała z interfejsu, jeśli znajdowała się w depozycie :P
    Powodów może być dużo - mała ilość graczy, braki w kartach, niemożność wykonania eventu na nawet 7 postaciach bez wydania tony pieniędzy, ujednolicenie przedmiotów kolekcjonerskich i nadanie im faktycznie jakiejś wartości. Sam admin wie na dobrą sprawę, dlaczego.

    czemu niektore minibosy wymienia sie "na na konto" nie na postac
    dlaczego wymiany w wioskach iglo sa na konto nie na postac
    dlaczego wiekszosc rzeczy jest na konto
    Tutaj nie jestem pewny, jak to wygląda na Diablosie czy Rendelsie (na Rendelsie strzelam, że 50 dziennie, tak jak napisane w poście, który zaraz wkleję). Post o Monku: TUTAJ
    Post o wymianach składników: TUTAJ
    Nie jestem osobą, która zarządzała grą w jakimkolwiek stopniu, na to Ci nie odpowiem, pytanie do osób wyżej
    Limity poza Rendelsem pojawiły się w Nordii, zapewne w kwestii testów mechanik oraz próby przedłużenia atrakcyjności upka na samym starcie aktualizacji.

    dlaczego kazda postac ma wspolna energie
    $$$$$$$

    Energia od samego początku MFO3 była wspólna dla każdych postaci, zmieniała się tylko FORMA samej energii.
    Po masę ciekawych tematów związanych z energią zapraszam TUTAJ, zwlaszcza do postow sprzed paru dobrych lat.

    ja: dlaczego glosujesz we wszystkich ankietach na nie?
    xx: bo ktos mi kazal.
    Możesz to zmienić. Nie widzę, abyś udzielał się często w propozycjach, a szkoda, bo nawet brakiem odzewu
    blokujesz jaki kolwiek rozwój w tej grze
    .

    PS. po co placzecie i narzekacie na administracje skoro sami blokujecie jaki kolwiek rozwój tej gry?
    Zgaduję, że dlatego, bo przechodzą niewygodne zmiany, które według Tomiego mają sens, ale niekoniecznie działają w grze. Nie wiem, nie płaczę, zmiany zawsze są czymś podyktowane. Praktycznie w każdej grze takie zjawisko występuje, wystarczy poczytać reddita od większych gier MMORPG.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •