Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Temat: Walki z graczami nie powinny zabierać energii

  1. #61
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał RoLLeR-W1 Zobacz post
    moim zdaniem powinien byc wprowadzony podwojny ranking tak jak w mfo2, taki ktory dostajesz za KAZDA walke z graczem, i taki pvp jak jest teraz.
    Co do znikajacego rankingu, jesli nie walczymy przez dlugi czas to ja jestem za. Nie bedzie sytuacji tak jak na mfo2, ze ktos nabil sobie duzo ranku przestal grac i juz nikt go nie moze wyprzedzic.
    Dajmy taki Fanatyko z mfo2. Nabil rank przez wszystkimi upkami, kiedy bylo latwiej gracze nie byli ograni, on to wykorzystal i kosil wszystko, juz mniejsza o to ze anty ;p no i przez bardzo, bardzo dlugo byl 1 w rankingu, trwalo to chyba kilka lat jak wprowadzili skutecznosci obrony, wiecej tur w walkach itd, bylo juz trudniej stworzyc postac nieprzegrywajaca, tym bardzi wsrod setek dzieci neo, łasych na rank, ktory i tak zaraz straca, bo zyja z uprzykrzania gry innym, i trudno bylo wybic sie ponad graczy z top10. prawie niemozliwe ;p wiec milo by bylo gdyby teraz rank wygasal, jesli nie walczymy np. przez okres miesiaca w ogole. kiedy znowu zacznie walczyc te pkt sie tak jakby 'odnowia' i nabija dalej, wskakuje na ranking. po prostu nieaktywni gracze nie byliby wyswietlani, sam nie wiem xd ale pomysl mi sie podoba

    To się na pewno wyklucza kolego z ograniczonym przedziałem rankingowym, bo fajnie ,że mam tracić rank za to, że nie mam z kim walczyć lol .

  2. #62
    tester
    Konto usunięte
    Właśnie po to m.in. jest przedział rankingu, żeby nikt nie mógł nabić tyle ranku, żeby być poza zasięgiem jak Fanatyko z mf2

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •