Strona 1061 z 1127 PierwszyPierwszy ... 61561961101110511059106010611062106310711111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,901 do 15,915 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #15901
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    935
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    @up
    Musisz kupić klucz specjalny i możesz to zrobić - sprawdzałem (Dovavkhin)
    Ok kupilem dziękuję za odpowiedź

    - - - - - - - - - -

    A co zrobić teraz co mam teraz w ekwipunku (23 otworzone drzwi).
    Ostatnio edytowane przez Kamillo ; 23-12-2021 o 10:49

  2. #15902
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Ok kupilem dziękuję za odpowiedź

    - - - - - - - - - -

    A co zrobić teraz co mam teraz w ekwipunku (23 otworzone drzwi).
    Użyj go 24.12
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #15903
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Dlaczego?
    Wymagają strasznie dużo zaangażowania w porównaniu do nagrody (braku karty kolejny rok z rzędu). Większość graczy jest już dorosła, ma swoje życie i poświęcanie w święta dosyć sporej ilości czasu, bo jakiś event jest trochę xD
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #15904
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Wymagają strasznie dużo zaangażowania w porównaniu do nagrody (braku karty kolejny rok z rzędu). Większość graczy jest już dorosła, ma swoje życie i poświęcanie w święta dosyć sporej ilości czasu, bo jakiś event jest trochę xD
    Nie wydaje mi się, żeby poświęcenie 5 minut na jedną postać (bo w przypadku braku czasu nie trzeba walić wrednego jak ktoś nie daje rady auto) to jest dużo zaangażowania. A nagrody mi się wydają aż zawyżone (momentami 80k golda na 80 poziomie za poświęcenie 5 minut i 4k golda xd), nawet w przypadku gdy się nie osiąga nagrody głównej.
    ***** ***

  5. #15905
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2019
    Postów
    17
    hyh po co się męczyć jak można odpoczywać

  6. #15906
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Nie wydaje mi się, żeby poświęcenie 5 minut na jedną postać (bo w przypadku braku czasu nie trzeba walić wrednego jak ktoś nie daje rady auto) to jest dużo zaangażowania. A nagrody mi się wydają aż zawyżone (momentami 80k golda na 80 poziomie za poświęcenie 5 minut i 4k golda xd), nawet w przypadku gdy się nie osiąga nagrody głównej.
    Nagrody za pokoje są jak najbardziej w porządku, gorzej jak ktoś liczy na nagrodę główną a coś mu wypadnie i jednego dnia nie będzie mógł wejść do gry. Tym bardziej jak robi to na paru postaciach, w moim wypadku musiałbym zapłacić 30 MF aby nadrobić 1 dzień nieobecności.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #15907
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Gdzie na forum znajduje się tabelka z wartościami obrażeń runy/kamienia do lvl?

  8. #15908
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Gdzie na forum znajduje się tabelka z wartościami obrażeń runy/kamienia do lvl?
    Tu jest coś o obrażeniach, ale nie wiem czy to się tyczy kamieni i run magii.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  9. #15909
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Gdzie na forum znajduje się tabelka z wartościami obrażeń runy/kamienia do lvl?
    Aktualnie nie ma żadnej, poprzednia tabela została usunięta, ponieważ po zweryfikowaniu informacji od osób z góry dowiedziałem się, że podane w niej dane są nieprawdziwe.
    ***** ***

  10. #15910
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Czy tylko mi nie działa bonus do expa?
    Nie chce banaa

  11. #15911
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Czy tylko mi nie działa bonus do expa?
    Nie ma żadnego globalnego bonusu do expa, chyba, że mówisz o indywidualnym bonusie za MF.
    ***** ***

  12. #15912
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    935
    Czy z noworocznej czesci eventu były jakies zetonki ( w sensie chodzi mi o te zabawy w namocie)?

  13. #15913
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Nie ma żadnego globalnego bonusu do expa, chyba, że mówisz o indywidualnym bonusie za MF.
    my bad, tu chodzi o obniżke a nie o dodanie boosta
    Nie chce banaa

  14. #15914
    Co to za wiadomość na lewym górnym rogu się wyświetliła po ulepszeniu i przetopieniu uzbrojenia u Mariusza?

    Dokładnie nie znam treści ale brzmiało to mniej więcej następująco: "Koszty nie zostały naliczone ze względu na wykrytą próbę wyłudzenia"
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  15. #15915
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Co to za wiadomość na lewym górnym rogu się wyświetliła po ulepszeniu i przetopieniu uzbrojenia u Mariusza?

    Dokładnie nie znam treści ale brzmiało to mniej więcej następująco: "Koszty nie zostały naliczone ze względu na wykrytą próbę wyłudzenia"
    Wyskakuje jak mając otwartego kowala zmienisz postać, wtedy należy zamknąć kowala i otworzyć go ponownie, inaczej wyskakuje ta informacja i mniemam, iż koszty przetapiania/łączenia nie są doliczane do naszej zbiórki.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •