Strona 1058 z 1127 PierwszyPierwszy ... 58558958100810481056105710581059106010681108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,856 do 15,870 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #15856
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Dobra, jeszcze jedno pytanie- jak wygląda zabezpieczenie lodowego trolla na przeciwników z <80 poziomem?
    eliksir, antidotum

  2. #15857
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,351
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    eliksir, antidotum
    Chodzi o tury kiedy ich używa- nie daje on sobie przypadkiem furii przy poniżej ~30% HP?
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #15858
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2021
    Postów
    3

    Przekazywanie przedmiotów

    Czy da się jakoś przekazywać przedmioty między postaciami?

  4. #15859
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2021
    Postów
    54
    Z tego co kojarzę to przez depozyt

  5. #15860
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Kotka Zobacz post
    Czy da się jakoś przekazywać przedmioty między postaciami?
    Tylko przez depozyt.

  6. #15861
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,351
    Jak utworzyć paralaksę na prezentacji?
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #15862
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Jak utworzyć paralaksę na prezentacji?
    background-attachment: fixed;

  8. #15863
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2021
    Postów
    10
    ja sie siciałam spytać czy mogły by btć wczęsniej waletynki ?

  9. #15864
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,351
    Cytat Napisał gosia Zobacz post
    ja sie siciałam spytać czy mogły by btć wczęsniej waletynki ?
    Walentynki w mfo są ~wtedy, kiedy są świętowane na całym świecie. Przecież i tak bierzesz ślub co tydzień w langeburgu
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  10. #15865
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    412
    https://prnt.sc/22u35qz

    Mam pytanie dlaczego mój post został usunięty w tym temacie na samym dole oczywiście. Chciałbym może jakiś jasny wgląd jeśli można. Dla przypomnienia mogę powtózyc pismo i zrozumieć co w tym było zawarte i w jakim stopniu to skasowaliście jak powtarzam. Mam nadzieje, że nie typu ,,był zły''. Bo tutaj chodzi o kwestie i powód i jasność działania.

  11. #15866
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,351
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    https://prnt.sc/22u35qz

    Mam pytanie dlaczego mój post został usunięty w tym temacie na samym dole oczywiście. Chciałbym może jakiś jasny wgląd jeśli można. Dla przypomnienia mogę powtózyc pismo i zrozumieć co w tym było zawarte i w jakim stopniu to skasowaliście jak powtarzam. Mam nadzieje, że nie typu ,,był zły''. Bo tutaj chodzi o kwestie i powód i jasność działania.
    Nie idzie zrozumieć o co Ci chodzi, piszesz od rzeczy popełniając masę błędów ortograficznych. Możliwe, że jeszcze czegoś się doszukali chociaż czytałem ten post zanim został usunięty i do teraz bolą mnie oczy- bardzo prawdopodobne, że ^ to jedyny powód.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  12. #15867
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    412
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Nie idzie zrozumieć o co Ci chodzi, piszesz od rzeczy popełniając masę błędów ortograficznych. Możliwe, że jeszcze czegoś się doszukali chociaż czytałem ten post zanim został usunięty i do teraz bolą mnie oczy- bardzo prawdopodobne, że ^ to jedyny powód.
    ,,Dlaczego reset statystyki kosztuje znacznie mniej i jest częściej dostępny niż zmienienie nicku mimo, że resety dają naprawdę dużo w walkach. Nie mam na myśli to, że skoro reset staty jest takie dostępne itp to zmiana nicku również musi być, ale czemu, aż 50mf porównywalne to 3kk lub 4 dodatkową postać szczerze nawet mając już tyle MF komuś naprawdę musiało by zależeć na nicku, żeby kupić, a małoooo tacy są (chyba) Skiny to coś innego rozumiem jak i większość usług, ale jeśli ktoś wie to powie czemu całe 50mf?

    A i staty to też są błędy z dzieciństwa, ale już nie kosztuje wiele i można dostać za darmo choć trochę czasu mija jakby nie wiem co to za argument, żeby ,,płacić za dzieciństwo" ,który jest szczerze nijakie. Jednocześnie sprzeczne i sprzyjające dla tej samej kwestii gry wiedzie od czego to zależy?"

    Nie widzę błędów ortograficznych i czy dałoby się wyjaśnić jakoś konsultować tą sprawę? Z chęcią dokładnie wysłucham żeby wiedzieć co popełniam

    Edit: Jedynie w czym widzę niedogodność jest to, że być może (W moim przekonaniu) obraziłem SQ co ich ruszyło i wykorzystając to, że SQ ma najlepszych przyjaciół (moderatorów) dostałem w twarz, albo ja naprawdę nie mam pojęcia co zrobiłem mam wrażenie, że było wszystko na miejscu i pasował to tematu. [Bardzo przepraszam za tak długi wpis, zależy mi na tym, by wyjaśnić małą sprawę]
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 13-12-2021 o 19:06

  13. #15868
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    980
    Cytat Napisał TanKer Zobacz post
    Czy status zatrucia działa jeśli nałożymy sobie przeczekanie w sensie takim ze mamy status zatrucia i posiadając go dajemy sobie przeczekanie to czy zatrucie nadal dziala i zadaje nam obrażenia?
    tak, nadal zadaje obrażenia
    ::::​)

  14. #15869
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    ,,Dlaczego reset statystyki kosztuje znacznie mniej i jest częściej dostępny niż zmienienie nicku mimo, że resety dają naprawdę dużo w walkach. Nie mam na myśli to, że skoro reset staty jest takie dostępne itp to zmiana nicku również musi być, ale czemu, aż 50mf porównywalne to 3kk lub 4 dodatkową postać szczerze nawet mając już tyle MF komuś naprawdę musiało by zależeć na nicku, żeby kupić, a małoooo tacy są (chyba) Skiny to coś innego rozumiem jak i większość usług, ale jeśli ktoś wie to powie czemu całe 50mf?

    A i staty to też są błędy z dzieciństwa, ale już nie kosztuje wiele i można dostać za darmo choć trochę czasu mija jakby nie wiem co to za argument, żeby ,,płacić za dzieciństwo" ,który jest szczerze nijakie. Jednocześnie sprzeczne i sprzyjające dla tej samej kwestii gry wiedzie od czego to zależy?"

    Nie widzę błędów ortograficznych i czy dałoby się wyjaśnić jakoś konsultować tą sprawę? Z chęcią dokładnie wysłucham żeby wiedzieć co popełniam

    Edit: Jedynie w czym widzę niedogodność jest to, że być może (W moim przekonaniu) obraziłem SQ co ich ruszyło i wykorzystając to, że SQ ma najlepszych przyjaciół (moderatorów) dostałem w twarz, albo ja naprawdę nie mam pojęcia co zrobiłem mam wrażenie, że było wszystko na miejscu i pasował to tematu. [Bardzo przepraszam za tak długi wpis, zależy mi na tym, by wyjaśnić małą sprawę]
    Składnia (sposób budowania zdań) u ciebie leży, mylisz nagminnie ^to^ i ^do^, nie stosujesz przecinków i co za tym idzie-> zrozumienie twoich postów do najprostszych rzeczy nie należy.
    Najprawdopodobniej moderację to już po prostu zmęczyło i zaczęli kasować to co prawdy objawionej nie przedstawia.
    Pisz bardziej logicznie i przejrzyście, pls
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  15. #15870
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    412
    Opłaca się oszczędzić wrednego gremlina czy nie względem robienie prezentów i czy jest jakaś różnica między maszyną, a tym, że robi nam zabawki wredny gremlin?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •