Strona 1026 z 1127 PierwszyPierwszy ... 26526926976101610241025102610271028103610761126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,376 do 15,390 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #15376
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Nie musisz kończyc guestów. Wejscie do lokacji aktywujesz krzyżem przy opacie, kraty otwierasz kluczem, który upusci mnich po przyniesieniu mu skladnikow na lek do tej dziewczynki
    Dzięki! Nie skapnąłem się wcześniej, że tak to działa xD

  2. #15377
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Nie nauczysz się bo nie powinieneś mieć w ogóle możliwości zrobienia tego przed wymaganym poziomem.
    To czemu ta zdolnośc zniknęła mi z ekwipunku?(próbowałem nauczyć się wyroku śmierci na 39 poziomie)

  3. #15378
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Uzumaki Kirito Zobacz post
    To czemu ta zdolnośc zniknęła mi z ekwipunku?(próbowałem nauczyć się wyroku śmierci na 39 poziomie)
    Być może jest to błąd gry, jeżeli faktycznie zwój zdolności zniknął z ekwipunku powinieneś to zgłosić w TYM miejscu

  4. #15379
    kristi
    Konto usunięte
    To chyba Ten sam Blad co z tym ze Mi wiadomosci znikaja w Forum
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Nie nauczysz się bo nie powinieneś mieć w ogóle możliwości zrobienia tego przed wymaganym poziomem.
    To czemu ta zdolnośc zniknęła mi z ekwipunku?(próbowałem nauczyć się wyroku śmierci na 39 poziomie)
    Opisalam to Szeroko w tym Temacie:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?46374-Blad-dzialania-Forum-w-Grze
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 31-05-2021 o 22:22

  5. #15380
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    dlaczego nie można kupić zaklętych rękawic u mistrza areny?
    Nie chce banaa

  6. #15381
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    935
    Czy istnieje jakis mini boss co dropi odno 2 I 3? Oprócz eventowych I orka. Czy istnieje jakis unikat prosty do zabicia co dropi odno 2 I 3?

  7. #15382
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Antyczna Maszyna na pewno dropi odno 3, kryształowy gigant również. Z unikatów shakti, pingwin odno 3 dropią, ale czy są łatwe... Diabelski pomiot dropi 2.
    Ostatnio edytowane przez Julia Kołosera ; 31-05-2021 o 23:48

  8. #15383
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Czy istnieje jakis mini boss co dropi odno 2 I 3? Oprócz eventowych I orka. Czy istnieje jakis unikat prosty do zabicia co dropi odno 2 I 3?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...rozkład-dropu
    Tutaj jest rozpiska wszystkich potwórów (bez update Nordii)
    ***** ***

  9. #15384
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    239
    Czy są przewidziane jakieś bonusy na dzień dziecka?

  10. #15385
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2017
    Postów
    15
    Nie w tej grze mordeczko

  11. #15386
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Czy są przewidziane jakieś bonusy na dzień dziecka?
    Nie te czasy Jak widać totalna olewka na grę. Kwestia czasu jak serwery wyłączą (:

  12. #15387
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ludzie za bardzo się przyzwyczaili do tego, że eventy są, bo muszą być i tyle. Ja się ucieszę, jeśli się okaże, że administracja postanowiła nic nie robić. Jak dla mnie powinno się ogólnie pozbyć regularności eventów (typu coroczne eventy świąteczne), bo powoduje to wypaczenia typu "nie gram przez miesiąc, bo na evencie wypalę enę hehehe". Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  13. #15388
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ludzie za bardzo się przyzwyczaili do tego, że eventy są, bo muszą być i tyle. Ja się ucieszę, jeśli się okaże, że administracja postanowiła nic nie robić. Jak dla mnie powinno się ogólnie pozbyć regularności eventów (typu coroczne eventy świąteczne), bo powoduje to wypaczenia typu "nie gram przez miesiąc, bo na evencie wypalę enę hehehe". Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    Wychodzi na to że ludzie grają tylko w eventy. Trzeba zadać sobie pytanie czemu.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #15389
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ludzie za bardzo się przyzwyczaili do tego, że eventy są, bo muszą być i tyle. Ja się ucieszę, jeśli się okaże, że administracja postanowiła nic nie robić. Jak dla mnie powinno się ogólnie pozbyć regularności eventów (typu coroczne eventy świąteczne), bo powoduje to wypaczenia typu "nie gram przez miesiąc, bo na evencie wypalę enę hehehe". Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    to tylko powoduje że ta gra jeszcze żyje.
    Nie chce banaa

  15. #15390
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    Jeśli miałoby tak być, to w puli powinno być więcej eventów, bo zgodnie z Twoim pomysłem odbywałyby się jeszcze rzadziej.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •