Strona 1117 z 1127 PierwszyPierwszy ... 11761710171067110711151116111711181119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,741 do 16,755 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #16741
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Cytat Napisał iPodrazam Zobacz post
    Od czego zależy kto rozpoczyna walkę w różnych jej rodzajach (Bójki, walki z potworami, walki na arenie, pojedynki)?
    W bójkach zawsze rozpoczyna osoba broniąca się, w pozostałych przypadkach jest to losowe

  2. #16742
    Pytanie do adminów, testerów i wszystkich innych mających styczność z tworzeniem gry i do silnika gry - na ile i na jakie sposoby można wprowadzić odnawianie mini? Dla przykładu, czy jest możliwe wprowadzenie zmniejszania czasu odnawiania w zależności od zbicia mobków? Czas odnowienia 24h a po zbiciu 100 mobków czas skraca się o połowę lub o 1-3 godziny, maksymalnie do 1 godziny oczekiwania?
    Le tits now

  3. #16743
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    207
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Pytanie do adminów, testerów i wszystkich innych mających styczność z tworzeniem gry i do silnika gry - na ile i na jakie sposoby można wprowadzić odnawianie mini? Dla przykładu, czy jest możliwe wprowadzenie zmniejszania czasu odnawiania w zależności od zbicia mobków? Czas odnowienia 24h a po zbiciu 100 mobków czas skraca się o połowę lub o 1-3 godziny, maksymalnie do 1 godziny oczekiwania?
    Nie wiem jak wygląda to ze strony technicznej, ale mam pytanie do Ciebie. Po co Ci taka funkcja? Nie istnieje mini respiące się samo co 24h, które opłacałoby się respić.

  4. #16744
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    50
    Z jakiego powodu mam limit 5 postaci na swoim koncie? Właśnie się dowiedziałem, że domyślnie można mieć maksymalnie 3, ale w życiu nie przypominam sobie, żebym powiększał limit postaci.

  5. #16745
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    207
    Cytat Napisał Mordecai Zobacz post
    Z jakiego powodu mam limit 5 postaci na swoim koncie? Właśnie się dowiedziałem, że domyślnie można mieć maksymalnie 3, ale w życiu nie przypominam sobie, żebym powiększał limit postaci.
    Konta z 2015 roku (nie wszystkie z tego roku, ale część) oraz z wcześniejszych lat mają limit 5 postaci, konta późniejsze mają 3 postacie. Jest to spowodowane tym, że istniejącym już kontom nie zmiejszano darmowego limitu.

  6. #16746
    Użytkownik Avatar milk
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    20
    czy jesli 2 grudnia drzwi drugie nie zostaly przeze mnie otwarte mimo, ze mam klucz, to bedzie dalo sie jeszcze pozniej to nadrobic, chociazby za mf'y?
    rozmowy straciły sens, znowu utonąłem w bredniach
    muszę spuścić głowę, by spłynęła po niej tęcza

  7. #16747
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    Cytat Napisał milk Zobacz post
    czy jesli 2 grudnia drzwi drugie nie zostaly przeze mnie otwarte mimo, ze mam klucz, to bedzie dalo sie jeszcze pozniej to nadrobic, chociazby za mf'y?
    Też nie otworzyłem drzwi drugiego grudnia, pomimo posiadania klucza, ale otworzyłem je za kupiony za MF specjalnym kluczem. Tylko, że dzisiaj też zdobyłem klucz od Wrednego Gremlina i mam już klucz na jutro. Czy teraz cały czas będę miał o jeden wiecj czy będę mógł jednego dnia nie odbierać klucza od Gremlina, a pomimo to otrzymam pełna nagrodę?

  8. #16748
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał iPodrazam Zobacz post
    Też nie otworzyłem drzwi drugiego grudnia, pomimo posiadania klucza, ale otworzyłem je za kupiony za MF specjalnym kluczem. Tylko, że dzisiaj też zdobyłem klucz od Wrednego Gremlina i mam już klucz na jutro. Czy teraz cały czas będę miał o jeden wiecj czy będę mógł jednego dnia nie odbierać klucza od Gremlina, a pomimo to otrzymam pełna nagrodę?
    chyba tak.

    O ile dobrze pamiętam, to klucze nie mają znaczenia, liczą się drzwi. 3 grudnia mozesz otworzyc tylko trzecie drzwi, albo użyć tego klucza za emefy do drzwi 1/2.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał milk Zobacz post
    czy jesli 2 grudnia drzwi drugie nie zostaly przeze mnie otwarte mimo, ze mam klucz, to bedzie dalo sie jeszcze pozniej to nadrobic, chociazby za mf'y?
    możesz kupić klucz za emefy i nim otworzyć, zwykłym się już nie da.

  9. #16749
    Użytkownik Avatar milk
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    20
    a w ktorym miejscu moge taki nabyc?
    rozmowy straciły sens, znowu utonąłem w bredniach
    muszę spuścić głowę, by spłynęła po niej tęcza

  10. #16750
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    Cytat Napisał milk Zobacz post
    a w ktorym miejscu moge taki nabyc?
    U Wrednego Gremlina.

  11. #16751
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    207
    Jest jakiś wzór uwzgledniający o ile ranku będzie walczyć 2 graczy o określonym rankingu? Np. 757 broni się przed atakiem kogoś z 613 rankingu? Jak policzyć o ile pkt toczy się walka?

  12. #16752
    Użytkownik Avatar Mężczyzna
    Dołączył
    13-10-2018
    Postów
    26
    Za multi konta jest ban? jeżeli tak to jak to sprawdzają?

  13. #16753
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    980
    Cytat Napisał Mężczyzna Zobacz post
    Za multi konta jest ban? jeżeli tak to jak to sprawdzają?
    Nazwa:  Untitled.png
Wyświetleń: 263
Rozmiar:  7.5 KB

    oprocz tego jest automatyczny system do wykrywania multi
    ::::​)

  14. #16754
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    937
    Pytanie mam dlaczego w 1 dzień miałem 2x grinche a na następne dni miałem 3x? Też to od rng zależy?

  15. #16755
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Pytanie mam dlaczego w 1 dzień miałem 2x grinche a na następne dni miałem 3x? Też to od rng zależy?
    Tak jest to losowe, wystarczy że zobaczysz sobie obecny ranking pokonań Grinchy (widoczny w Wiosce u Lubomira lub w Parku u Redaktora) i są postacie które mają ubite po 16-19 Grinchy, a spalały codziennie po 200 eny na Gremlinach.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •