Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 166 do 174 z 174

Temat: 10 urodziny MFO3

  1. #166
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Dobra ogarniam was szczerze tylko naprawdę to poważne, a raczej proszę nie mówić, że przesadzam ja mam wyjątkową sytuacje i ja serio musiałem się zapytać o to. Ja mogę zmarnować chętnie 500 eny na niczym, bo ja szanuję to co sobie obiecuje i chodzi mi o zrozumienie mojej drobnostki nie o pomoc, bo nie chodzi o moj zysk, ale o to ze nie mam wyjścia i to kosztuje mojej wielkiej straty czego nie cofnę. dzięki za wyrozumienie. Ja tam mam nadzieję na adminów, a jak już to sam przyjmę porażkę, bo ja jestem otwardy na wielkiego pecha.

    Edit: dla mnie to coś więcej niż jakieś ograniczenia.
    W czasach gdy nie było devos, nie było eventu urodzinowego.
    Więc jeśli chcesz skutecznie symulować te czasy- musisz sobie odpuścić ten event
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #167
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Dobra ogarniam was szczerze tylko naprawdę to poważne, a raczej proszę nie mówić, że przesadzam ja mam wyjątkową sytuacje i ja serio musiałem się zapytać o to. Ja mogę zmarnować chętnie 500 eny na niczym, bo ja szanuję to co sobie obiecuje i chodzi mi o zrozumienie mojej drobnostki nie o pomoc, bo nie chodzi o moj zysk, ale o to ze nie mam wyjścia i to kosztuje mojej wielkiej straty czego nie cofnę. dzięki za wyrozumienie. Ja tam mam nadzieję na adminów, a jak już to sam przyjmę porażkę, bo ja jestem otwardy na wielkiego pecha.

    Edit: dla mnie to coś więcej niż jakieś ograniczenia.
    Nie umiesz na 15 minut wejść do miasta i zrobić questa? Już nie przesadzaj bo admin nie przeprogramuje questa dla twoich widzi-misiów.
    Nie chce banaa

  3. #168
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Pytałam i nikt nic podobno nie wiedział
    To nie pytaj "nikogo", tylko zaglądaj w aktualności, jak świeci się zielona kropka przy nich.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #169
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    577
    Wszystko super tylko jak dostałem 7 zadanie na pokonanie 100 makaków to trochę nie fart
    bo nawet trudnej zamieci nie przeszedłem ani nie miałem wykonanego rogu

  5. #170
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Mówiłem już że trochę niesprawiedliwe jest wydawanie odznak za staż ze względu na dodatkowe zadania i limity czasowe.
    Za rok też będzie można je zdobyć.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 02-04-2021 o 22:40
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #171
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    980
    Za rok pewnie też parę osób będzie miało problem z dostępem do jakiegoś potwora, więc ja proponuję w ogóle zastąpić tego questa jakimś innym, bo nie ma w nim nic ciekawego i ciągle ktoś na niego narzeka.
    ::::​)

  7. #172
    Za rok każdy, któremu będzie zależało będzie wiedział jak się przygotować.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #173
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Mówiłem już że trochę niesprawiedliwe jest wydawanie odznak za staż ze względu na dodatkowe zadania i limity czasowe.
    Za rok też będzie można je zdobyć.
    Niesprawiedliwości jest wiele. Sam fakt, że dużo ludzi którzy grają do dzisiaj w tym Ja skasowali się i tutaj staż automatycznie się zmniejsza aczkolwiek to już taka na prawdę pierdółka w porównaniu z narzekaniami innych graczy x)


    I tak ogólnie wszystkim forumowiczom przy okazji,
    ZDROWYCH i Wesołych Świąt Wielkanocnych

  9. #174
    Cytat Napisał Platynowy Zobacz post
    Niesprawiedliwości jest wiele. Sam fakt, że dużo ludzi którzy grają do dzisiaj w tym Ja skasowali się
    Proponuję aby tacy gracze mieli w przyszłym roku możliwość wyboru daty założenia konta w konfiguracji mapy.
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •