Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Możliwość walki rankingowej z podobnymi lvlami

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    Możliwość walki rankingowej z podobnymi lvlami

    Cześć. Piszę z propozycją o przywrócenie możliwości walki rankingowej z graczami ze swojego przedziału. Czyli jak ma się przykładowo 50 lvl, to można zaatakować 51 lvl z korzyściami (aktualnie tego nie ma, a było). Na 65 lvlu jest to samo, że nie można atakować rankingowo 66 lvl. Przy wprowadzaniu loterii żetonowej zniknęła ta opcja nie wiem czemu. Uważam, że poprzednia możliwość walki była lepsza, ponieważ teraz taki 51 lvl czy 66 lvl nie ma prawie z kim walczyć

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Przy wprowadzaniu loterii żetonowej zniknęła ta opcja nie wiem czemu.
    Ta zmiana weszła wraz z innymi zmianami pvp. Od wtedy można walczyć z graczami wyłącznie ze swojego przedziału rankingowego. Gracz z 50lvl jest w tym samym przedziale rankingowym co gracze z lvl od 41 do 50lv, a gracz z 51lvl jest już w przedziale z graczami 51-65.
    ***** ***

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Ta zmiana weszła wraz z innymi zmianami pvp. Od wtedy można walczyć z graczami wyłącznie ze swojego przedziału rankingowego. Gracz z 50lvl jest w tym samym przedziale rankingowym co gracze z lvl od 41 do 50lv, a gracz z 51lvl jest już w przedziale z graczami 51-65.
    Tak, wiem, lecz według mnie ta zmiana niepotrzebna. Zmiany ostatnie mogły ożywić pvp ale tylko dla tych, co mają stały poziom rankingowy, czyli 50, 65 i 80 lvl. Nie zauważyłem by pvp dla niestandardowych lvli się polepszyło

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •