Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 174

Temat: 10 urodziny MFO3

  1. #151
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Jaka jest nagroda za 10 lat?
    Za posiadanie konta w grze My Fantasy Online 3 przez okres dziesięciu lat lub dłużej, otrzymujesz specjalny przedmiot – a jest to: Odznaka Elity Gratulujemy!



    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Nie, niesprawiedliwe jest to, że na początku eventu nie było o tym żadnej informacji. Sam się nie spieszyłem i w ostatniej chwili zdążyłem pierwszego questa zrobić
    Cały event to śmiech na sali, łącznie z nagrodami. Za 10-cio lecie jakiś złoty pył, itemki, cokolwiek, a dostajesz kolekcjonerkę której i tak nikt nigdy nie zobaczy...
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 01-04-2021 o 22:00

  2. #152
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Nie uważacie że jest to troche niesprawiedliwe że odznaki dostaje sie tylko za ukonczenie questa z limitem czasowym?
    Nie, niesprawiedliwe jest to, że na początku eventu nie było o tym żadnej informacji. Sam się nie spieszyłem i w ostatniej chwili zdążyłem pierwszego questa zrobić

  3. #153
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Szkoda, że nie było żadnej informacji bezpośredniej - przez to przegapiłem również pierwsze zadanie.
    Ale ogólnie event spoko - humor na dobrym poziomie (rozbawiła mnie scena podczas ucieczki z Tomim i Jackiem).

  4. #154
    Lilka II
    Konto usunięte
    Ten event to lipa, nawet o nim nie wiedziałam. Najgorzej zorganizowany event w ciągu co najmniej 9 lat, bo tyle chyba w to gram i nawet nic za to nie mam. Pozdrawiam

  5. #155
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Ten event to lipa, nawet o nim nie wiedziałam. Najgorzej zorganizowany event w ciągu co najmniej 9 lat, bo tyle chyba w to gram i nawet nic za to nie mam. Pozdrawiam
    Był wpis w aktualnościach – a nawet jak nie czytasz, to przy zabiciu któregokolwiek z mini bossów wyskakiwało +100% przy zdobytych przedmiotach, więc wystarczyło kogokolwiek zapytać z jakiej okazji.

    Poza tym byłaś aktywna (i to bardzo) na forum, a na forum wszyscy trąbili o tym evencie. Nie wiem w jaki sposób byłaś w stanie to przeoczyć, ale wina administracji to to na pewno nie była.

  6. #156
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2021
    Postów
    11
    Po wspianiu w wyszukiwanie "Łoterska nora" nic nie wyskakuje... NIe ma o tej lokazlizacji ani słowa na forum?

  7. #157
    Jak wykonałem wszystkie zadania w tej łotweskiej norze to mam gdzieś iść po tę nagrodę? Czy 80 żetonów to wszystko co miało być?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #158
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Wyjdź z nory

  9. #159
    Faktycznie. Dz.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  10. #160
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    980
    czy trzeba jeszcze gdzieś się udać po skończeniu ostatniego zadania eventowego, czy to już koniec?
    ::::​)

  11. #161
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,769
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    czy trzeba jeszcze gdzieś się udać po skończeniu ostatniego zadania eventowego, czy to już koniec?
    Jeszcze może odnowić się skrzynka. Event trwa do dziś godz. 18.00 bo wtedy mija czas na wykonanie zadania 7.
    Z fabuły to tyle.
    ***** ***

  12. #162
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fantagiro Zobacz post
    Po wspianiu w wyszukiwanie "Łoterska nora" nic nie wyskakuje... NIe ma o tej lokazlizacji ani słowa na forum?
    Jako że lokacja jest nowa - nie, nikt nic o niej na forum nie napisał.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  13. #163
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Przepraszam bardzo ale czemu ja nie dostałem odznaki za rok i dwa? Questy mam zrobione wszystkie i dostałem tylko 76 żetonów. Coś przeoczyłem?
    Nie chce banaa

  14. #164
    Lilka II
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    .

    Poza tym byłaś aktywna (i to bardzo) na forum, a na forum wszyscy trąbili o tym evencie. Nie wiem w jaki sposób byłaś w stanie to przeoczyć, ale wina administracji to to na pewno nie była.
    Pytałam i nikt nic podobno nie wiedział

  15. #165
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Przepraszam bardzo ale czemu ja nie dostałem odznaki za rok i dwa? Questy mam zrobione wszystkie i dostałem tylko 76 żetonów. Coś przeoczyłem?
    Wyjdź z nory.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •