Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Możliwość wyłączenia nowych ikonek

  1. #16
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    383
    Nie wiem czy przeczytałeś moją wypowiedź ze zrozumieniem... Nie mówię, że ikonki są złe, nie zamierzam szukać lepszych. Po prostu nie rozumiem dlaczego ta zmiana jest lepsza niż to co proponowałem tj. szybka zmiana kolejności zdolności w walce bez potrzeby usuwania i dodawania na nowo... Tyle się czyta w dziale propozycji, że dany pomysł jest be albo cacy, ale nic z tego nie będzie, bo są rzeczy ważniejsze do zrobienia. Dla mnie te kolorki to błahostka na tle tego, co w grze można by było zrobić.
    ***** ****

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,352


    Takie coś, tylko dla zdolności i bez otwierania nowego okna. Raczej niezbyt czasochłonna zmiana a conajmniej równie użyteczna. @xani?
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #18
    Jak dla mnie kulki są spoko, ale fajnie by było gdyby było powiązanie >>ogólne<< między ikonami zdolności a ikonami zwojów, tzn. fajnie by było to ustandaryzować (wiadomo, w eq z przedmiotami nam się wyświetli dla jakiej to profki, ale w menu zdolności już nie, a odruchowo można się pomylić, podglądu z poziomu tej zakładki też nie ma :/ )

    Może kolor zwoju zmienić (zielony, niebieski, czerwony)? Bo wstęgi to nie ma co już ruszać.
    Le tits now

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •