Zobacz wyniki ankiety: Dodajemy?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    7 25.00%
  • nie (+uzasadnienie)

    21 75.00%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: do usuniecia

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    418

    do usuniecia

    do usuniecia
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 21-12-2023 o 11:10
    ***** ****

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    380
    Na nie, to tylko duperel. Wystarczy być bardziej uważnym.

    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #3
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    200
    nie ma opcji, grinch nie jest obowiązkowy do bicia, a gdy już się zrespi to automatycznie zablokuje to co w evencie najważniejsze, czyli zbieranie fragmentów zabawek

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    377
    Ta spina o uzasadnienie to jeden wielki LOL. Argument dyskwalifikujący ten pomysł jest tak oczywisty że to raczej ty powinieneś się wysilać składając takie propozycje.
    Grinch nie jest obowiązkowy i taka zmiana blokowałaby udział w evencie dla graczy którzy nie chcą / nie mogą / nie potrafią ubić grincha.
    Sam parę lat temu event zrobiłem bez walk z grinchem więc absurdalność tej propozycji aż mnie zaskoczyła

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    418
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Ta spina o uzasadnienie to jeden wielki LOL. Argument dyskwalifikujący ten pomysł jest tak oczywisty że to raczej ty powinieneś się wysilać składając takie propozycje.
    Grinch nie jest obowiązkowy i taka zmiana blokowałaby udział w evencie dla graczy którzy nie chcą / nie mogą / nie potrafią ubić grincha.
    Sam parę lat temu event zrobiłem bez walk z grinchem więc absurdalność tej propozycji aż mnie zaskoczyła
    Dwie osoby podały ten argument i zrobiły więcej niż cała reszta, która olała uzasadnienie.
    Wystarczy się wypowiedzieć, a nie klikać "NIE" po złości, bo później piłeczka zostanie odbita w drugą stronę.
    Respektuję wasze kontrargumenty i przyznaję, że są dobre.
    Pytanie do admina, czy taka blokada nie mogłaby wejść jako wariant do aktywacji dla osób, które tego chcą?
    Jeśli nie, to sprawa jest jasna i nie ma co liczyć na wejście tej nowości.
    ***** ****

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    362
    Nie ma sensu nic zmieniać. Argumenty jak wyżej. Dodatkowo co ci zmieni te 30 gremlinów ubitych w trakcie istnienia grincha - NIC, wiadomo losowa szansa na pojawienie grincha ale możesz sobie interpolować liczbę grinchy

  7. #7
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    200
    Jestem na nie, to już powinno zależeć więcej od gracza, a nie lecieć po czyste lenistwo, bo "tak". To my musimy podejmować decyzje, a nie gra za nas. Co to pomoże w tym graczom jak "wejdzie" ta cała zmiana? Nieumiejętnie podejmowanie decyzji też wpłynie na życie realne i tego się trzymajmy. Nie powinno być łatwo w grze.
    Welcome to my world.

  8. #8
    Naprawdę piszecie eseje, bo nie chcecie prostej ułatwiającej życie zmiany? xD
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #9
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    418
    Post do usuniecia. Pomysl sie nie przyjal, poza tym zaczyna sie robic offtopic w wykonaniu paru osob, ktore nie zrozumialy o co chodzi.
    ***** ****

  10. #10
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Post do usuniecia.
    OK.

    Ps:
    p.s. Głosy na "NIE" bez uzasadnienia traktowane są jako nieważne. Wysilcie się trochę z argumentacją.
    nie wydaje mi sie, zebys ty o tym decydował
    Dodatkowo, nie rozumiem dlaczego zastosowałeś to wyłącznie do opcji sprzecznej z twoim pomysłem, a nie do każdego głosu
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •